Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hej dziewczynki Wszystkiego naj dla solenizantów i ciesze się , że imprezki się udały u nas w niedziele dopiero Chciałam się pochwalić, że MArcin ma nową prace dzisiaj już w niej został nie wiem wiele bo nie ma jak rozmawiać, ale najwazniejsze jest to że jest praca i będzie robił to co kocha :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co kocha robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co kocha robić
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wielkie dzięki i buziaki od Kingi za życzonka dla wszystkich. I najlepszego dla małych solenizantów. My imprezke mieliśmy w sobotę dla rodzinki a w niedziele byli znajomi na razie bez dzieci ale już są w drodze i mam nadzieję że najpóźniej za 3 lata zrobimy kinderbal z prawdziwego zdarzenia. W sobotę było super tylko moi rodzice oczywiscie musieli się spóźnić a teściowa szybko uciekać (taki mała film i koniec gadaki nie przemówisz) mała się bawiła, zaciekawiona gośćmi i najbardziej jedzeniem no tort jej smakował strasznie. Zamówiliśmy taki w kształcie pszczółki Maji bardzo ładny i smaczny. Padła o 20.30 bez kąpieli bo już nie miała siły. A w niedzielę padła o 21.30 ale już wykąpana szalała z ciotkami i zarywała wujków i ani myślała o spaniu. ale jak padła to bez budzenia w nocy do 6.20 rano spała. A mam od piątku w kuchni (bo więzłam sobie wolne) i tak przez cały weekend i dziś oczy same mi lecą i chcę żeby była już 15.30 co ruszę do domu. Później wkleję wam zdjęcia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia to przez te włosy wyglada na starszaka, ale żaden fryzjer się nie podejmuje strzyżenia:P Pozczekamy jeszcze trochę... Macieja- z opisu widać, że i u Was się impreza udała, a ten tort z Maja jest sliczny. Asmana tylko ile on zarobi na tym szydełkowaniu?!:D Gratuklacje dla Marcina!!! Rybka wieczorem nadrób zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chociaż niech mnie Marcin nauczy szydełkować, to sama dorobie sie tych pieniedzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, wiem, ale AKURAT szydełkować nie umiem:) To jak moge wpaśc wieczorem po Marcina? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ty dobra jestes:) Jak sie wyrobie to wpadnę. A jak twoje poszukiwania pracy i odchudzanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukam za rok dopiero:) a odchudzanie idzie powoli teraz, ale jest ok juz 10 kg mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem sobie warzywa z patelni staram sie o tej samej porze to na obiad na śniadanie kawe jakis owoc i kolacja przed 18 jogurt czy chuda szynka. Zero słodyczy, alkoholu i jazda na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podobnie jak ja, co do warzyw na patelnie, to chyba sie od nich uzalezniłam, bo nic innego mi na obiad nie pasuje. Uwielbiam żółte warzywa i te z kaszą gryczaną. Lepiej odchudzać sie razjonalnie i mieć ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to się mama pyta czy mi nie przejadły sie te warzywa, ale one przecież takie pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, do niektórych dodane są specjalne mieszanki przypraw, mniam. Czasem robie sobie do nich piersz kurczaka albo rybę zapiekaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jesteś, bo ja to mięsa nie dodam bo uważam że już za dużo kalorii:) głupia nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No głupia!!! :) Przeciez to tez do zycia potrzebne, potem najwyżej dłużej pojeżdze na rowerku. Wczoraj teściowej tak się rowerek spodobał, że kazała zamówic sobie taki sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haahaha rowerek jest boski i musze przystopowac z jazdą , bo kolana dokuczają. Pogoda się robi , więc wieczorkami bede jeździła na takim \"normalnym\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki normalny to zupełnie co innego, ja ostatnio na aerobik wybrałam się rowerem ( w jedną stronę 10 kilometrów) i miałam staraszną zadyszkę, ale jaka satyswakcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda wstała spała 3,5 godziny ide dac jeść rosół i po Natalie spadamy... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ale to nawet nie dieta, tylko lepszy sposób odżywiania. Ty też jesteś laska, a sie odchudzasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana🌻super, że Mąz ma nową pracę❤️ Pogratuluj Mu🌻 No niezłą jesteś w tej diecie i tyle kg zrzucić. Naprawdę jesteś wielka🌻!!!! Super, że tyle Ci śpi w dzień. Buziaczki od ciotki dla Niej za to😘 Macieja🌻 super, że imprezka się udała❤️ Czekam na zdjęcia:) Kasika🌻 może to przez włosy, ale wygląda super❤️ No chociaż 45 minut dobrze, u nas Julia znów nie spała i pewnie podobnie jak od kilku dni znów nie pójdzie spać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wszystkim solenizantom dużo, dużo ,dużo zdrówka Asmana 🌼 to fajnie że Marcin ma nową pracę 👄 Kasika 🌼 super zdjęcia, no i ty świetnie wyglądasz :) a szydełkować to mogę Ciebie nauczyć pamiętam z podstawówki :) Macieja 🌼 to super że imprezka się udała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×