Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

hej, jak miło, że już mamy 200 stronkę. My trochę jezdzilismy, bo maz ma urlop, mi zostaly niewiele 3 tyg i powrot do pracy. Najchetniej wróciłabym na 1/2 etatu ale to odpada i mój pracodawca na to nie pójdzie. Też dostałam paczkę z Hippa, mała spałaszowała wszystko. Zaczyna wreszcie konkretnie przybierać, widzę po brzusiu i po nóżkach, może już dobija do 6 kg:) Przykro mi czytać o Waszych malenstwach jak choruja, ja caly czas pilnuje malej jak moge ale czasami machniemy reka i np ubieramy ja lekko. Moja mama tez sie probuje wtracac ale na szczescie mieszkamy sami i nie ma zbyt dużo okazji ku temu. Teściowej niemal wcale nie widuję więc nie narzekam ;) Bylismy z naszą Julką na basenie dla niemowląt. Było super. Tata ćwiczył z nią w wodzie a mama pstrykała fotki.Juli się podobało i machała nóżkami aż miło. Organizują tam też kurs nauki pływania, już od 3 mies.życia ale niestety to spory koszt więc będziemy sami ją powolutku uczyć. A to fotki z basenu: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f7d0b447a2b5dc7b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cdabdaee23cd0d67.html Joasia, słodkie masz panienki. Kasika, Twój Kacpi to widzę niezły śmieszek, moja Jula tak samo, ciągle się śmieje i energia ją rozpiera! Dużo zdrówka dla maluszków, bo teraz jesien i zima powoli przed nami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes_Bdg🌻 dzięki bardzo. My też chodzimy z agnieszką na basen dla niemowląt (juz ma trzy latka ale teraz to już jest nauka pływania), a sobotę idziemy pierwszy raz z Juleczką. Ciekawa jestem jak Jej się będzie podobało, bo Agnieszka uwielbiała i do tej pory uwielbia. Fajnie, że i wasza Córeczka polubiła basen. No a fotki są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja tylko na chwilke by sie zameldowac. Nadal jestesmy z kacperkiem w szpitalu i zostaniemy tu do wtorku bo we wtorek ostatnie dawki antybiotyku ktory kacpis dostaje dozylnie. pozniej do domku i przez tydzien antybiotyk doustnie. Troche to jeszcze potrwa ale najwazniejsze by moj aniolek wyzdrowial. Ponad miesiac temu zrobilam kacpisiowi prywatnie badania krwi i moczu i wyszla niedokrwistosc ale to jeszcze nic. W moczu wykryto grozna bakteriektora jest w jelitach i w ukladzie moczowym. Wykryta w pore jest do wyleczenia ale to wymaga czasu jest jednak bardzo grozna jak dostanie sie do nerek. Robia mu badaniai@mam nadzieje ze uda sie wszystko wyleczyc. Koncze bo kacpis placze. Odezwe sie po powrocie do domu. Dziekuje za wczesniejsze slowa otuchy. Buzaki dla was i dzieciaszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Niebieskie oczy 🌻 nie martw się, możer te testy alergologiczne są jakos refundowane?? Anna80 🌻 Kacper w przeciwieństwie do Milenki uwielbia zupki i jak już go kończe karmić to płacze. Viki 🌻 pozazdrościć teściowej:) Elizabeta 🌻 powodzenia w nowych obowiążkach. Sloneczko🌻 to ci teściowa zrobiła prezent!!:D Asmana 🌻 dzikusie ja Ci dam zołze:O :D Ty sie lepiej przygotuj, bo jutro sądny dzień dla Natalki i dla naszych nauczycielek!! Napisz jutro jak poszło córci. Wera🌻 kacperiusz wcina Bebilon 2 az mu sie uszy trzęsą, napewno Oskar pójdzie w jego slady. Agneska🌻 fajna Brajan ma czape;) Josaia🌻 dobrze, że z dziadkiem lepiej. Super fotki. Kingap🌻 nie martw się, ja tez walcze z brzuchem, a raczej z fałdkami:P Agnes🌻 fajna sprawa z tym basenem. Tylko powiedz mi prosze, tam trzeba takie specjalne pampersy? Cos tam Swimming?? A i czy woda może byc chlorowana czy tylko azotowana??. Bo u nas jest basen ale chyba taki normalny i nie wiem czy mogę zabrać Kukusia tam. Bo strasznie bym chciała, Sylwia🌻 wiedziałam, że wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, my też mysleiśmy nad baesenm, ale niestety praca mojego męża na to nie pozwala, a ja z dwoma córami nie dam rady. Własnie oglądam strone i zdjęcia z naszej pływalni i zazdrość mnie ściska. Kasika1 Natalia już w zeszłym roku chodziła do przedszkola, ale niestety tylko 4 miesiące, bo strasznie chorowała zobaczymy jak będzie tym razem. Wiecie co u Izuni lada dzień pojawi się ząbek , bo już ma nabrzmiałe i coraz bardziej jest widoczna biała kreseczka- czyli ząbek. Silvia to super, że ten pobym w szpitalu dobiega końca, a wiesz może jak się nazywa ta bakteria??? A ja mam w nosie te fałdki na brzuchu:P Kingap to czujesz już dobrze na ręcę że dziwgasz córeczke. Joasia79 przeglądałam strone Hippa i oni mają w swojej ofercie jedzonko dla alergików pocieszyło mnie to. agneska.pop ja cały czas mam nadzieję, że jednak nas ominie ten zabieg narazie podaje Izuni antybiotyk do oczka jeśli po nim nie przejdzie to wtedy zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 🌻 Mam do Was pytanie : Mój synek niedawno skonczył 3 miesiace i jeszcze niepotrafi sam utrzymac głowki, tzn.\"chwieje mu sie \" , czy w tym wieku powinien już ja trzymac sztywno sam ? Pytałam sie mojej pediatry ale ona niewidzi w tym nic złego, za 3 tygodnie amm wizyte u neurologa to go obejrzy dokładnie, ale do tego czasu ja zwariuje z nerwów Powiedzcie mi w jakim wieku wasze dzieciaczki zaczeły same trzymacsztywno głowki? Bede wdzieczna za odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia27🌻 fajnie, że już wkrótce w domku będziecie. Napewno wyzdrowieje po tym antybiotyku i wszystko będzie ok. Kasika1🌻 cieszę się, że zdjęcia Ci się podobają:) A jeśli chodzi o basen to tam gdzie my chodzimy jest taka sama woda jak w kranie no i jest ciepła. To jest adres tego basenu, tam można troche poczytać o pływaniu dla niemowlaków: www.wodnis.pl A jeśli chodzi o pampersy to są Huggies Little Swimmers Jednorazowe majteczki do pływania dla dzieci. Agnieszka odkąd nauczyłą się robić na nocnik pływa w normalnym kostiumie:) Asmana🌻 my chodzimy w soboty na basen i teraz na 12:45 jest grupa Agnieszki a o 13:15 Juleczki. Mój Mąż chodzi w soboty zazwyczaj do pracy. Jak idzie na rano, to idzie normalnie na 6 ale wychodzi już o 11. A jak chodzi na popołudnia to będzie chodził chyba na 15:30 albo 16 do 22. On ma nadgodziny w soboty więc ustalił sobie, że będzie chodził ale nie będzie 8 godzin, no i się zgodzili :) A tak w ogóle to jak poszedł na 10 dzisiaj do pracy to około 17 wyszedł z Niej i za raz będzie w domku. NARESZCIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia a ile ta przyjemność kosztuje?? jak długo u Was to trwa bo z tego co wyczytałam u nas 3 miesiace raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana🌻 u nas 10 zajęć (zajęcia trwają 30 minut) kosztuje 200zł. Za ta cenę wchodzi Rodzic i dziecko. No i zajęcia zaczynają się we wrześniu a kończą pod koniec czerwca. Oczywiście można tylko chodzić na jeden cykl, czy tam karnet (jak zwał to zwał). Nie jest to najtaniej. Na szczęście jak chodzi rodzeństwo to jest trochę taniej. Agnieszka te 10 zajęć będzie chodziła a w tym czasie spróbujemy znaleźć może jakiś normalny basen ale taki gdzie będą chodzić takie 3 latki. U nas wygląda to tak, że wybiera się konkretny dzień z konkretną grupą wiekową i się wtedy chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dłuższej przerwie. Przyjechaliśmy po 3 tygodniach . Pierwszy tydzień był u moich rodziców, drugi u teściów a 3 u siostry mojego małża. Zajechaliśmy a moja mama zaczęła: on głodny, masz posny pokarm, daj mu skórkę do gryzienia, zęby go swędzą.. najgorsze było to dokarmianie nas: jedzenie co 2 godziny jak dla noworodka! teściowa wypaliła: masz rzadki pokarm i on głodny !! ale potem było ok. Generalnie babie zakochane we wnuczku, Najlepiej było u mojej szwagierki. Ciasno ale miło. 2 małe pokoje z kuchnią ok 35m2 mieszkanie, szwagierka z mężem, 2 dzieci 6 i 10 lat, matka szwagra, my z dzieckiem i ich pies!! ogólnie 8 osób!! ale fajnie było :) jednak po tym wszystkim wróciliśmy zmęczeni i odpoczywamy. Kajtek wyrósł z wielu ubranek na tym wyjeździe; muszę znowu zrobić selekcję Aha efekt uboczny urlopu u rodziny: mój P. przytył 8 kg to razem 16 nazbieranych przez rok. Kupiłam książkę o diecie South Beach(czekam na przesyłkę) i mam zamiar stosować. Oboje będziemy. On odstawia od jutra piwko i wszelkie alkohole , słodyczy i tak nie jedliśmy ale przestaniemy też słodzić. Musimy się zabrać za odchudzanie bo nie mamy się w co ubrać. Koszmar. A we dwoje to raźniej i nie trzeba dla każdego z osobna gotować. allle się rozpisałam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem taka wściekła!! Właśnie dzwonili do mojego Męża, że coś się popsuło i ma jechać do pracy. Miał być dzisiaj z 4 godziny w pracy, a był 7. I ciekawe ile Mu teraz zejdzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia wiem jak się czujesz mnie też takie telefony wyprowadzają z róznowagi. Mina no to widzę, że męzowi służył wyjazd , jak będziesz miała już diete i będzie działała, to czekamy na \"jadłospis\" Zmykam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia wiem jak się czujesz mnie też takie telefony wyprowadzają z róznowagi. Mina no to widzę, że męzowi służył wyjazd , jak będziesz miała już diete i będzie działała, to czekamy na \"jadłospis\" Zmykam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia wiem jak się czujesz mnie też takie telefony wyprowadzają z róznowagi. Mina no to widzę, że męzowi służył wyjazd , jak będziesz miała już diete i będzie działała, to czekamy na \"jadłospis\" Zmykam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Mina witaj po urlpie- fajnie że miło go spędziliście:) Czarna moja córcia cosok. 3 miesiąca trzymał szytwno główke ,ale nie martw sie na zapas skoro lekarz mówi że wszystko ok.:) Silvia duzo zdrówka dla Kacpiego❤️ Agnes fajne zdjęcia z basenki -tylko pozazdrościć🌻 Joasiu super dziewczynki::0 i zdrowia dla Dziadka Kingap dobrze ż ez malutko zdrowo sie chowa oby tak dalej:) Agneska słodki śmieszek z Brjanka:) Asmana powodzenia dla Natalki i dla Ciebie też:) A my dziś szkoły tzn na rozpoczęcie roku szkolnego - synek idzie do 1 klasy:) jestem ciekawa jak się zaklimatyzuje bo do przedszkola chodził gdzie indziej więc wszystko dla niego będzie nowe : panie i koledzy, zmykam bo trzeba sie pomału szykować. Miłego dnai a dla Mam nauczycielek aby czas szybko minął i szybkiego powrotu do Waszych dzieciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Słoczeczko27🌻 dziękuje bardzo. Mam nadzieję, że zaklimatyzyje się Twój Synek. Asmana🌻 dzieki bardzo za słowa otuchy. Mąż wrócił po 23 do domku. Dzisiaj idzie na 14, więc sobie trochę odespał:) A gdzie mieszkasz bo nie pamiętam? Mina29🌻 ciesze się, ze urlop sie udał:) U nas w Łodzi, a myślałam, że pójdziemy rano z Dziećmi na spacerek. Mam nadzieję, że się rozpogodzi. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ja Olsztyn Własnie wróciłam z przedszkola, Natalka wiadomo jak na początku troszke nieśmiało, chciałam podpatrzeć jak sie bedzie zachowywać a ona do mnie z tekstem \" chcę żebyś już zniknęła\" Zobaczymy jak pójdę po nia i wypytam panie ja sie martwie najbardziej o jedzenie, bo ona straszny niejadek i jak jej się nie przypilnuje może nie jeść wcale. Pomyśl mój mąż pracuje 26, ale wraca po 26 idzie spać i czasami nawet nie pośmi tylko już dzwonią a mnie szlak trafia. Zdajcie relacje jak wasze dzieciaczki w szkołach i przedszolach, a ja teraz na kawke i pod prysznic , bo mam dużo załatiweń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo! Czarna 🌻 Nie martw się na zapas. Ja dokłasdnie nie pamietam ale późno zaczął trzymać głowe, Ale zaczął..... Chłopcy troszke wolniej sie rozwijaja. ASMANA🌻 Widzisz jaka Natalka rezolutna:) Mina🌻 Gratuluje owocnego urlopu;) Bylismy wczoraj z mężem i Kukusiem na grzybach,(Tylko nie w lesie tylko w brzózkach) Ale było świetnie, znależlismy cały kosz:) POWODZENIA W SZKOLE DLA DZIECIAKÓW I NAUCZCIELEK❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze powiedzieć, że dzis zaczynamy rehabilitacje główki. Pani ma przyjść o 15. Teraz znowu zmykamy na grzybole. Popołudniu jade na Usg brzucha, bo cos mnie tam boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dzis juz troche lepiej, ale przez caly weekend brzuch mnie bolal ze stresu, nie moglam sie wyluzowac, i Iga tez miala przez to problemy z brzuszkiem. Mam duzo godzin, w sumie z druga praca bedzie dwa etaty. Iga radosna poszla do zloba. Ja troche mniej, ale mysle ze to sie zmieni za pare dni. Caly czas sobie mysle co to malenstwo teraz robi w zlobie. Tak pusto bez niej, ale przetrzymam ja do 13, bo jak potem bedzie musiala tyle godzin beze mnie to bedzie szok dla nas dwoch. Pisze nieskladnie, wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do późnych powrotów męża, to mój Karlos gra w zespole takim co gra na weselach, przyjęciach, wiecie. I naprzykład w sobote gra wesele i nie bedzie go od 11 rano do 7 rano nastepnego dnia. A w niedziele graja poprawiny od 14 do...ostatniego gościa. Więc ja tez często siędze sama... A przepraszam z Kacperkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po rozpoczeciu roku szkolnego:) pierwsze koty za płoty:) Nauczycielka miła klasa liczy 19 dzieci więc myśle że będzie dobrze:0 asmana odważna Twoja córcia;)a co do jedzenia to moj synek jak widział że inne dziweci jedzą to też wcinał:) Lece bo mała krzyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Trochę milczałam ale starałam się czytać Wasze wypowiedzi. Nie pisałam też bo miałam doła związanego z leczeniem tej mojej nieszczęsnej nadżerki. Lekarz do którego chodziłam tak cudował z leczeniem, że już myślałam że nie pozbędę się tego i w dodatku zbankrutuję w związku z wydatkami na medykamenty. Wreszcie poszłam do lekarki do której chodziłam w ciąży i co okazuje się, że to tylko niewielki stan zapalny. O sobie mogę jeszcze dodać, że strasznie chudnę – chyba przez karmienie piersią bo malutka tylko na cacusiu jest. Teraz o mojej Asi: mała czyni coraz większe postępu w rozwoju. Jest bardzo silna. Nadal nie mam z nią problemów z usypianiem. W dzień jest raczej spokojna. Jak jej się coś nie spodoba to bardzo głośno krzyczy co natychmiast nas mobilizuje do działania. Wiadomo kto rządzi w naszym domu. Przez te krzyki pępek jej wychodzi co grozi przepukliną. Zakupiłam specjalny plaster i wybieram się do przychodni żeby jej go nakleili. W zeszłym tygodniu byłam z nią na szczepieniu. Chodzę z nią też do okulisty bo ropieje jej oczko, najprawdopodobniej na zatkany kanalik. Asia 30 sierpnia skończyła 4 miesiące, waży 6 kg i na 62 cm wzrostu. Mam pytanie – kiedy robi się kolejne usg bioderek bo ja była jak na razie tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy z grzybów! Mamy prawie cały kosz kozaków. Kacperek zasnął w takim nosidełku na brzuchu:P No i pierwsze szkolne koty za płoty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ❤️ proszę bardzo. Nie martw sie na zapas poczekaj jeszcze. Moj mały przez pewniem czas nie dośc że nie trzymał główki to jeszcze nie lubił leżeć na brzuchu. Na szczęsie minęło. Buziaki dla Ciebie i Twojego dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana kurde, ten twój mąż to zapracowany, żeby pracować aż po 26 godzin?!:D A ja myslałam, że doby się nie da przedłużyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Joasia nie lubi leżeć na brzuszku. Chwilę poleży a później krzyczy. Czasem jej się uda przekręcić na plecki. Na szczęście główkę dobrze utrzymuje. Lekarka nie kazała ją na siłę kłaść na brzuch. W Łodzi tak wieje, że jeszcze od rana z dzieckiem na dwór nie wyszłam. Ten plaster na przepuklinę przykleiłam sama – żadna filozofia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×