Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Aniutka ja ogladam bo jakoj chlop siedzi przy kompie i ani mysli gdac ze mna to oglądam ,a tak jak dzis to tv wlączony ale siedze z wami i jeszcze kilkam z MArtyni chrzestna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka nareszcie coś skrobnełaś:) wiesz ze ja myśle co Toska wyprawia dla mamy he he;) Kasika tez miałaś hemofer, bo ja mam takie, i kurcze boje sie ze mocno odbarwią sie jej ząbki. ale chyba nie ma znaczenia czy to hemofer czy co innego zelazo to zelazo. Gratulujemy nowej pracy:D:D Sylwia ja tez mam nadzieje ze z Majeczki bedzie porzadkowa:) panna. Słoneczko Maja dziś do 15tej boskie dziecko ale za to po 15tej czort okropny, sama nie wie czego chce:O Aniutka ja oglądałam :) wracam do swojego męża:) dobrej nocki:) Elizaberaa my juz mamy psa, wiec dziekujemy:) Wera ciesze sie ze poprawa jest u małego, ja chetnie piwko chlapne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona cały dzień co zaczynała jeśc to kaszel noi przebieranie, bo zwracała wszystko... Ta zakichana pogoda tak wykańcza nam te dzieciaczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanka jak zwraca to nie podawaj mleka, zrob jej postny dzien, herbatka slomka i chrupki bezgutenowe, albo niech pije sama glukoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nalewam piwko prosze Oj tak Oskar dzisiaj był strasznie zmęczony no i osłabiony w dodatku tak mi szkoda tych naszych dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę do lekarza znowu zobacze co lekarka mi zleci dalej robić... Wiecie, co byłam wczoraj w Tesci o w aptece jest promocja mleka Bebilon Pepti2 normalnie płace 11 zł, a jest po 6,9.. Kurde zaczynam sie sknera robić, bo nie wiem czy MArcin też pracy nie straci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mu podawałam wode z glukozą albo mięte którą uwielbia, a do jedzenia biszkopty bo po chrupkach go cofa bo chyba za długo je już podaje. Czy wasze dzieciaczki też w nocy sie odkrywają?, bo ja nienadążam go przykrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu jest \"coś\"nie tak wypłaty na raty dostaja a dzisiaj przyszedł jakis facet, że podobno stacja jest na sprzedaż normalnie usiąść i płakać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmnaka my tak mielismy z Tynia przez 2 dni zebrała sie góra prania bo tez co zjadła to wymiotowała Roza ja podejrzewam że to może żabki , jak ostanio bylismy u pediatry to powiedziała ze mocno rozpulchnione dziąsła i beda szły wiec moze dlatego taka wojowniczka dzisiaj była Aniutka moj juz by podejrzewał mnie o zchadzke z listonoszem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana nie strasz wszystko będzie ok :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia Iza sie odkopuje, i też czasami ja przekrywam chociaz nie zawsze, bo ciepło w mieszkanku... a jak Wasze poszukiwania?? Elizabetka ojjj tak miejmy nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owidzę ze się ruszyły baby od telewizorów :) Asmanka ja też nie pzrepadam ale nie mogę uwierzyć ż enp. nie ogladałaś Nigdy w życiu albo np. Karola czy Dnia Świra albo chociażby Shreka czy Madagaskaru ...no nie wierzę :P a dlaczego miałby Marcin stracić pracę? pamiętam ze sąsiadka dawała swojej córeczce Diphergan przeciw wymiotom .... Elizabetka widzisz już nie czuj się samotna jesteśmy :) Słoneczko no to się wcale nie dziwie :) Różyczka siedź gdzie leziesz? u mnie też dziś po 15 się zaczęło ...jazda na całego, wyjec okrutny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAA Izuli przebiła się górna jedyneczka:P Aniutka została sama pognała Tomka a teraz milczy kto wie co Ona teraz tam robi??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki aniutka, ja takie zwierze stadne, lubie towarzystwo innych zwierzatek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie szukamy ale nic porządnego nie ma, chcą tyle kasy jak za nowe mieszkanie a drugie tyle trzeba włożyć w generalny remont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajki to mam wszystkie nowości, ale ich to nie oglądam jeśli już to :patrzę\" jak MArcin ogląda z Natalią.. Nigdy w życiu tak widziałam mało jest filmów które widziałam gdyż mnie nudzi oglądanie ich:P Padam na ryj i zamiast iść spać to siedze jak ktos głupim się urodził to i głupim umrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka *kopie Cię w tyłek* idź ćwiczyć Walentynki za pasem i kiecka czeka , więc koniec z brzuszkiem :P:P Wera nie zazdroszcze szukania mieszkania, wiem jak smai szukaliśmy, ale potem remonty umeblowanie co za frajda.. Aniu26 Buźka dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka to pzreprowadzaj się tu do Pruszkowa jakąś mafię założymy :P albo nie ...prywatne przedszkole :) o noto super :) zaraz wyjdzie następna jedyneczka Wercia moja też się rozkopuje a u nas wnocy jest zimno i dzisiaj wstałam o 5 bo słyszałam jak jęczy a była cała lodowata :( Słoneczko a nie drażni ją ten śpiworek? Tośka by się pewnie wściekła że nie może szpagatów robić nogami i wiercić się wkółko :) jestem cały czas tylko nie nadążam bo ten laptop jakiś powolnyokrutnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok przez te jedzenie w weekend nastapilo male jojo kg poszlo w gore, grrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka ja marzyłam o byciu przedszkolanką, ale już nie marze:P Mamy już wszystkie jedyneczki, więc już sie nie przebije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w kinie inaczej się oglada :) a ja prawie na wszystkich filmach płacze :( Asmanka ale na świadka koronnego to pójdziesz co? jak w tvn ogladałam chyba Telewizja od kuchni akurat było o tej produkcji to usłyszałam że w filmie jest pokazany Pruszków jakiego jeszcze nie znamy...aż mi ciarki przeszły bo pzrecież znammoje miasto...co oni tam wykombinowali ciekawa jestem a poza tym strasznie mi się podoba rola Foremniakowej jako Miry :) super w tych czarnych włosach wygląda :) idź Elizabetka, idź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×