Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

No jestem na chwilke , bo mojemu Adasiowi sie polepszyło i okupuje kompa:0 Na oczątek skaladam wieczorne życzenia dla Tosi[kwiat🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻, Zosi🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻i Agusi🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 zdrówka i uśmiechu na buzkach:) Aniutka alr WAm zrobili Przezen na święta , ale ciesze się ż myslicie pozytywnie ,napewno mąz znajdzie lepsza prace z fajniejszym autkiem:) czego z całego serca Wam życzę, a co do mojego mleczka to chyba rzeczywiście jest treściwe i tuczące:) Kasika juz czuje zapach Waszego dzrzewka , a Tynia fakt mały tłuścioszek:) super że z bioderkami wszystko dobrze🌻 dla Kacpiego Roza Martyni do stania tez sie nie śpieszy , czasmi sie podciągnie , woli zdecydowanie siedzieć lub pełzać do tyłu , masz racje jeszcze zatęskni kiedyś za leżeniem:) Asmanka ta Wasza Natalka to ma zajefajne teksty teraz z okresem wyskoczyła- szybko kobietka się rozwija:) ale i tak najlepszy tekst był z kinem;)Moj MAti tez ma zawsze taki kaszel grużliczny i zawsze jest czysty na oskrzelach , chodzi do alergologa ( testy niczego nie wykazały)dstaje czasmi leki wziewne lub coś do nosa bo tez ma często zpchany ) więc może Natalka ma coś podobnego - zdrówka dla niej i dla Ciebie kochana🌻 Wera jak otwierałam twoją stopke to wyświetlały mi sie moje (Tyni)zdjecia z fotosiku Dobra ja zmykam , pewnie już dziś nie zajrze bo mąż już zerka z boczku na mnie:) Ale bęe jutro bo mąz jedzie po paczki świateczne do pracy:) Zmykam i miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko dziękuję za życzenia i miłe słowa 👄 Nie będzie chyba tak źle bo już dzwonili z jednej firmy żeby przyjechał na spotkanie...ale wieści się szybko rozchodzą :) Tomka siostra pożyczy nam sa,ochód więc będzie jak pojechać na zakupy i na Wigilię :) dobrej nocki dla Was wszystkich i jeszcze raz dziękuję za życzenia dla Tosieńki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka głowa do góry wszystko jakoś sie ułoży 👄 Acha nie byłomnie przez pare godzin a tu 3 strony do przodu do końca roku to może do 500 dojdziemy. Jutro do fryzjera to jak zrobie zdięcia to pokaże :) no Może teraz będzie dobra stopka prosze o sprawdzenie dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aniutka wolnienie z pracy to w dzisiejszych czasach całkiem normalne więc głowa do góry a na pewno będzie dobrze. Ja jeszcze choinki w domu nie mam ale na pewno będzie żywa.W tym roku pierwszy raz jesteśmy na święta w swoim domku ale wigilie spędzamy u moich rodziców , brata i bratowej. jak czytam o niektórych kłopotach ze spaniem to wydaje mi się że mam w domu aniołka. W ciągu dnia śpi 2 razy tak od 1 nawet do 2,5 godz. A noc przesypia całą , w zależności o której idzie spać czy o 20 czy o 21 budzi się między 7 a 8 czasem zdarza się że przed 7 ale to coraz rzadziej. Nie mówie już o tym że zasypia sam w łóżeczku , nie muszę go nosić, huśtać nic jak jest zmęczony to po prostu zasypia. No ale coś mi się wydaje że to dlatego że jeszcze nie ma zębów. Jak czytam o dokonaniach innych dzieci to mam wrażenie jakby mój mały był nie z tego miesiąca. Nie raczkuje, nie pełza nie wstaje chyba właśnie zaczęłam się tym martwić. Teraz idę zrobić mleczko i do spania. Miłego wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ja otwieram stopke z fotosika to mi sie otwiera ,sprawdzcie tą pod spodem ostatnią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu – rzeczywiście Julcia skora do jedzenia nie jest. Moja Asia to jak ma ochotę to zje pół deserka a jak nie to nawet kilka łyżeczek trudno w nią wmusić. Tak jest zresztą ze wszystkim. Czasem wytrąbi 80 ml kaszki a czasem nic. Najsłabiej chyba je obiadki. Lubi za to chrupki kukurydziane. Aniutka – szybko do zdrówka niech Tosia wraca a mąż do jakiejś fajnej pracy. Ale dobrą wiadomośc przekazałaś z tym macierzyńskim. Ale czy to na pewno prawda? Rybka – ja też czytałam różne opinie o chodzikach. Trudno jest mi coś doradzić. Roza – moja po zupie z buraczkiem miała rozwolnienie co pociągnęło za sobą przymusowy prysznic i pranie wszystkich ciuchów co miała na sobie. Moja Asia też się nie podciąga. Trzeba ją posadzić to siedzi. Najchętniej to by tak przesiedziała lub przeleżała cały dzień. Mam takie same przeświadczenie jak Rybka, że moje dziecko jest nie z tego miesiąca co Wasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam idze po tej masci robionej super to schodzi, duzo zapisalyscie dzis, jak znajde czas to poczytam, jeszcze 3 dni pracy... a w domu sajgon, kiedy ja posprzatam, aaaaaaa a starsza cora miala dzis wystep, bo chodzi na baelet polaczony z akrobatyka i gimastyka artystyczna, takie zajecia dla 6 latkow. i dostala medal od pani, zuch dziewczyna. Pamietam jak ta moja niesmiala dziewczyna wyszla kiedys jak mial 4 latka na scene i zaspiewala ding dong no i zdobyla 2 miejsce. Talentu jesli chodzi o spiewanie nie ma pomnie, ale za to inne tak:))) A iga jak slodko pelza, bo raczkowaniem to nie mozna tego nazwac. No i jak widzi choinke to cala sie do niej smieje, glosno wzycha i oczu oderwac nie moze. Przekochane to moje dziewczyny. Ide spac, bo jutro trza wstac o 7:30. Buzka elizabetaa sp. wiem, jestem spioch, potrzebuje od 10 do 12 godzin na dobe,a wy nocne marki nie naprodukujcie sron bo nie nadazam z czytaniem e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Coś nie mogę spać:( Po tym jak wmuszałam w Juleczkę te trzy łyczeczki dederku w poniedziałek popołudniu, wczoraj nie chciałą nawet spojrzeć na łyżeczkę. dzisiaj też Jej dam spokój i spróbujemy jutro:) Jeśli chodzi o zdrówko, to u Agnieszki jest lepiej, a Juleczka troche pokasłuje, więc dzisiaj na 15:30 idziemy do lekarza. A ja... No szkoda gadać, bo chyba przerzuciło mi się na krtań i ciężko mi mówić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes_Bdg🌻najserdeczniejsze życzenia dla Julki❤️z okazjii ukończenia 8 miesiąca Kasika🌻 super, że sypiesz tymi przepisami❤️. Dobrze, że bioderka ok:) Fajne prezenty, a tą kolejkę widziałam i jest ekstra:) Aniutka🌻 mam nadzieję, że i ta nocka jest przespana:) Trzymajcie się. Napewno się jakoś ułoży👄 Fajne przepisy, dzięki:) Rybka ja nie kupuję chodzika. Agnieszka dostała w prezencie, ale bardzo żadko używałam i na szczęście się popsuł. Ja teraz bardziej myślę o takim do popychania. No zobaczymy:) Fajnie, że Marcel tak ładnie Ci śpi. U nas Juleczka budzi się kilka razy w nocy, no i wcześniej wstaje (dzisiaj np wstała przed 5 rano) Roza, Asmana i mam nadzieję, że i u Was nocka przespana❤️ Asmana🌻 to dobrze, że u Ciebie ten kaszel tylko od przeziębienia i mam nadzieję, że u Natali wszystko się wyjaśni❤️ Super, że Izunia zaczyna powolutko siadać❤️A jak dzisiaj się czujesz?? Sylwia dzięki bardzo i ja mam nadzieję, że Juleczka zacznie lepiej jeść:) Słoneczko🌻 no to ładnie przybiera na wadze Martynia❤️ Serek🌻 cieszę się, że Asia tak ładnie je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia matko bezsennośc:) fajnie ze chorobska mijają::) nocka była w miarę:) jeszcze mi została przekładaniec:) Serek ja to bym chciała aby Majeczka zrobiła zadszą kupę, ma ciągle zaparcia i zaciska nozki, nie wiem juz jak jej pomoc co dawać:O:O Coreczki Joasiu sliczne Słonko dobrze ze już po szczepieniach i dobrze zostało ono zniesieone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza🌻dzięki bardzo:) No i dobrze, że nocka u Was była w miarę❤️. teraz Juleczka robi codziennie kupkę aż płynną, ale myslę, że to przez przeziębienie. A tak to robiła co kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilke pozdrowić Was wszystkie Zmykam do lekarza, bo coraz gorzej ze mną... Co do wózka mam takie sam tylko nie trój kołowy a cztero i serdecznie polecam ... Buziaczki dla Was nie mam czasu sie odzywac a tęsknię za Wami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia moze faktycznie przez leki, mojej kolezanki mała( tez z kwietnia) po syropku potrafiła w kazdą pieluche kupe zrobić:) Asmana biedactwo, kuruj sie i wracaj do nas, napisz co lekarz ci powie. Ja nie mam pomysłu na sniadania dla małej a kaszy nie chce ciagle robic bo zapiera, ojj musze uwazać. Wczoraj zrobiłam jej ogorkową i mała zjadła ze 30 ml a reszta w kiblu sie znalazła buu, taka pyszna była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×