Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Elizabetaa.....Iga-3100.............9400......74.. .11 m….........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??......10 m-cy…...05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....prawie 10...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…...08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84.....11 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t......10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......8320......75......10 m-cy.…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250..........9800......75......10 m-cy…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc……12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........9600.......78......10 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 ,5 m….....17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....10 m-cy..….19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t...19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......1 0 mies..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies .......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…..21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???.....9 m-cy….....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10 kg ....81.....10 m-cy …....22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9800.....??......10 m-cy………..22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590......10,5 kg...80cm.....10,5mies......24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 10 mies......24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...9350.....73.......10 m-cy .....28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......9 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.....9,5m -ca.....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......7 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana ale ja Wam zazdroszcze takiego spaceru:) ach...my wybieramy sie nad morze juz w lipcu, ja w dziecinstwie co roku wyjezdzalam z rodzicami nad morze, mam nadzieje ze uda mi sie kontynuowac ta tradycje! Zdjecia super a ostatnie to po prostu rewelacja, moj Maciek to az zagladnal do kompa co mnie tak zachwycilo:) Buziaki, my wlasnie wrocilismy z kina i od rodzicow, fajnie tak czasem pojsc gdzies z mezem sama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana ale Wam zazdroszczę. Zdjęcia super a ostatnie normalnie serce mi stanęło ja też podrzucam małego ale nie tak wysoko,Ernest zdębiał :) :) :) Oskar dzisiaj jakiś marudny chyba mu 4 wychodzi bo się ślini i paluchy wpycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana ale Wam zazdroszczę. Zdjęcia super a ostatnie normalnie serce mi stanęło ja też podrzucam małego ale nie tak wysoko,Ernest zdębiał :) :) :) Oskar dzisiaj jakiś marudny chyba mu 4 wychodzi bo się ślini i paluchy wpycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Asmana super zdjęcia, i oczywiście też zazdroszczę ci spaceru nad morzem. Naprawdę fajnie macie że morze tak blisko. Ja też byłam na spacerku po lasku i w centrum (mojego niedużego miasteczka). Dziś i jutro jestem sama bo mąż jechał na szkolenie. Marcel marudzi mi dziś chyba dlatego że taty nie widzi. Silvia życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Muszę lecieć bo mały na dole zaczyna płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudne zdjęcia asmana!A to ostatnie to w rameczkę! kingap no to tez miałas przyjemne popołudnie, my próbujemy od kilku mcy wybrać sie do kina i tak ciężko...albo mąż w pracy (jak dziś) albo ja ,albo trzeba z dzidzią zostać. Jeju czytam i stwierdzam,że tylko u nas jest taki cyrk z usypianiem u was dzieciaczki tak elegancko zasypiają na kolankach, w łóżeczku...ehhhhhhh pomarzyć .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam jeszcze raz, bo chyba te dziewczyny co maja ten fotelik nie zauwazly mojego pytania.Dziewczyny.Chcę kupic ten fotelik. http://www.allegro.pl/item172483725_nowosc_fot elik_0_18kg_global_miekki_extragratis.html Powiedzcie mi czy te foteliki w użytkowaniu wyblakły Wam, czy też zachwoują kolory?? Ja się tak zastanawiam... Bo miałam kiedyś fotelik inny i wyblakł od słońa. Odpiszcie, bo wim, ze niektóre z Was mają. I napiszcie czy ten fotelik jest funkcjonalny, trwały itp. No i czy wygodny dla dziecka. czekam , bo chcę zlicytować )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja mam ten fotelik ale na Twoje pytanie to raczej nie odpowiem, bo mam go krótko i może jeszcze wyblaknąć. Co go funkcjonalności to wydaje mi się że jest to normalny fotelik bez żadnych udziwnień, ja innych osobiście nie oglądałam i z tego jestem zadowolona. Ale myslę że inne dziewczyny, te co mają już 2 dzieci coś może więcej napiszą. dziś 2 odcinek tańca z gwiazdami ciekawe kto odpadnie. a Marcel śpi już od 19 i boje się że o 6 zrobi mi pobudkę :) a dzisiaj to spał ładnie to 7.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj Marcel miał imieniny i kupiłam mu ciągnik z przyczepką na konia i konika w środku, oraz takiego BĄKa co się okręca na podłodze, na razie bardziej zaciekawiony jest tym bąkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenefer25🌻 wszystkiego najlepszego dla Julci❤️ Irlandia🌻 wszystkiego najlepszego dla Olka🌻 Monika🌻 my mamy innej firmy fotelik. Więc Ci nic nie doradzę. Rybka🌻 to wszystkiego najlepszego dla Marcela z okazji wczorajszych imienin:) fajne prezenty:) Asmana🌻 super zdjęcia. A to ostatnie... naprawdę ekstra. Nawet mojego Męża zaciekawiło:) Anna🌻 mi Juleczka usypia tylko przy cycu. A w dzień często nie śpi wcale, a jak usnie to na jakieś 10, 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, ide do lekarza z malymi znowu, w nocy mialy obie 39 stopni goraczki, a bylam z nimi wczoraj na pogotowiu, to nic im nie jest drobne przeziebienie, twierdzila lekarka a tu bach. eee zobaczymy co moja lekarka powie to naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Elizabeta🌻 zdrówka dla dziewczynek❤️ Monika🌻 ja mam ten fotelik, ale też krótko i jak narazie mi nie wyblakł:P (mam kolor \"saharę\" ) Jestem zadowolona, taki zwyczajny, normalny fotelik:) Mysle, że mogę napisać, że polecam:) Asmana🌻 ALE CI ZAZDROSZCZE!!!!!!!!!!!!!!!! Iza fruwa jak ptaszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my juz wrocilysmy, julka zawalona strasznie, ma duzy obrzek gardla, a u igi sie to samo rozwija co u julki. iga ma baktrim a julka ma juz antybiotyk ide musze wykupic leki, dwa zdechlaki w domu, normalnie ta pogoda jest zdradliwa ale w skrucie napisze jeszcze co iga juz mowi tata- wiadomo na tate do mnie mowi dada, lapa( czyli lampa) au czyli hau i papa na dowidzenia a to papa poparte jest machaniem lapki pokazuje kosi, papa, pokazuje lampe, oko, i cyba tyle ale gada non stop cos pod nosem, jak sie je to nie odpusci dopuki tego nie sprobuje, jaj jej cos sie zabierze z lapek co jadla to sie denerwuje niemilosciernie notorycznie sciaga nam okulary z nosa, poprostu ma manie i robi tak sprawnie, ze nie zdazymy zareagowac, chyba bede do niej podchodzic w goglach je w zasadzie sama vchlebki miesko i rozne napoje w tym mleko, lyzeczki jej nie daje narazie bo robi bydlo stoi przy przedmiotach, ale sie jeszcze nie puscila (to chyba dobrze o niej swiadczy:P ida narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Joasia jenefer Irlandia-------sto lat dla waszych maluszków:) 🌻🌻🌻 Widze ,że choróbska nas atakują.Ja rano też byłam u lekarza, na szczęście nie z Milenką. Mam zapalenie pęcherza :O Taki ból.że masakra... To ja też napisze co Misia mówi : pięknie mama, tata, baba. diadia, mniej wyraźnie dat(dać), kak(tak), ne(nie) ne ma( i rozkłada łapki) je (jest) beee (na zużytego pampersa i każdy paproch na podłodze) bach (kiedy w cos uderza np. o podłoge , stół itp.) no i papa!Acha uwielbia bawić się dmuchanymi balonikami i mówi na nie baaa a kiedy coś jej się bardzo podoba to jest oooooooo! to chyba tyle. miłego dzionka!Ide siku....eh ten pęcherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki aniu a wlasnie fakt moja tez mowi daa, tu, i ty ty ty, jak jej sie mowi nie wolno to jeszcze kiwa paluszkiem, w zobie tak mowia i mala nasladuje, teraz obie spia, jak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj dla Juleczki, Julici i Olka 🌻🌻🌻 Monikaa ja ma fotelik Ramatti dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za porady :) Już kupiłam ten fotelik. Zaraz prześlę kasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ My już po dwóch spacerkach, mały śpi:) Monika jaki kolor kupiłaś?? Mój robi i mówi praktycznie to samo:):D Aswmana jak rowerek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczynki nie mam czsu pisać dlatego napiszę tylko że TYnia dziś zaczęła wchodzić na schdoy(15 stopni pokonuje lotem błyskawicy) no i kolejny wydatek trzena kupic brierke ne schody:)a jaka jest zła jak jej nie daje wchodzić , no iteraz to ja wszedzie musze brac ze soba nawet do wc bo Tynia tylko patrzy jak tu dobiec do schodków:) Elizabetka zdrówka dla dziewczynek:) Asmnaka zdjęcia superowea to ostnie wow:D Kasika zdrówka dla Kacpisia:) Pozdrawiam WAs serdecznie i buziaczki dla wszystkich 👄 U nas tak pięknie że ah po prosu ślicznie i cudnie:) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jescze zdrówka dla mini solenizantów🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wercia oby ząbek szybko się przebił:) Aniu tobie tez zdrówka:) Joasiu[kwiat Rybko🌻 Sineqanone🌻 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki i ja sie melduje! Poniedzialek minal nawet nie wiem kiedy, bylam dzis u fruzjera na mala korekte:9 tzn podcielam konce i grzywki troche, a co na poprawe humoru. Ale wcale nie mam zlego:P Elizabetka zdrowka dla coreczek, oby szybko minelo!!! ❤️ A co do mojej Liwci to mówi i robi: - pa-pa, macha przy tym raczka, a teletubisom nawet dwoma:) - ma-ma, ta-ta, ba-ba, da-da, di-to na naszego pieska, zreszta na wszystkie psy jak jedzie w wozku to normalnie szaleju dostaje jak je widzi:) - sklada raczki do Bozi, normalnie w szoku bylam jak dzis moja mama jej powiedziala, zeby zlozyla a ta raczki bach i juz - posyla caluska, pokazuje na lampe paluszkiem - reaguje juz na \"nie wolno\", \"zrob cacy\", pokazuje sloneczko i mruzy oczy przy tym, -a to od paru dni a dokladnie od kiedy jest reklama tej nowej telefonii kom PLAY, to tam tlum ludzi robi \"ciii\" a na to Oliwcia \"ciiii\" - jak czegos chce, to albo steka niemilosiernie albo powie \"daaa\" A no i dzis postawilam ja przy lozku i odeszlam troszke od niej, chcialam zobaczyc jak sie zachowa, Oliwcia na raczki i dawaj do mnie, no wiec ja znowu kawalek i tak chwilke, no i wstala na nozki i zrobila kroczek sama!!! a zaraz bach na raczki, ale normalnie w szoku bylam:))) Silna dziewycha mi rosnie. Spi teraz smacznie, Maciek pojechal przejechac sie na skuterze, bo sezon sie zaczął, cieplo sie zrobilo i to dlatego! Jsa wlasnie wykapana siedze i odpczywam przed jutrem. Pozdrowienia dla WSZYSTKICH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sineqwanone ale my jestesmy \"zdechlaczki\" :D Duuuuuuuużo zdrówka dla Ciebie!!! kingap zdolne to twoje maleństwo! Idę spać póki Milenka spi.Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć O widzę że pogoda ładna to na necie już mało kto siedzi :) i wcale się nie dziwie. Wpadłam jeszcze z domku pochwalić się że mamy ząbka ( lewa jedynka dziś nam zapukała w łyżeczke) huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) Pogoda się poprawiła ale wirusy zaatakowały :( zdrówka dla dzieciaczków i ich mamuś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×