Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Oj Roza tez myślałamm, żę Iza sie nie najada stąd często pobudki, ale łądnie przybiera na wadze a co najgorsze ona nie je długo possie 2 minuty i na tym koniec. Bardziej jej pewnie chodzi o cycusia jak o mleka, ale człowiek tak czy siak wstaje i to sama wiesz jest męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dużo zdrówka dla wszystkich maluszków. :) Elizabetaa gratuluje pierwszych ząbków u Igi 🌻 Ja jutro jadę na usg bioderek, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana moze i tak być ze chce sobie possać, czytałam kiedyś jak oduczyć dzieci nocnego podjadania albo checi possania, ale uwazam ze jeszcze 4-ro miesieczne niemowle nie ma co oduczać, no rozumiem 8-9 miesieczne:). A meczące to jest tym bardziej ze już sie odzwyczaiłam bo ładnie mi spała. Sylwia na pewno bedzie ok:), ja mam na bioderka dopiero w pażdzierniku, a dziś o 16.50 laryngolog. Aj aj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Gratulujemy pierwszych ząbków!!! Oj te kłopoty ze zdrowiem-szybkiego powrotudo radości i uśmiechu! Kobitki, szczególnie te które karmią piersią- czy Wy tez już podajecie coś innego do jedzenia niż mleczko? Ja zaczęłam dokarmiać małą Bebikiem2 i zastanawiam się czy wprowadzić już jakieś nowości? Aga ma 4 miesiące. Jk myslicie? Dodam, że od września wracam do pracy. DZIĘKI I POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloiram ja karmie teylko piersią nie wprowadzm nic nowego, nie dokarmian, nie dopajam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloiram ja daję małej zupki i soczki, robie też na noc jej kaszkę ryzową z malinami, ale karmie nadal piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, my za 2h na szczepienie, mam nadzieje,ze tym razem bedzie lepiej i mała łagodniej to zniesie... moja Jula na razie sie slini i pcha wszystko do buzi, dziaselka ma miekkie ale zabkow jeszcze nie widac. Jesli chodzi o zywienie to jestesmy na etapie 2 x bebiko 2, pozatym 1, herbatka a na noc mleko z kaszka malinowa. dawalam jej juz jabłuszko ale nie bardzo wiedziala co z nim zrobic, wiec podam jej znowu za kilka dni, po soczkach czasem ulewala, mimo ze dawalam jej malo i tylko jabłkowe... Jak czytam o waszych wagach to az mi glupio, same laski tu siedza a ja... Przy 166 cm mam mam ponad 70 kg i nie wiem kiedy to zrzucę. Poki co aerobik i zamówiłam sobie diete kapusciana w tabletkach, może będą efekty ;) Która pierwsza do pracy? Chyba panie nauczycielki... ale nam ten czas szybko minął. Ja mam jeszcze ponad miesiac ale juz mi skóra cierpnie na samą myśl... Duzo zdrówka dla maluszków!!! gratuluje zabkow Idze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziweczyny za rady, poieszanie. Cieszę się, że jest to forum, czasem nie ma czasu iść do kogośw realu a tu zawsze siadam i mogę się wyżalić, poradzić❤️ Kochane dzięki, że jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widze kochane, że są pierwsze ząbki :) gratulacje nie bedę wymieniac po kolei bo mam tylko chwilke ale mam nadzieję, że te dzieciaczki które chorują lub mają inne problemy szybciutko wrócą do zdrowia. Ja jestem u teściów na dolnym śląsku.. i wiecie co? odkryłam tutaj suuuuper smaczne piwo bezalkoholowe produkowane przez browar w Lwówku Śląskim... fajan stara butelka taka pękata... mniam.. muszę sobie zapasy zrobić tak mi smakuje.. wypiłam wczoraj 2 butelki a potem piersi mi prawie pękały z przepełnienia. Kajtek ma już dłuższe okresy aktywności ale w nocy 2 razy budzi się na karmienie... bardzo ładnie przybiera na wadze rośnie w oczach i jest zdrowiutki.Po powrocie w przyszłym tygodniu idziemy na szczepienie. A ja mam jeszcze nadwagę po ciaży. mam 170 cm wzrostu i ważę 74kg...:( przed ciążą ważyłam 13kg mniej.. a to wszystko przez "Michałki" pochłaniane w ogromych ilosciach... ech łakomstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! ale ten czas szybko leci, już pierwsze zabki się pojawiają. Gratulacje! 🌼 Mam pytanie do mam karmiących piersią i podających kaszkę. Czy tę kaszkę przygotowujecie na swoim mleku czy na modyfikowanym? Zastanawiam się w jakiej kolejności to wszystko wprowadzać, żeby nie narobić zbytniego zamieszania w życiu Małgosi. Zwłaszcza, że praktycznie od urodzenia męczymy się z jakąś pojawiającą się i znikającą wysypką na jej buzi. W piątek szczepienie. Czy któraś z was szczepiła swoje maleństwo Hib-em? My mieliśmy miesiąc temu pierwszą dawkę i zastanawiam się czy wszystkie dawki są takie drogie. Pozdrawaim wszystkie mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Mina zdięcia super.Powiedz jak zrobić taką ramke? U nas kolejny dzień zimna, deszcz,słońce na zmiane i jak tu ubrać małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Ja mojąmałą karmię w następujący sposób: 7 pierś, 10 deserek gerbera, 12 pierś, 15 marchewka z ziemniaczkiem (sama gotuję), 18 pierś, 20 po kąpieli kaszka i pierś. Ja mimo, ż ekarmię piersią to podaję kaszkę mleczno-ryżową. którą przyugotowuje tylko na wodzie ( ma juz w składzie mleko modyfikowane). Mam pytanie czy któraś ma sprawdzony sposób na spieranie z ubranek plam po marchewce, bo nawet namaczanie w vanish'u nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki aga za odpowiedź. Ja będę musiała trochę rzadziej podawać pierś, bo od października wracam do pracy. No ale cały wrzesień przed nami i czas na przyzwyczajanie małej do nowych smaków. Co do plam z marchewki - trudna sprawa. Nie słyszałam jeszcze o sprawdzonej metodzie. Zostaje chyba tylko ubierać dzieci w gorsze ubranka :-) Wklejam kilka zdjęć mojej małej :-) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e004f4d8d6e7ebc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/464013aaaf19db66.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3366ddd01061b42a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/36665018ee033803.html A to ja http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57d91fbba3019569.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza mam pytanie w taka pogodę jaką mamy dzisiaj co zakładasz swojej córci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agneska pop jak oczko córci? Dziewczyny co do tego fotelika to mam problem. dianka ma chyba takie długie nogi. Jak przypnę fotelik tyłem do kierunku jazdy to nóżek nie wyprostuje. To jest fotelik do 13 kg. Nie macie takiego problemu? Następny jest od 9 kg a u nas jest słaby przyrost wagi, może taraz waży z 6,5 kg. Elżuniu gratuluję ząbków. Mina super zdjęcia. Co do tych plam z marchewki to tez czekam na jakis sposób. Myślałam żeby ja przebierać ale ona tego nie znosi. Rozebrać ją to ok, ale nie ubierać. Najgorsze jest to że ona nie płacze tylko piszczy, i to tak przerażliwie, że mam nadzieję że jej tak nie zostanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są takie śliniaczki jakby z ceraty, ja mam jeszcze po straszej córci nawet na ęce się zakłada a potem się sciąga przebywa szmatka i gotowe a dzieco czyste:))) Dowa to macie problem z tym fotelikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za zyczenia, dla waszych maluszkow duzo zdrowka,ja jutro odbiore ostatnie wyniki i ide do lekarza, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. A Iga dzis skonczyla 5 miesiecy!!!! i nie wiem czy to ta pogoda czy moze kawa, ktora wypilam, ale woli sobie piszczec i spiewac niz spac, bardzo rozbrykana jest. Czasami w sklepie jak jej sie nudzi i zaczyna buczec to jak lekko posadze na pare minut i chwilke jest spokoj:)))). No i ma juz swoich kilka ulubionych zabawek, dzis kupilam jej pluszowa pileczke, ktora ma zameczek i jak sie ja otworzy to w srodku pojawia sie pluszowy misu:)) To z okazji 5 miesiaca:)) elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Byłyśmy dzisiaj na szczepieniu. I zaraz uzupełnię tabelkę. 🌻 Mina29 super zdjęcia. Widzę, że też masz zdjęcia z Maleństwem i Tatusiem śpiącymi :) 🌻 Niebieski_oczy ślicznie się usmiecha, a jaki Tatuś rozradowany :) 🌻 Dowa naprawdę nie zazdroszczę Ci problemu z fotelikiem. Nasza Juleczka też jest długa, ale jeszcze jakoś nieźle się mieści w foteliku. 🌻 Elizabetaa ja także gratuluiję ząbków. Ja też proponuję zakładać ceratowe śliniaczki na karmienie. Ja jeszcze nie zaczynam wprowadzać innego jedzonka niż cyc, ale jak tylko zacznę będę zakładać ten wynalazek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27......Martynka-3410..........6500........62.........3 m-ce Elizabetaa........Iga-3100.................7000.........70......4m. i 3t aga_krz...........Roksanka.-3900..........6740.....69.........4m i 2 t Renola.............Juleczka...................7900.........68.........4 m i 1 t Kirrikirri...........Zosia......................5500.........??.........2 m i 2 t Anna80.............Milenka...................5400.........59..........13 tyg kizia................Juleczka..................6600..........??...........12tyg Mina29........ .....Kajtek-3400 ............6000..........??..........3,5m-ca Ania26..............Milenka-4020............6620.........??...........4,5 mc VIKI2...............Oliwia.....................6000.........62.........2m i 5 t Kasika1.............Kacperek-3590..........6500.........??..........15 tyg Agnes_Bdg........Julka-3060................5700.........60?........3,5 mc Monikaa_...........Małgosia-2570...........4800.........58.... ..4,5 m-ca asmana.............Izabela-3500 ............ 6030.........63........12 tyg RRR..................Mikołaj3460..............7500.........67.........14 tyg grazie...............Maciej-3900.............7400.........68.......3,5 m-ca wera66.............Oskar-3650...............6700........69........3,5m-ce Irlandia.............Olek-3450................7200..........68........11 tyg dowa................Dianka-4060.............6330 .......64.........4,5 m-ca serek...............Joasia-3130..............5100..........???..........9 tyg agneska.pop.......Brajan-3800.............8000 ..........??....... 4m. i 1t jenefer25..........Julcia-3250..............7200..........61.........3 m-ce Marteczka77......Damienek-4350.........6750..........67.........3 m-ce Joasia79...........Juleczka-3200...........7450..........69.........4,5 m-ce Silvia27 ............Kacperek- 3950 ........6075 .........69.......12,5 tyg macieja8...........Kinga - 3990.............6350..........65........3 m-ce Aloiram............Agnieszka-3260..........6200..........64......14 tyg Sineqanone.......Ola-4150..................6000..........??........3 m-ce Kingap.............Oliwia-3400..............6900..........64........14tyg Niebieskie_oczy...Małgosia................6200......??........4 mies. Roza...............Maja-2650................?? ..........??.......... 4 m-ce Madelaine........Milenka-3730............7190.......ok64cm....4,5m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneska sorrki - synka. Co do sliniaków to mnie sie sprawdzają te na rzep z tyłu. innych nie mogę założyć bo mała się drze i ciagle za nie łapie a wtedy jedzonko jest na ubranku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana jak jest tak powyzej 20 25 stopni i na zmianę słońce i deszcz to zakładam jej body na to kaftanik lub bluzeczkę i jakieś spodeneczki i skarpetki. A czapeczke io taką całą bo mama tez takie chusteczki na główkę:) Staram sie jej nie przegrzewać, nie ubierać jak zmarzlaka. Dziś założyłam jej pod spodenki rajstopki i stwierdziłam ze nie potrzebnie. Aga_krz to podobnie jak ja karmisz małą:) By;iśmy u laryngologa i podejrzewa sapke ,ale dopiero po wynikach z wymazu zobaczy co robić, wyniczki beda w piątek i w poniedziałek mąż podskoczy do niej. Ciekawe czy sie wychoduje jakaś bakteria. Ja pieluszki w marchewce zostawiam na noc moczone w proszku ale z ubranek to trudniejsza sprawa. Poprostu pilnuje jej jak moge aby sie nie ubabrała, a w domu zakładam gorsze ubranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Ja zakladam Oskarowi śliniaczki i nie mam problemów z plamami.Słyszałam,że na plamy to są dobre płatki mydlane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja na plamy polecam... szare mydło. Namoczyć w nim ciuszki a potem prać. Nie bede dzis pisac wiecej bo jestem do granic wkurzona nasza służba zdrowia, mam nadzieje, ze nikogo tu nie uraże, ale powiem tylko tyle, ze nasza wizyta w szpitalu zakończyła sie fiaskiem, bo pani doktor najpierw przyjmowałą \"swoich\" pacjentów, a nam ze skierowaniem kazali czekać do 14, a bylismy o 10, no i jak to powiedziały panie pielęgniarki: wtedy pani doktor zadecyduje czy Was przyjmie czy nie. No szlag człowieka trafia, i oni potrafia tylko narzekać. Skończyło sie na tym, ze idziemy w przyszłą środę prywatnie! MAMUSIE I DZIECIACZKI ŚLICZNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff...Milenka ma się dziś lepiej! :) Róża pytałaś o kupki.U nas odkąd wprowadziłam kaszkę ryżową kupki też zrobiły się twardsze no i najczęściej są problemy ze zrobieniem ich. Buuuu....przeraża mnie powrót do pracy!!!Jeszcze tylko 10 dni :( :( :( Ania26 moja Milenka to też straszny niejadek i ja też jestem przerażona wizją zostawienia jej z ...teściową (na zmianę z moją mamą). Mąż nawet zmienia pracę, co drugi tydz. będzie pracował od 15 do 24 i wtedy on będzie z małą .To akurat mnie cieszy.Jakoś najpewniej czuję się gdy on zajmuje sie Milenką (jeśli mnie nie ma rzecz jasna). Dowa jak cię to pocieszy to my też mamy taki sam problem z fotelikiem.I już rozglądamy się za następnym.Milenka w samochodzie musi mieć zgięte nóżki bo jej się nie mieszczą.Jest drobniutka bardzo ale dłuuuga. Kasika ja mam takie same odczucia odnośnie istnienia naszego topiku!Nawet mąż tak się przyzwyczaił do moich wirtualnych koleżanek, że często gdy rozmawiamy na jakis temat odnośnie dziecka to pyta, \"a co na to wirtualne ciotki, jak one robią itd.?\" :D! Pozdrawiam cieplutko!Duuuużo zdrówka!Strasznie się z Wami zżyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×