Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Kinga🌻Jędrek🌻 Mamusia Cie urodziła kiedy piękna wiosna była Słonko wtedy poięknie świeci niech Cie lubia wszstkie dzieci Buzia niech sie zawsze śmieje nawet gdy wiaterek wieje 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Sylvia,Kasika ja imprezkę mam za tydzień w sobote a le wWam za to życzę udanychurodzinek i dla Kigi też i nie przejmunj sie głupią babą:) a ten dól to przez konflikt pokoleń (ja i moja mama;) Asmanka zdjęcia super:)Natalka to chyba podobna do Ciebie a Izula do tatusia???? Sylvia Twój Kacpi to naprawde duży mężczyzna:)coraz bardziej pasuje mi na zięcia;) Jasoiu moja Tynia też marudna , chyba tez przez zęb i zdrówka dla WAs:) Zmykam bo jeczy Miłego popołudnia i pozdrawiamwszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko dzięki i tobie też udanej imprezki za tydzień. Kingap nie przejmuj się kochana❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść.Oskar rozrabia dokucza nic nie mogę zrobić :) Kingap 🌼 nie przejmuj się głupim babsztylem,wiesz dobrze co jest dla twojego dziecka najlepsze :) :) Kasika 🌼 dziękuję, pewnie u nas też tyle kosztuje Wszystkiego najlepszego dla Kingi i Jędrka sto lat kwiatek] ❤️ 🌼 [serc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dziękuje za życzenia w imieniu Jędrka. Joasia79, Kasika, Wera, Słoneczko, Elizabetaa 🌻🌻🌻 W tym tygodniu miałam bardzo intensywny, od poniedziałku do piątku jeździłam na testy i wyszło że jestm uczulnona na nikiel i chrom :( Do tego przygotowania do imprezy zakupy, pieczenie ciast itd. Postaram się niedługo nadrobić zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Silvia🌻dla Kacperka ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Sineqanone🌻dla Oli ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę i zamiałczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miałczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 powiem Ci, że nie przypuszczałam, że ta sałatka zrobi taką furorę, zwłaszcza, że ją robiłam pierwszy raz i przepis znalazłam w internecie:) Kochane🌻 jeszcze raz życzę udanych imprez roczkowych❤️ Słoneczko🌻 mam nadzieję, że Tynioa dzisiaj nie będzie już marudna❤️ Sylwia🌻 no i co teraz jak jesteś uczulona na chrom i nikiel. To raczej takie wyszukane uczulenia My też zaszczepimy na pneumokoki, ale na razie Agnieszkę, bo jak ma iść do września do przedszkola, to żeby nie przywłokła tego do domu. U nas w przychodni kosztuje 265 zł. A z Julią na razie się wstrzymamy. Jak skończy dwa latka na pewno Ją zaszczepimy, chyba, że zdecydujemy się wcześniej. Mój Mąż właśnie szykuje się do wyjazdu do Irlandii. Znów okazało się, że na jutro nie ma bil;etów, więc bedzie znów leciał i jechał cały dzień. Al okazało się, że w czwartek znów wraca, ale to chyba ostatni raz, a potem to dopiero najwcześniej 18 czerwca:( Julia lata po całym domu na nogach jak szalona. Marudzi ciągle. No i ciągle mamy katar, a mnie boli gardło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu i Kacperku: Sto lat, sto lat, niech żyją zyją nam Sto lat, sto lat, niech żyją zyją nam niech żyją nam🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wszystkim w imieniu Oli za życzenia i Kacperkowi również życzymy dużo zdrówka i uśmiechu w ten piękny dzień :) Joasiu sałatka z Twojego przepisu stoi na moim stole i jest przepyszna :) nie mialam kiedy się odezwać bo u nas ospa panuje, Patryk przyniósł z przedszkola a teraz Olunia ma, ale już końcówka pozdrawiam wszystkich serdecznie, w wszyatkim dzieciulkom dużo dużo zdrówka, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sentymentalny dziś dzień, cały czas mi sie przypomina ten z przed roku, ehhhh .... wspaniały dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sineqanone🌻 cieszę się, że przepis się przydał. No i życzę udanej imprezy roczkowej❤️ Zdróka dla patryka i Oleńki❤️ Ja też lubię wracać do tej nocki jak rodziłam Julię i dnia gdy rodziliśmy Agnieszkę... A oto obiecane zdjęcia: Niedzielna imprezka rodzinna: Jubilatka: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c75db91002e7db14.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57a5578d2caedd7e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5e40765b6e061498.html Agnieszka: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/69f636b9b342e82b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/168c91f08bc82a61.html Dmuchanie świeczki na torcie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/292bcdbb857d8f47.html Dziewczynki z kuzynką Weroniką: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b84a60793f6d759.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/11dc0c420542507b.html Sobotnia impreza z przyjaciółmi: Tort robiony przez Wujka: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/85e6b310cf8ce8cd.html Buziaczek od jednego z gości, czyli Dominika: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b86ec6fe000368be.html Jubilatka: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b86ec6fe000368be.html Siostrzyczki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/618d4cbf73be4e30.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w piekną słoneczna niedziele:) Oleńko🌻[Kacperku🌻 Mamusia Cie urodziła kiedy piekna wiosna była Słonko wtedy pieknie świeci niech Cie lubia wszystkie dzieci Buzia niech sie zawsze śmieje nawet gdy wiaterek wieje 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Joasiu sliczne zdęcia a ten pocałunek Juli z Dominikem bomba:) dawno nie wklejałaś zdjęc -a le Ci dziewczynki urosły zwłaszcza Julcia🌻widze że ciągle Twój mąż ma przeboje z tymi wyjazdami:) a Ynia dziś o 14 jak zawsze maruda :( Sineqaqnone zdrówka dla dzieci🌻 Sylwia kurcze nie zam się na tych uczuleniach , zdrówka więc życze🌻 Sylvia 🌻Kasika 🌻 Kinga 🌻 ipmrezki pewnie trwaja miłej zabawy i buziaki od Martynki👄👄👄 Elizabetka 🌻Aniu🌻 życzę tych podwyżek :) Agnes szybkiej przeprowadzki Wam żcze do waszego M:) Wydarzenie dziesijszego dnia , moja MAma aakurat sie przebierla , (tak się stało że Tynia i ja tez bylśmy w łazience i moja mama mówi do Tyni czy chce cyca , Tynia bach rączką odpychała i tak z 3 razy a za 4 razem powiedziła \"NE CE\":D i pokazała na mnie i zawołała mama :D To z weselszych wieści a z tych gorszych to mam dziwne przeczucie co znajomości mojego męża z koleżanka z pracy , wczoraj na przykład ok. 23 przysłała do niego smsa czy nie pojedzie z nia razem (kolejka ) do pracy- nie pojechł , ale dziś na gg przeczytałam żę oona zwraciła się do niego maleńki - niby to było w żartach , eh sama nie wiem:(ADaś oczywiście mówi mi e to tylko koleżanka i w dodatku dziecko jak to określił (22 lata ) no i jeszcze jego koledzy pytali się jego co ja na to że będa razem pracować w patrolu (latem)kurcze n ie widziałam jej a jak mówie ADasiowi żeby zrobi jej fotę komórka to sie tylko śmieje i mówi że jest brzydka no troszke się wyżaliłam - eh chyba juz głupieje od ciągłego siedzenia z dziecmi w domu Papatki i miłej niedzielki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana🌻 jesli Ci chodzo o przepis na ta sałątkę warstwową z tuńczyka, to jest na str. 546. Słoneczko🌻 dziękuję bardzo. A po z djęciach sama widze jak Juleczka się zmieniła:) U nas też Juia jest marudna. Widzę, że sporo Tynie i Julię łączy❤️. A jak tam u Was z jedzeniem? I ze spaniem nocnym. Wkońcu Tynia to też już duża dziewczynka. u nas Julia je coraz więcej, ale cyc musi być obowiązkowo:) No i w nocy z 4, 5 razy sie budzi na cyca. Trochę pociągnie i zasypia:) A z tym cycem, to wie doskonale czyj jest najlepiej. Super jest Tynia❤️ Nie martw się, napewno Adam jest Ci wierny. W końcu jesteś super Kobitka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu ❤️ dzięki Tyia nadal praktycznie na cycu , ostanio nic nie chce opróćz niego bo to chyba przez te zęby i marudzenie też chyba z nimi związane a w nocy to budzi się 2 razy:) a co do tej koleżanki to tak mi się wydaje że ona chyba żle interpretuje jego żarty i słowa (ADaś powie coś a ona wyobraża sobie nie wiadomo co), więc aDasia to raczej jestem pewna tylko jej to juz nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu dzięki serdeczne... Moja Iza to maruda się zrobiła a takie grzeczne dziecko było. Wymusza wszystko krzykiem straszna piszczałka z niej. Słoneczko no co Ty jaką siksą się przejmujesz;) sama bym sobie wyobrażała sobie zbyt wiele. Ona to troszkę \"dziwną\"porę wybrała z ty smsem. Ja o zaraz bym jej cos odpisała:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka pore to faktycznie wybrała nieodpowiednią;);P a mąz jej odpisał - oczywiście grzecznie ale dał mi przecztać smsa od nej i to co napisała , a za to kazałam mu dziś ja ochrzanić w pracy ale oczywiście tego nie zrobił widzę że z Izuli też mały złośnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dla solenizantow wszystkiego naj ani dostalam pozdwyzke, byla jak sprawdzalam wczoraj na koncie, calkiem ladnie wyglada a u nas maja byc dzieci szczepione na pneumokoki, zobaczymy czy ige to tez obejmie, jak bede w tym tygodniu na szczepieniu to sie podpytam, slyszalyscie moze o takiem preparacie do higieny jamy ustnej niemowlat i mialych dzieci, na recepte ale nie wiem jak sie nazywa.?? lece, iga spi, padla dzis jak kawka. buzka wam do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tylko na moment, nie odpowiadam, tylk ozdaje relacje swieza po imprezce, bylo super, goscie dopisali a co najwazniejsze tort byl pycha(na szczescie) zdjecia na strronce moze beda dzis jak Maciek sie zmobilizuje:) Oliwcia spi usnela w trzy minuty, nawet nie chciala bajki \"czytac\":) Tyle miala dzis wrazen, swieczke pomagalalm jej zdmuchnac bo bardziej ja interesowali goscie niz tort:) Jestem bardzo zadowolona!!! Buziaki, lece sie kapac i spac bo padam na twarz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tylko na moment, nie odpowiadam, tylk ozdaje relacje swieza po imprezce, bylo super, goscie dopisali a co najwazniejsze tort byl pycha(na szczescie) zdjecia na strronce moze beda dzis jak Maciek sie zmobilizuje:) Oliwcia spi usnela w trzy minuty, nawet nie chciala bajki \"czytac\":) Tyle miala dzis wrazen, swieczke pomagalalm jej zdmuchnac bo bardziej ja interesowali goscie niz tort:) Jestem bardzo zadowolona!!! Buziaki, lece sie kapac i spac bo padam na twarz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, ja też tylko na chwileczke. Jesteśmy juz po imprezce. Gosci było mniej niz zaplanowaliśmy i jedni spóźnili sie godzinę ale później było juz OK. Kacpiego dopadło spanie ok. 16 ale jak zanioslam go do łóżeczka to od razu mu przeszło i szybciutko wrócilismy do gości :D Torty mielismy 2 i oba bardzo dobre jeden był ze zdjęciem Kacperka :D Jadalnym zdjeciem, które tak bardzo mu sie podobało ze ne był w stanie sam zdmuchnąć świeczki więc mama go wyreczyła :P Po torcie połozylismy na stole kilka rzeczy i pierwszą wyciągnął taką małą książeczke z wierszykami i złotymi myslami \"O małżeństwie i rodzinie\" a druga rzecz to różaniec :D Wieczorem zasnął zaraz po kapieli i nawet mleka nie dopil całego bo twardo zasnął :) Ja natomiast padam ze zmeczenia i marzę o ciepłej kapieli i łózeczku. Zmykam zatem a jutro postaram sie wrzuciuć jakies zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻wszystkiego najlepszego dla Igi❤️ Mam nadzieję, że ta szczepionka obejmie Igusię. Było by super:) Słoneczko🌻no to mam nadzieję, że szybko ząbki wyjdą i Tynia znów zacznie ładnie jeść❤️ Najważniejsze, że jesteś pewna Męża:) Asmana🌻 u nas jest to samo. Też wymusza klrzykiem. Ale co gorsze Agniecha się tego od Niej uczy i wczoraj w kosciele wpadła w histerię, bo coś Jej się nie spodobało. I niestety Jej się zdarza to coraz częściej:( Kinga🌻 super, że imprezka się udałą. Zdjęcia już ogladałam, są super. A jak ślicznie wyglądała Oliwka❤️ Silvia🌻 super, że i u Was imprezka się udała❤️. Czekamy na zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas tez wszystko sie udało, a najlepszym prezentem dla Kacpra były balony:) Zaraz dodam zdjęcia. sineqanone -zdrówka dla dzieciaków. Joasia- sałatka była pyszna, dzięki:) Rzeczywiście Julcia się zmieniła, zdjęcia śliczne. Słoneczko-gratuluje nowych postepów naszej małej Tyni, a co do męża, to się nie przejmuj, bo przeciez skarb najwiekszy ( w postaci Ciebie i dzieci) ma w domu i nie potrzebuje szukać żadnego innego. Asmana- Kacpi tez piszczy jak coś mu nie pasuje. Elizabeta ja o tym preparacie nie słyszałam. Kingap super zdjęcia, Sylvia czekamy na zdjęcia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 super, że wszystko się udało. Mówisz, że Julia się zmieniła, a ja Ci powiem, że Kacperek bardzo wydoroślał i wygląda na starszego. Taki mały Męźczyzna❤️ Zdjęcia super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć znów narobiłam sobie zaległości :( Naljelpsze życzenia urodzinowe dla Kingi, Jędrka, Kacperka i Oli, STO LAT, STO LAT NIECH ŻYJĄ ŻYJĄ NAM 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×