Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

hejka, ja wreszcie zasiadłam coś napisać, gotowałam obiad potem pojechałam na zebranie do szkoły - ale fajnie sie wyrwac na godzinę z domu :) Viki ja gotuję raz na tydzień z zołtkiem na dwa razy a tak daje słoiczki bo bardziej jej smakują :)zwłaszcza te od 7 m-ca gdzie są kawałeczki warzyw. Tośka jak miała 2 m-ce zaczeła przesypiać całe noce, teraz się czasami budzi ale to chyba przez ten katar a waga z pzred ciąązy już dawno wróciła :) po 6 tyg. Asmanka ja własnie dlatego nigdy nie brałam Toślki do łózka żeby się nie pzryzwyczaiła ale zrób tak jak mówi Viki dawaj picie w nocy aaa nie umie pić z butelki...to musisz ją nauczyć :) a zresztą kiedyś w końcu wyrośnie z cycusia :) Wera świetna choinka odrazu się zrobiło świątecznie :) Asmana moja Aśka to tak przeżywa że to ostatni odcinek ze gotowa sie rozpłakać :) no Kasika gdzie Ty ta sesje fotograficzną z nową fryzura robisz? wrzucaj te fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gratuluję Aniutka drugi raz udało sie dzisiaj rozpocząć stronke :) to wszystko dzięki Kasice bo jej nie ma :) a Wy kochane pewnie M ja miłość wałkujecie ??? a ja siedzę z piwkiem jakimś ciemnym słodkim - mąż mi kupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieje nie działa mi to kafe aniutka ja chce do Ciebie:):) Wogóle nie wiem czy dochodzi yo co pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieje nie działa mi to kafe aniutka ja chce do Ciebie:):) Wogóle nie wiem czy dochodzi yo co pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia co do fimu masz racje beznadzjenie się zakończył, też sie rozczarowałam...echh my kobiety:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×