Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Aniutka a Tyś po tą kawe podreptała chyba do drugiego miasta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zostałam sama na placu boju:(, więc zmykam obudzic Marcina;););) i na spacerek z Izulą jak młode małżeństwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana – ze szklaneczki z jakimś dzióbkiem, ustnikiem czy ze zwykłej? Myślałam o połażeniu dzisiaj trochę po sklepach ale pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek zwykła szklaneczka ma też kubek niekapek , ale ma go w nosie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zima, fuuj pada i ślisko że szok, Rybka i Aniutka wysłałam zdjecia, czekam na Wasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczynki:)) a u nas narazie odwilz, sniegu jak na lekarstwo, ja robie wlasnie obiadek pieczone ziemniaczki marchewka z groszkiem i jajko sadzone:))) a wy to napewno juz po obadakach, a u mnie to bedzie odrazu obiadokolacja:)) jak zwykle pochwale sie waga, spadlo mi juz 6 kg:)), ubrania robia sie jakies luzne, normalnie szok, niedawko w bluzie sie nie domyklam a teraz luzu mam duzo:)))ale sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa gratuluje kolejnych zgubionych kilogramów :) U mnie dziś biały barszczyk pychota :) Aniu26 Milenka śliczna, ale ma dużo włosków :) Gratuluje pierwszych kroczków :) Jedrek mimo że od listopada chodzi przy meblach to sam jeszcze nie chce, nawet jak się go trzyma za rączki to zaraz siada :P Róża Jędrek gryzie wszystko i wszystkich najczęściej: kanapę, kapcie, zabawki (chyba kiedyś już pisałam że odgryzł małpce ogonek i próbował zjeść) ;P i oczywiście nas też gryzie :( Aniutka Tobie się nie chce gadać ze swoim jak wróci, a mój jest tak zmęczony że jak wróci to nie chce ze mną rozmawiać :P Rybka gratuluje podwyżki :) Oliwia wszytskiego naj naj 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ Viki co tam u Was słychać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to samo :) Tak twierdzi mój mąż jego mama robi żurek, a ja barszcz biały. Mąż oczywiście woli barszczyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa,ja robie zurek, :))) i mysle ze moj musi lubic go, bo nie ma wyboru:P, jego mama nie robi ani tego ani tego:P hii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurek jest na zakwasie z mąki i owsa bodajże, a barszcz jest na wywarze, z grzsybów np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy
Dziewczyny podcinalyscie juz wloski Waszym pociechom??:) czym najlepiej?maszynka czy nozyczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek :) Asmanka bo przyczłapal do mnie sąsiadka ze swoja pociecha a potem Tosia poszła spać, spała 2 godz (wow) a potem zjadła obiad (wow) i nie zwróciła :) a potem my polazłyśmy do sasiadki i zaraz wrócił Tomek i na obiad zamówiliśmy pizze :P taka leniwa jestem :P Tośka dzisiaj wsunęła naleśniczki z musem jabłkowym i cynamonem Hippa - pycha, sama bym zjadła :) Elizabetka to gratulacje i Ty uważaj cobyś nam w anoreksję nie popadła :P Kasika biedny Karlos :( ale Ty małpa jesteś :P prawie jak ja :P Serek mam nadzieję ze Asieńce się polepszy apetyt :) a Rózyczka u Was też mam nadzieje że będzie lepiej...idziecie do lekarza? Sineqanone zaraz postaram się wysłac zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia u nas też tak często jest że to Tomek nic nie mówi tylko siedzi przed TV - przerażające...na początku tv mógł nie istniec, siedzieliśmy i gadaliśmy czasami do póxnej nocy, rutyna, rutyna, rutyna....a i zmęczenie też :( włosy ja nie podcinałam więc Ci nie pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka te nalesniki sa super:)) jaka anoreksje, kobieto ja waze 59 kg, do anoreksji mi daleko, chce jeszcz zrzucic 2 kg, to mi w zupelnosci wystarczy:)) asmanka caluski dla izuni i duzo zdrowka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oglądam 4400 wiec dzis chyba z wami wieczorkiem nie pogadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nie wiem kiedy nadrobie zaległości :( Ja już miesiąc temu odciełam włoski Marcelkowi nad uszkami a teraz już nic nie będę ruszac do roczku. Dziewczyny jak oglądam wasze zdjęcia to nie wiem po co te diety. Dziś z Wami nie posiedze bo mąż ma jakieś sprawy do załatwienia przez net więc miłej nocki i dobrego przytulanka . Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka zdróweczka dla Izulki ❤️ - co jej jest? złapała od Natalki? Elizabetka do dobrze :) te 2 kg to już pójdzie jak burza :) Rybka to nie nadrabiaj zaległości :) tylko pisz na bieżąco :) Kasika godzisz się z Karlosem ??? :P wysłałam zdjęcia :) Serek do Ciebie nie wysłałam bo nie mam Twojego adresu :( wyślij mi swoje to Ci odpiszę :) lecę na resztki ginu z tonikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikawo niet? to sobie idu :P dobranoc pchły na noc, karaluchy pod poduchy a biedronki do skarbonki :) papatulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!No ja też dzisiaj z wami niestety nie posiedze , Misia tak dała popalić ubiegłej nocy,że cały dzień powieki zapałkami podpieralam...Poważnie, ledwo juz widze na oczęta i zaraz ewakuuję sie spać!Ah, odebralismy dzis klucze do naszego mieszkanka!!!Czeka nas remont ale w sumie bardzo sie ciesze!Uciekam kochane!Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postarałam się nadrobic zaległości w czytaniu lecz nie wszystkie strony przeczytałam. - ale żeście tego naprodukowały :) Był temat o opiekunkach. Ja płacę 5 zł /h. opiekunka zajmuje się tylko dzieckiem. jest młoda 3 rok studiów - psychol. wieku dziecięcego. Jestesmy zadowolone. Serek czytałam o kanaliku. To Twoja decyzja ale z okiem nie ma żartów. Przed naszym zabiegiem naczytałam sie sporo art. w internecie i wszyscy specjalisci zgodnie powiedzieli TAK. U nas było znieczulenie miejscowe - kropelki do oczka. Wszystko trwało ok 10 min. Teraz śladu nie ma. UFF... Czytam że malutka nie chce jeśc. Z moją tez mam problemy - może miałam. Z butli tez nie chce wię dostaje zamiast mleka kaszkę mlecz HIpp - ulubiona to jabłko - wanilia, najgorsza to owoce. Co do apetytu to ponoć kwaśne pomaga - czyli zalewajka, ogórkowa. Z nowości. Kupilismy pchacza. Dziewczynki super sprawa. Szkoda ze nie skręca ale pomagam jej. Bardzo lubi przy nim chodzić. Polecam - chicco. Ciągle chce chodzić, plecy mi odpadały. Ale za jedna rączkę chodzić nie chce. Efekty nocnikowe tez mamy. Nie doczytałam czy mamy pierwszą chodzącą samodzielnie dzidzie? Ani26? Mamy 6 zębów. Co do picia to zaden kubek niekapek jej nie pasuje! Tylko butla i to najlepiej z soczkiem - broń boże z herbatką! Pozdrawiam was wszystkie i mam nadzieję cześciej się odzywac. Serek jak masz pytania to oczywiscie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa.....Iga-3100.............9050......74.. .10 m…....23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……...26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……...29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c……....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t…….05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9250.......??......9 m-cy…05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....prawie 10...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…..08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84......9 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t...10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......7990......71......6 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…..12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc…….12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........8700.......76......8 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 ,5 m….17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8150......70......9 m-cy..…19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies 10 d..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…...21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???......9 m-cy…...21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......9280 ....81......8m 3tyg. ……22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9600.....??.......8 m-cy……….22.04.06 Kingap.........Oliwia-3400........9000......71........ 9 mies..........23.04.06 Kasika1………...Kacperek-3590.....9500... ?.......9 mies..24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410…….9350.....73... ....9 mies 28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74.......9 mies.29.04.06 serek..........Joasia-3450.........6800......67........5 ,5m-cy....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68........7 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dzis sie wyspalam, poprostu idealna noc, nic mnie nie boli, w nocy standarowao mialam duzlo glupich snow, typu aresztowali mnie:))) ale nie bede przynudzac, pedze do pracy bo mam zastepstow:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniu 26 łobuziaro;) Dowa fajnie, że sie odezwałaś w końcu... Elizabetaa Ty to masz te sny ja to nie pamiętam kiedy mi się coś śniło... Iza ma 38 strasznie kaszle i zapchany nos i zaczał się tydzień w samotności z dwójka chorych dzieci... Kasika jak tam z Karlosem lepiej?? Roza i jak Majeczka idziesz dzisiaj z nią do lekarza?? Słoneczko coś zamilkłaś ostatnio... aniutka moja Iza natomiast wczoraj zwróciła obiad to pewnie przez tą zaczynającą się chorobe...jak tam gin??? U nas też mało rozmów, tylko telewizor czasami się wściakam o to, ale dawniej to robiłam wojny o to a teraz .., i wiecie co wierze w to, że miłość może się wypalić:( Silvia i jak po tym 4400 i wogóle co to jest?? Wercia a Ty zamiast szaleć, bo kwiecień się zbliża to Ty milczysz... Anna80 świetnie opiliście te klucze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo! u nas nocka przespana :) mąż miał poranek dobroci i jak się obudziłam to Tośka była nakarmiona, przewinięta i przebrana ...i w świetnym humorze :) zrobił mi herbatkę, kawke i poleciał do pracy :) ba nawet rzekł ze może się werwie wcześniej ... co mu się znowu stało :P Asmanka to ucałuj te rozpalone pyzy Izulki ode mnie :) biedulka mała :) a Natalka jak? gin wypity nawet zaczęłam podpijać Tomkowe whisky z colą ale za mocne było ble :P Elizabetka a Ty sennik jakis masz coby sprawdzić co te Twoje sny oznaczają ? :P Dowa chyba Cię Serek ściągnęła :) gratulację dla Twojej niuni - robi postępy że ho ho :) Ania80 ale fajnie, pewnie nie możesz się doczekać jak zamieszkacie juz w nowym mieszkanku :) a skąd Ty jesteś Anusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×