Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

ja tez mam cudenko z loreala ale zdecydowanie tansze sculpt up za ok 35 zl i jestem ciekawa czy to cudenko czy bubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta moje się podobnie nazywa tylko chyba jeszcze \"PLUS\" czy jakos, :O. Mam nadzięje, że nie bubel:D Sylwia27 wszystkiego naj dla Kacprów, twojego i mojego:) Ja piję czerwona i zieloną herbatkę. Coś mi się udzielił twoój dół:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik drogi ten + dodatkowy hi dzis sobota, wiec glowa do gory, bo zawsze moze byc gorzej... pa ja mykam myk myk elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta sprawdziłam i z t3ego co widze to mamy taki sam krem:D Albo ja przepłaciłam albo ty trafiłaś na super okazje:P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to w takim razie OGROMNY BUZIAK 👄 dla twojego Kacpra ❤️🌻 A co do nastroju to proponuje tak jak ja wczoraj wspaniałą kąpiel najlepiej z jakimś olejkiem i maseczkę na twarz a na koniec lampeczka winka, mnie to pomoglło :) I nie dołój mi sie tu bo klapsa dam i jeszcze na mnie zwalasz ze to ja cie zaraziłam Oj nie ładnie, nie ładnie ;) To ja też poszukam tego kremu i zobaczymy ile ja zapłacę ;) Teraz zmykam kąpać kacpiego i jak mąż da mi notebooka to jeszcze się do Was odezwę ;) Na razie buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ci odpowiem przez wyjsciem ja mam krem do brzucha ud i posladkow ale z tego co pamietam byl jeszcze jeden krem z tej serii i chyba drozszy ale nie wiem do czego on byl, nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już ma 8 zębali.Już śpi bo w południe wogule niechce spać może tylko 1 godz a tak o 17-18 już jest spiący. ide sie myć ,połknę witaminki bo coś mnie gardło zaczyna boleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia klaps poskutkował i humor już lepszy. Zaraz otworzymy wino i myślę, że będzie już całkiem dobry:P Kup, kup ten krem i zobaczymy:D Kukuś już śpi, ale szaleliśmy. Uwielbiam się tak \"przewalać\" z moim bączkiem. Elizabeta mój jest głównie na brzuch, ale smaruje wszędzie:) Wera-8 ? WOW!! Gratulacje. My zatrzymaliśmy się na dwóch, ale widzę białe plamki na górze i na dole obok lewej jedynki. Zdrowiej słońce nasze:) Asmana i Aniutka już się widać nagadały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie! Moja oliwia ma 2 ząbki na dole izaczynaja isc na gorze.Nawet spoko to przechodzi chociaz troche budzi sie w nocy.Ale moj maz jest tak przekochany i wspanialy ze spi z oliwia a ja spie w pokoju z wiki , ktora przesypia juz od dawna cale noce i nawet nie mruknie, mimo ze spi jeszcze w dzien do 3 godz. Wszystkiego najlepszego dla Dianki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Elizabetaa dla ciebie 55 kg. to waga optymalna , a dla mnie to o wiele za mało,kazda kobieta ma rozny uklsad kosci iich wage, ja wazac teraz 54 kg. mam wystajace żebra i kości i to mi sie bardzo nie podoba.. kasika zycze wytrwalosci w cwiczeniach,ale uwazam ze napewno wygladacie swietnie.tylko tak sobie nazekacie,bo przecierz zadna kobieta nie jest zadowolona ze swojego wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki dzięki kochana❤️ Jak chcesz to Ci podeślę kilka kilo. Mi wystarczy 56 kg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam małą chwilkę Kasika a to mleko w ogóle na śniadanie i na noc trzeba czymś zagęszczać??????? Ja jak mały się budzi tak o 7 daje mu 150ml mleka, potem tak o 9 herbatke i troche chleba , zazwyczaj dostaje kromke z masłem i to co z zje to jego, potem mleko 150 ml i śpi (tak w przybliżeniu między 10,11 do 12,13) jak się obudzi to herbatka, deserek,mleko 150 ml, obiadek soczek i po trochu wszystko to co my jemy i jeszcze raz mleko.potem jeszcze raz herbatka i ostatnie mleko tak między 19.30 a 20.30 180 ml. a potem już idzie spać i znów mleko jak się obudzi rano. Wszystkiego najlepszego dla Kacperków, przede wszystkim zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I spi jeszcze tak między 16-18, ale z tym spaniem to czasem jest całkiem inaczej niż napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka ja podaje troche inaczej: ok 8 kaszka z owocem np. z bananem 11 danonek lub frutapura 12 obiad, zupka i drugie 15 deserek czasem 17 kaszka kukurydziana 20 mleczko wieczorne około250ml. W miedzyczasie herbatka, flipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój szanowny mąż wpuścił mnie na notebooka więc mogę jeszcze w Wami troszkę pogadać ;) Kasika super że klaps podziałał :D Polej tego winka to się razem napijemy ;) Podaj mi też dokładną nazwę z opakowania tego kremu i jego pojemność. I jeśli wiesz gdzie Ci Mikołaj kupił ten krem to tez daj znać tzn. czy apteka, supermarket czy jakaś sieć drogerii np.Rossman. Dzięki Rybka za życzonka dla Kacpiego ;) Mój skarbek już słodko śpi. Muszę tylko kontrolować czy nie obraca się na brzuch bo od wczoraj jakoś mu się ta pozycja spodobała ;) Kacpi przesypia całe noce od ok.20 do 6-7 rano a czasem nawet dłużej ;) Teraz przy ząbkach zdaża mu się wybudzić i zapłakać ale jak dam mu smoka to śpi dalej. W dzień też śpi 2 razy po ok.1-1,5 godzinki. Pierwsza drzemka ok.11 a druga między 16 a 17. Rybka ja Kacpiemu też mleka nie zagęszczam. Podaję mu NAN HA 2 i ono już jest trochę zagęszczane. Kacpi mleko pije 2-3 razy na dobę. Na kolację 240 ml, rano jak się obudzi 210 ml i czasem w dzień ok.150-180 ml. Podaję mu za to na śniadanie kaszkę ryżową z frutapurką lub sama robię mu mieszankę ze świezymi owockami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA czasem zastanawiam się czy dobrze robie to wszystko przy małym, to jest moje pierwsze dziecko i wcześniej nie miałam żadnego kontaktu z małymi dziećmi, moja mama mówi że jak ja byłam mała to wszystko było inaczej i raczej mi nie podpowiadała ale jak widze uśmiechniętą buźkę Marcela to chyba znaczy że wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia z tego winka chyba nici, bo mąż zasnął jak gadałam z Viki na GG:O:P No trudno, dla mojej diety lepiej:) Jutro ci wszystko o kremie napisze, ok?? Zapytam Mikołaja Ale Wam dobrze z tym mlekiem, moj czystego nawet się nie chwyci, wogóle pije tylko rano i wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia właśnie mi się wydaje że Marcel to troche za dużo już tego mleka pije 4 X po 150 i raz po 180ml, napisz prosze jak wygląda u was cały dzień z jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka ja też się tak czasem zastanawiam..ale ostatecznie myślę, że źle mu nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz porannego mleczka i kaszki na śniadanko ok. 9:30 to Kacpi zjada obiadek ok.14 (1 lub 2 dania) i ok.16 (przed popołudniową drzemką) świeże owoce . A tak w międzyczasie to chrupki kukurydziane i herbatki bo za soczkami nie przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teście pojechali mały śpi już od 21 , Sylvia widze że nocki u Was wyglądają tak jak u nas bo od kilku dni mały się przebudza , tzn oczu nie otwiera ale jakby popłakuje dam mu smoka i śpi dalej , mam nadzieje że to na te wyczekiwane ząbki, jutro musze dokładnie sprawdzić bo może już jakiś wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, Kacpi to też moje pierwsze dzieciątko i też nie miałam kontaktu z małymi dziećmi. Patrząc na zdjęcia twojego brzdąca na pewno krzywda mu się nie dzieje :) Jest radosny i uśmiechnięty i to najważniejsze. Kasika i Rybka to ja zapraszam w takim razie na winko domowe. Pyszne czerwone słodkie roboty mojego taty ;) 0 kalorii więc nie zaszkodzi w naszej diecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA jeszcze nie dałam Marcelowi chrupek ale chyba w poniedziałek kupie. Kasika , Silvia a obiadku to ile te wasze chłopcy jedzą? Same gotujecie czy kupujecie gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×