Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Może tamte wykasowali ze względu na treśc albo raczej za ilość. Czerwcówki czy majówki miały sporo jakiś \"obrazków\" i stron 2 razy tyle co my. Może dlatego wykasowali ?! Miejmy nadzieję że nas nie tkną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slivia dzięki❤️ i smacznego , ja tez uwielbiam ruskie:) Nie wiadomo czy to pokasowali odnośnie treści , na styczniowych pisali że kasuja tpoki z dobra atmosfera:( Przydłoby się poprzenosic tabelki i nasze dane na \"c\" w razie czego zebyśmy się znalazły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co są odpowiedzi moderatorów na to co się stało dzisiaj w nocy 08:46 moderN Na razie nie umiemy odpowiedziec na te pytania: - napisalam do admina w tej sprawie i jeszcze nie ma odpowiedzi - nie wszyscy moderatorzy sie odezwali. Jak tylko cos sie wyjasni, napiszemy tu. Na razie proponuje zalozyc topiki tymczasowe. Nowy Moderator 9:15:41 nie wiem co się stało są dwie wersje jedna iż skasował ktoś z moderatorów druga bardziej prawdopodobna że admin skasował lub wprowadza jakieś zmiany i czasowo będzie niedostępny jak się coś zmieni to napiszemy To znalazłam u jednej styczniowej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu❤️❤️❤️! No i pozegnania nadszedł czas: Trzymajcie sie kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingap🌻 mój raczkuje, ale jeśli ma do wyboru to oczywiście wybiera chodzenie:P Słoneczko🌻 u mnie też ruskie;) Ania26🌻 trzymaj się i odzywaj czasami❤️ Sylvia daj jeszcze raz link do tych butków:) A Majówek nie skasowano, a mają o 100 stron mniej niż my:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sivia to super ze Kacpi wcina kanapki :) to głupol ten gościu :( Kasika może skasowali bo nikt nic nie pisał albo moze za duzo nie regulaminowych rzeczy było :( to musimy w razie co ustalić plana :) jakby nas skasowali to robimy taki sam :) Wera łobuziaczku :) znowu pychotki robisz :) Asmanka święta prawda :) jak po zakupach? to Izulka spryciulka :) Rybka no co Ty ja to wiem ale pzreciez nie będę się powtarzać bo pzrecież on mnie zna i już tyle razy mu to mówiłam ech te chłopy :( a co do chodzika to przestałam ją wsadzać bo się boję :( sama już nie wiem co robić :( dobrze ze mężuś wraca :) będzie tuli tuli :) Serek no to faktycznie można sie wkurzyć :( ja bym pognała z tym piwkiem i plecaczkiem :P Kasika ale same do tego doprowadziłysmy ze oni nic w domu nie robią, mój odkąd pracuje w tej nowej firmie to też nie wiele robi bo wraca późno :( a ja jak mam chwilkę to nadrabiam i robię to co zawsze on żeby mieć w weekend spokój :( ale i tak tego nie docenia...fajnie będzie jak wrócę do pracy...będę musiała to wszystko zrobić co do tej pory siedząc w domu i jeszcze te nocne wstawanie bo Tosce coś sie poprzestawiało :( będe chodziła jak zombi a on ...nic się pewnie dla niego nie zmieni :( Słoneczko teraz Ty kusisz? ślinotoku dostałam :P Kingap to lepiej że ma chopla na punkcie bezpieczeństwa przynajmniej masz komfort psychiczny :) Aniu26 buziaki!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie bierze grypa chyba :( zarazilam się od Asi :( wszystko mnie boli a jutro przecież na zakupy :( wziełam aspirynkę zobaczymy co będzie dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za cisza :) ja juz się pozegnam bo się źle czuję, nie wiem czy jutro zajrzę więc dobrej nocki :) i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już się wystraszyłam że nas juz nie ma. Aniutka a jak długo jesteście już po ślubie?? To tylko tak z ciekawości się pytam. Silvia kupię te buciki ale dopiero po wypłacie. A Paweł już wrócił, przywiózł butelkę wina i już wypiliśmy. teraz usypia małego bo ten trzpiotek od kiedy wstaje przy zagłówku naszego łóżka to nie może zasnąć tylko by wstawał tak samo w łóżeczku nie ma nawet co go wkładać bo zaraz stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylviasłodkie, a funkcjonalne? Miałam mu kupić pantofelki, ale teściowa podała mu takie zielione z jakiejś gazety dla mam rozmiar idealny, więc narazie się wstrzymam:) Aniutka zdrowia kochana, mnie też coś bierze:O Ide do łożka, biorę książkę i mandarynki:P Miłej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka🖐️ Mój mały też tak staje:) Dopiero co zasnął, wariował dziś jak nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, że mnóstwo topików jest usunietych :( Dobrze, ze nasz pozostał..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najadłam się śledzi :( Nie wiem jak przerwam noc (pewnie utpię się od spożycia płynów ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.A ja już żadnych ryb nie tknę. Zrobiłam, kebab według przepisu Asmany był pyszny :) dzięki Asmana :) Ania26 pisz do nas jak tylko będziesz miała okazje {serce] ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Moja niunie cos katarek chycil, jeszzce jest malutki ale juz zaczyna kichac, niestety mezusia tez rozebralo:( Podalam jej witaminke C, moze nie bedzie zle. Co wy podajecie w razie przeziebienia?? Aniu zagladaj do nas czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) A cvo z Anią?? Czemu ona się żegna?Ja coś chyba przeoczyłam ważnego? Wyjeżdża gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga ja smaruje moją niunie pulmeksem i podaje multicebion - zdrówka dla córci:) Monika Ania będzie wynakmować mieszknko i tam nie ma netu:( Aniu trzymaj się i zajrzyj do nas kiedy tlko będziesz mogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka zdrówka dla Ciebie , ASi i Tosi:) Kasika Tobie też zdrówka :) Wercia powaidasz że kebab dobry , no to ja może też wypróbuje:) dobra zmykam ,mąz ma jutro wolne więc pewnie nie będzie mnie za często , więc miłego weekendu:) Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze słowko do RYbki - Marcelek pewnie tak szalał bo taty się nie mógł doczekac - miłego winkowania:) A Elizabetka miłego wieczoru i imprezki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Kasika🌻wszystkiego najlepszego dla Kacperka❤️ A teraz przeczytam co tam u Was i się odezwe zaraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wercia ja też wczoraj robiłam pierwszy raz i tez nam bardzo smakował, i ciesze się, że Tobie też... Joasia, Monika, Słoneczko. Silvia, Aniutka, Kasika, Elizabetka, Kongap i reszta kobitek... Zmykam. Buziaki do poklikania ... nie wiem sama kiedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto latek , zdrówka i usmiechu dla Kacpiego🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Asmanka , a mąz pewnie w domu że Ciebienie będzie????:) Joasiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×