Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć A bo ze mnie taka skromna kobicina jest, a po co na co każdy wie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:)) Siedzę znowu w pracy, pracuje nad rozliczeniem budżetu za 2008 rok i tak wpadłam do Was na chwilkę:)) słoneczko jak będziesz miała chiwlke wolnego czasu sprawdź proszę czy te gry można jeszcze kupić??My w pracy mamy zablokonawe allegro..., a już mnie ciekawi jak co to jutro kupuje:)). Ta gra to tak na raz?? nie znudzi się po kilku razach?? Moja ukochana babcia w listopadzie dowiedziała się, że ma raka piersi w grudniu usunęli jej pierś a kilka dni temu okazało się że są przerzuty na kości. Dzisiaj pojechali do Krakowa z babcią by potwierdzić diagnoze. Normalnie jak wczoraj sie o tym dowiedziałam byłam taka zbita. Serek mi też się wydaje że im wcześniej tym lepej by potem nie miał pretensji że celowo to ukrywałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana weż się do roboty, a nie na kafe siedzisz:P Wercia no no gratuluje:classic_cool: Słoneczko ty to zawsze coś wynajdziesz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje aż mi się dymi z uszu:)))) Komp mi się ciągle zawiesze i nie ma jak pracować.., to pewnie dlatego że na kafe siedze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Powiedziałam szefowi. Jeszcze się trzęsę z nerwów. Skomentował, że podziwia mnie za odwagę, że podejmuję takie decyzje w tak trudnym czasie kryzysu. Chyba to brzmiało nieco ironicznie. Ale kit z nim. Mam nadzieję, że chude lata skończą się jak odchowam maleństwo i wtedy znajdę jakąś fajną pracę. Właściwie to tak powinnam mu odpowiedzieć. Dajecie dzieciakom jeszcze mleko modyfikowana? Bo ja podaje bebiko 4. Ale kończy mi się a od dwóch dni chodzę po okolicznych sklepach i niegdzie go nie ma (jest tylko 4R) i tak się zastanawiam czy to nie znak, żeby skończyć z tym bebikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Asmana 🌼 więc tak pojechaliśmy z myślą, że zjemy pizze a oni zrezygnowali z niej tylko podają dania gorące:pierogi, schabowi flaczki i inne tam.Także byliśmy zawiedzeni ale zjedliśmy coś innego.Bardzo szkoda że nie robią pizzy bo wtedy więcej mieli by klientów bo większość przychodziła na pizze, ale to nie moja sprawa niech sobie robią co chcą nie wróżę im długiego pobytu na rynku bez pizzy :) Słoneczko 🌼 :) Kasika 🌼 dziękuję :) :P Serek 🌼 ja Oskarowi podaje mleko łaciate jak skończył 2 latka, dobrze, że mu powiedziałaś masz już tą rozmowę za sobą i miejmy nadzieję że się polepszy w naszym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wercia skromniutka jesteś:P a teście może jak to żarełko nie będzie szło to przeżucą się na pizzę:) Serek dobrze że już masz rozmowę za sobą :) a co ten szef mysli że skoro jest kryzys to dzieci nie bęa sie rodzić no ale to facet;) ja Tyni daje mleko w kartonie odkąd przestalam karmić piersią czyli od maja 2008 a Mateimu też podawałm w kartonie gdy skończył 2 latka a karmiłam go 15 miesięcy czyli przez 9 miesięcy był na modyfikowanym :) Asmanka dużo zdrówka dla babci🌻 i jak idzie rozliczanie??? Kasika jak Wercia się nie pochwaliła to ja musiłam wyszperać tą nowinę;) miłego popołudnia u nas znów piekna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi w sprawie tego mleka. Tak już od pewnego czasu wydawało mi się, że powinnam jej dawać zwykłe mleko i że to bebiko to tylko zbędny wydatek. Przecież nie mam już w domu niemowlaka tylko prawie 3-letnią pannę. To Wasze odpowiedzi zmobilizowały mnie do poinformowania szefa. Cieszę się bo mam to już za sobą. U mojego męża w pracy rzeczywiście kryzys dał się we znaki. Do zwolnienia idzie kolejne 190 osób. Pozostali mają zmniejszone etaty. Do tego od poniedziałku tydzień przymusowego urlopu. No i wstrzymane jest przyznawanie pożyczek z funduszu świadczeń socjalnych. A my teraz tak potrzebujemy kasy. Postanowiliśmy, że skoro mąż ma ten tydzień przymusowego urlopu to zamiast się byczyć przed telewizorem pomaluje duży pokój. W Łodzi szykuje się jakiś duży koncert na Piotrkowskiej. Transmitować imprezę będzie chyba Polsat. Biuro gdzie pracuje znajduje się w sąsiedztwie sceny, którą stawiają już od początku tygodnia. Wera – szkoda, że pizzy nie pojadłaś. Asmana – zdrowia i wytrwałości w walce z chorobą dla babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko a prawie skończpne rozliczenie.., siedze na tym już od dłuższego czasu. Serek moja IZa wogóle nie była na modyfikowanym. Cycuś a potem od razu zwykłe krowie mleczko, czyli od 9 miesiąca życia. HURA!!!!!!! weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko stoi nam na straży i wszystkie nowinki nam podaje :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłyście mi ochotę na tę grę :) Chyba też ją kupię.:) O co chodzi z tą wercią, bo link mi nie działa? Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu skopiuj caly link i do przeglądarki :) fajnie że zawitałaś:) miłej sobotki i niedzielki bo nie wiem czy zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Aniu 🌼 już Ci piszę o co chodzi mam takie samo imię i nazwisko jak nasza narciarka Justyna Kowalczyk. Kiedyś 2 dziewczynki zaprosiły mnie do nk, po jakimś czasie pisały do mnie czy ja jestem tą Justyną, odpisałam , że nie więc mnie usunęły z listy swoich znajomych :P Pozdrawiam i zapraszam na leniwki z sosem mięsnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to linka może Ci się uda poczytać o mnie :D :P http://www.tvn24.pl/-1%20,1587201,0,1,jak-lot-kobiety-w-kosmos-jestem-bardzo-szcz%20esliwa,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Słoneczko nawet nie wiem :P sama jestem zdziwiona kurde złoto , bardzo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabeleczka Ellizabetaa.....Iga-3100.....15kg.....99....2,5 lata. ... ......23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........12 kg......96......2,5roku....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??......1rokR 30;……..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa.........Dianka-4060..........10200 .....84.....18mcy........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900.........7400......68....... 1rok.....…09.04.06 wera66.......Oskar-3650.......13kg.....98.......2,5 lata...…...09.04.06 Ostrowiec Św Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok..........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79......Juleczka-3200......10,8 kg.....88...2lata.....….12.04.06... Łódź Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450..........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800...11 kg ....??.. ....1rok……14.04.06 rybka25.....Marcel-3340...12kg...89 cm...2 lata.....14.04.06..Rakoniewice (wielkop.) Roza.......Maja-2650......8200....75.....1ro k…..17.04.06 Dobre Miasto Niebieskie_oczy...Małgosia-3590.. 10kg......74......15m. .......17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9300......??.....1 roczek..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....1rok .........19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..1rok.........19.04.06 Kingap........Oliwia-3400........119000....76.....14 m-cy.........19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........9100.....80?....1rok. ... ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........9830.....77......1 rok….......21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........15kg.... 98.....2+6-cy .......21.04.06 Silvia27....Kacpi.....3950.....16 kg ......97.....,2,5 roku ....22.04.06.....Wrocław Sineqanone.....Ola-4150.....10400kg….2lata..22.04. 06 Kasika1...Kacperek-3590...15,5kg ...94cm.....2,5 roku....24.04.06....Rzeszów Patichris1......Maximilian.......................... 1rok..........24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650.....8500.......72.....1rok. .........26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...12,600.....91......2,9roku . . ..28.04.06 .....Gdańsk asmana........Izabela-3500 ......11,800.....87......2 latka ...........29.04.06 serek...Joasia-3450....8900......78......12 m-cy...30.04.06...Łódź VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68......1r ok....……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki slonko:))) ale dluga droga jeszcze przede mna:))) moj chlop ma dzis urodzinki. Wiec byla okazja, jestem ciekawa jak smakuje. juz sie nie moge doczekac. Iga patrzac na to co ja robilam przez ostatnie dwa dni, tech chciala wiec dalam jej plasteline i zajmuje sie wciskaniem ryzu, groszku i koralikow w plastelinke i tworzy wzory a potem wszystko turla sie po ziemi. ide robic urodzinowe sniadanko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________________§§§§§§ __________________§§????§§§§ s§§§______________§§§§??§§§§ s§§$$__________§§§§§§§§§§§§ §§$$$$_______s§§§§§§§§§§§§§§§ §§§§§§$$__s??? • §§§§§§§§§§§§§ss s§§§§§$$ _????????§§§§§§§§§§§§§§§ s§§§§§§§$$ ???? $$$$ ??§§§§§§§§§§§s __§§§§§§$$ ?(???????? • §§§§§§§§§§§ss __s§§§§§§§$$ ------) ?????§§§§§§§§??§§ ____s§§§§§ssss ??????§§$$§§§§§§??§§ ______§§ssssssss ??$$$$$$§§§§$$§§s ______ssssssssssssssssssss$$§§s ______ssssssssssssssssssssssss ______ssssssssssssssssssssssss ________sssssssssssssssssssssss ________ssssssssssssssssssss$$$§s ________ssssssssssssssssssss$$§§§s ________ssssssssssssssssss$$§§§§§§s __________ssssssss§§§§§§§§§§§§§§§§s ____________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§s ____________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§s ______________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§s ____________§§§§§§§§§§§§§§§§§§§s __§§§§_____s§§§§§§$$$$§§§§§§§§s s§§§§§§§__§§§§§§$$$$§§§§§§§§§§§§s §§§§§§§§§§§§§§§§$$$$§§§§§§§§§§§§§§ s§§§§§§§§§§§§§$$$$____§§§§§§§§§§§§ _s§§§§§§§§§§$$__________§§§§§§§§§§ __§§§§§§$$$$__________§§§§§§§§§§$$ ______________________§§§§§§§§$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
$$$$$____________________$$$$$ $$$$$$$$_____________,,$$$$$$$$ _$$$$$$$$,,__________,,$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$__ .___._$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$,_'.__.',,$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$,, '.__,'_$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$.@:.$$$$$$$$$$$ ___***$$$$$$$$@@$$$$$$$$$* ____,,,__*$$$$$$@.$$$$$$,,,,,, ___,,$$$$$$$$$* @ *$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$*_@@_*$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$__.@.__*$$$$$$$$$$ *$$$$$$$$$$___*___*__$$$$$$$$$ *$$$$$$$$$____________$$$$$$$$ _,;$*$,$$**'____________**'$$*$* ____,;'* ,,,,.;* *.° º ...° ....O .......°o O ° O .................° .............. ° ............. O .............o....o°o .................O....° ............o°°O.....o ...........O..........O ............° o o o O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wercia gratuluje złota:P:P Serek ja też daję łaciate, a jak mały skosztował kiedyś mleka modyfikowanego to powiedział, Ale to paskudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia graliśmy , graliśmy a dzś mężuś chce powtórkę :P A Oskarek na zdjęciu po zdjęciu czapki strasznie do Ciebie podobny :)Fajnie wygląda w tych dłuższych włoskach miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Pustki Kasika są bo kobitki kupiły sobie gierkę i grają :P My w tym tygodniu na 2 szczepienie Oskarowe od grypy Acha która z Was mieszka może w Krakowie ?Pytam bo w marcu mamy jechać na tydzień do siostry Erniego i tak sobie pomyślałam że można byłoby się spotkać z którąś z Was :) A jak nie do krakowa to może do Sosnowca , ale to jeszcze zobaczymy Pozdrawiam i zapraszam na gołąbki z sosem pomidorowym.Zrobiłam 100 sztuk , a tak jakoś wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×