Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

..., hejo A ja dzisiaj zapisałam się na kurs \"Samodzielna księgowa - bilansista\" w połowie lutego mają dać znać od kiedy zaczynamy, bo narazie są zapisy. Cały kurs ma trwać 9 miesięcy- ha wyrwe się z domu chociaz na te pare godzin tygodniowo:) Izulke dzisiaj coś łapała gorączka, zobaczymy co jutro będzie się dalej działo..., czy ją złapie na dobre czy nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Później was poczytam i nadrobię zaległości. Tak po krótce to u nas jest ok. Idę robić tort dla siebie bo mam dzisiaj urodzinki ..Zapraszam wszystkich na szampana i torcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Wercia sto latek , zdrówka i wszystkiego naj naj naj lepszgo🌻🌻🌻🌻🌻 Asmnka fajnie że wyrwiesz sie z domku:) i zdrówka dla Izulki oby nic się nie wykluło. Aniu 80 jeszcze Asmanka z nami była :D, fajnie że zabalowaliście na Sylwka:) i zdróweczka dla Milenki aby już więcej nie chorowała. Kasika jak tam było na ploteczkach???? Miłego dnia Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jade na uczelnie, a mróż aż trzeszczy, strasznie mi się nie chce:( Na ploteczkach super-jak zwykle. Wercia spóźnione ale sczere-STO LAT🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dziękuje za życzenia :) :) :) W sylwestra siedzieliśmy w domku, Oskar zasnął po 20.00 przebudził się o 24.00 i pokazywał paluszkiem na okno.Podeszłam z nim do okna i patrzył się jak rozbłyskają petardy.Bardzo mu się podobało,po tym wszystkim nie chciał zasnąć , zasnął o 2.00 w nocy a wstał o 6.00. Po sylwestrze na drugi dzień zjadłam flaczki były pyszne ale wieczorem cały czas mi się odbijały, chyba mi zaszkodziły i zwymiotowałam 3 razy.teraz już jest ok , a flaków już chyba nie zjem. Oskar jak na razie jest zdrowy oby do przyszłego tygodnia nic się nie przyplątało bo idziemy na szczepienie od meningokoków. Wczoraj Erni chciał mi kupić kwiaty ale były tylko 2 róże a chciał 29, i nie kupił.Powiedział że wybiorę sobie przy najbliższej okazji jakiś prezent. Asmana 🌼 napewno się jakoś ułoży z Marcinem , trzymam kciuki A w sylwestra daliście czadu na forum tyle stron pogratulować pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to takie puchy dzisiaj.Kacora leczycie dziewuszki :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bardzo dawno mnie nie było. Bardzo przepraszam :( Już się tłumaczę. Ostatnio pisałam, że bardzo się źle czuję. Okazało się to zapalenie zatok. Jeszcze nigdy nie miałąm i czułam sie okropnie. Przed samymi świetami mi przeszło i wtedy musiałam się wziąść za przygotowania do świąt (sprzatank, ciasta, śledzie na wigilię). Potem w świeta dziewczynki przechodziły jelitówkę, a ja dostałą jelitówkę w drugi dzień świąt i ledwo żyłam. Potem w sylwestra wychodziliśmy choć jeszcze się źle czułam. I wkońcu tak zeszło. Wybaczcie mi. WSzystkim życzę w tym nowym roku wszystkiego najlepszego i oby ten rok był dużo lepszy niż ten co odszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tutaj w Sylwestra sporo się działo:) My z Konradem bawiliśmy się na sali na drugim końcu Łodzi, a moje dziewczynki szalały z moimi Rodzicami. Po 23 poszły na spacer i puszczał Dziadem Im petardy. My po sylwestrze przespaliśmy się u moich Rodziców i dopiero na 13 wróciliśmy do domu. Super się bawiliśmy. Wera🌻 ja kiedyś też uwielbiałąm flaki, ale mo jakimś wesele miałam to samo co Ty i teraz nie mogę ich wziąść do ust. Próbowałam, ale zaraz mi niedobrze. Spóźnione ale gorące życzenia urodzinowe. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i radości i zadowolenia z Męża i z Oskarka🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Asmana🌻 super z tym kursem!! A co z Izą? Mam nadzieję, że jest zdrowa❤️. Mma nadzieje, że w Twoim małżeństwie wszystko się ułoży. Tego Ci życzę z całego serca❤️. No czytam i czytam, ze trochę pobróbowałaś w życiu. Ja nigdy nie zapaliłam papierosa, nie napiłam się wódki. Ale z dzieciństwa wódka mi się źle kojarzy i na sam zapach mnie odrzuca. Za to uwielbiam wina i likiery typu balejs albo malibu:) Super, że Izunia taka zdrowiutka. Oby i tak było w tym roku❤️. Anna🌻 super, że Ty też się wyszalałaś na sylwestrze🌻. No to widzę, że Mkilenka też sporo choruje. U nas Julia tez, ale myślę, że to Agnieszka z przedszkola przynosi. Bo Ona też ciągle chora. Cały zcas mają katar i kaszel. Już z lekarką nie wiemy co robić:( Ja też się dołączam do schudnięcia. Nie jem słodyczy, chyba że będzie jakaś impreza, nie jem po 18, ćwiczę codziennie i od lutego z Przyjaciółką bedę chodzić na siłownię, a z Mężem raz w tygodniu na basen. To są moje postanowienia noworoczne, jest ich więcej, ale to juz raczej chodzi o mój chrakter i wychowywanie dzieci:) Kasika🌻 jak tam ploty? Pewnie udane:) Mam nadzieję, że z Karlosem już nie lodowato:) Super zdjęcie ze spacerku❤️. Ale rosną te dzieciaczki:) A Tobie w tym nowym roku życzę obyś była w ciąży. Jaki przystojniak. Super to zdjęcie ze świąt:) Słoneczko🌻 ale Wy macie fajnie. 22 lata, kiedy to było.. Jak skończyłam 22 lata dopiero wyszłam za Mąż. A teraz w czerwcu czekają mnie 29 urodzinki:( No właśnie, a jak tam z tą siksą Jolką? No ja tez nie wiedziałam. Żaneta bardzo ładne imię :) Tak dokładnie Asia z Łodzi, to ja. Fajna jest ta nasza klasa. My już w podstawówce szykujemy spotkanie po latach:) Super zdjęcia❤️. Gratuluję nowych słów Tyni. Julia ostatnio chodzi i ciągle mówi Tatuś pracy. A ostatnio taka gaduła się zrobiła. Dużo mówi po swojemu, ale coraz więcej mówi poprawnie. I jak ktoś dzwoni, to Ona zawsze koniecznie musi porozmawiać. Niedawno też nauczyła się słowa KOCHAM. Elizabetaa🌻 to ja jestem Asią z Łodzi:) Fajnie, że miałaś kinderbal:) My od kiedy urodziłą się Agula zawsze robiliśmy kinderbal w sylwestra, więc w tym roku trafiła nam się odmiana:) Dopiero teraz się doczytałąm o Twi\\ojej Baci. Bardzo mi przykro. Kirrikirri🌻 oczywiście że Cię pamiętam❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwczoraj dowiedziałam się, że Konrada brat Grzesiu zostanie Tatusiem. 6 sierpnia bedą mieć 3 rocznicę slubu, a maleństwo ma się urodzić 27 sierpnia. Oni bardzo chcieli mieć dziecko i się strasznie starali, a ostatnio sobie odpuścili i proszę. Izabella jest w 6 tygodniu. Bardzo się cieszę. Już Im kupiliśmy super książkę Jestem od poczęcia i w niedzielę u mojej Teściowej na urodzino-imieninach się spotkamy, to Im damy❤️. Konrad od poniedziałku ma urlop, ale Agnieszka bedzie chodzić do przedszkola, bo w piatek mają jasełka. Ale 12 albo 13 wyjedziemy w góry na tydzień. Już się cieszę:) Dobra musze sie wziąśc za ćwiczenia a potem za sprzątanko. Konrad dzisiaj w pracy, więc wszystko na mojej głowie:) Aha jeszcze zapomniałam o jednym. Pisałam Wam kiedyś o mojej Przyjaciółce co była w ciąży i miała już dwóch synów, 10 grudnia urodziła trzeciego synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Joasiu suepr że się odezwałaś:) Dziekuje Ci bardzo ale to Kasika ma 22 latka u mnie w tym roku 3 na początku:(:P Skisa Jolka przeniosła się do innej pracy ale czasmi przyśle smsa(do Adasia) z życzeniami albo co słychać w pracy itp.nawet jst wśród zanjomych Adasia na naszej klasie(ona go zaprosiła)- jego szczęście:D Widzę że mieliście okrpone zdrowotne przypdłości w grudniu:)oby s styczniu i przez caly rok było juz wszystko dobrze:) Gratulacje dla brata Konrada i dla mamy 3 synków:) Super że tak fajnie spędziliście Sylwestra:) Wercia jak tam się czujesz o roczek starsza??:) Zmykam na kawę i potem sprżatanko , potm jeszcze na trening z Mateuszem no i kolęda dzisiaj Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 o to przepraszam Ciebie za odmłodzenie:) No to dobrze, że ta Siksa już z Adamem nie pracuje:) Dziekuję bardzo, też mam nadzieję, że ten rok bedzie zdrowszy dla nas:) Dzięki za gratulacje, przekażę zainteresowanym🌻. Ja dopiero teraz skończyłam sprzatanie. Konrad jak przyszedł po 14 to mi pomógł sporo. I juz zrobiłam piankę bo jutro do Konrada Mamy na imienino-urodziny:) Miłego wieczoru. Paptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.Ja się czuje już lepiej Słoneczko zdjęcia superowe , Martyna z tą butlą :) :) :) :) :) :) , a Mati w stroju pirata niezle wygląda. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj lepszego w Nowym Roku dla was i dzieciaczków. My sylwestra spedzilismy ze znajomymi ktorzy maja synka 3 tyg mlodszego. dotrwali do 24 wiec razem przywitalismy Nowy Rok. Dla mnie jak narazie szczesliwy bo po dzisiejszym testowaniu są II kreseczki. Mam tylko nadzieję ze wszystko bedzie dobrze. Nawet przez mysl mi nie przeszlo ze tak szybko moge zajsc w ciąze. Teraz fajnie powspominac jak kazdy zyczyl dzidziusia - i sie spelnilo. jestem taka szczesliwa... kasika czytalam ze ty tez sie starasz więc ciążowe wiruski ci przesylam chyba ze juz nie potrzebnie........ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowa no to super!!!Gratulacje i życzę aby wszystko było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowa super:D trzymam kciuki :) wszystko będzie dobrze:) Asmanka jak tam u Was?? Joasiu chciałoby się miec 22 ltka:P i wszystkiego dobrego dla teściówki🌻 Wera super że już lepiej się czujesz:) i dzieki za kometa odnosnie fotek:) te z butla też nam się podobaja:D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowa gratulacje, napewno tym razem wszystko będzie dobrze, a co do fluidków to chętnie przyjmę, bo właśnie zbliżam się do płodnych dni:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko27
ja dziś z bardzo smutną wieścią:( Mama kolegi Mateusza o której Wam pisałam że miała zagrożoną ciążę i od listopada leżała w szpitalu 14 grudnia urodziała (w 27 tygodniu ) przez cesarkę córeczke Wiktorię 730/31 malutka zmarła 17 grudnia:(😭 21grudnia pochowali malutką:( Jednym słowem to życie jest popieprzone , bez komentarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ W niedzielę nie miałam czasu pisać, bo od samiutkiego ranka sxzykowaliśmy się do Konrada Mamy. A wczoraj też bo jechaliśmy do lekarza. Ciesze się, ze w sobotę rano wzięłam się za rozmrażanie lodówki, bo wtedy było bardzo zimno i wystawiłam wszystko z zamrażalnika na taras. A tak to znów bym w tym tygodniu tego nie zrobiła. Wieczorem w sobotę Agnieszka zaczęła sie pokłądać. Zmierzyliśmy Jej temperaturę i miała 38. Więc w niedzielę przed 12 odstawiliśmy dziewczynki do Teściów i sami poszliśmy do kościoła. Jak wróciliśmy z kościoła znów Agula miała 38. U Rodziców Konrada było fajnie. Byli też moi Rodzice. Był Brat z Bratową i najmłodszy Brat co mieszka jeszcze z Rodzicami. Wczoraj rano pojechał Konrad do przychodni i wyciągnął dzoiewczynkom kartę do lekarki. Ta goraczka Agnieszki a poza tym obie strasznie katarzą i kaszlą. I my z Konradem też się zapisaliśmy do lekarza tylko do Medicovera i zawieźliśmy przed 9 dziewczynki do Tesciów a sami pojechaliśmy do lekarza. Na szczęście u nas wszystkich obyło sie bez antybiotyków. To tylko przeziębienia. Agnieszka pójdzie albo jutro albo w czwartek do przedszkola. W piątek mają jasełka więc chcę żeby na kilku próbach była. A teraz poczytam co tam u Was słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 zdjęcia superowskie❤️ Fajny pomysł z tymi fotkami w ostatnim dniu roku mieliście:) No to trochę Tynia wypiła:) Bardzo ładna jest Tynia. a Mati bardzo przystojny. I super ma strój na bal. No chciałoby się mieć 22... Mój Mąż powiedział, ze na fotkach Ty i Mąż wygladacie bardzo młodo, że dzieci Was zdradzają:) Współczuję bardzo :( Wera🌻 super, że czujesz się lepiej❤️. Dowa🌻 dzieki i wzajemnie❤️. Bardzo się cieszę i gratuluję Dzidziusia❤️ Miłęgo dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Oskar wogóle nie chce spać .Przespał się teraz przez 30 min i tyle, a ja fatalnie się czuje cieknie z nosa z oczu normalnie katastrofa.Myślałam ,że się położę i prześpię się przez godz, zanim się położyłam to Oskar wstał :( Zdrówka dla chorowitych dzieciaczków pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zdrówka dla dużych i małych chorutkich!!!:) Dowa serdecznie gratuluję!!!❤️Pisz co u WAS!Mnie ostatnio też coraz częściej nachodzi myśl o drugiej dzidzi.Milenka tak garnie sie do wszystkich dzieciaczków...Ale chyba jednak jeszcze się nie zdecydujemy... Słoneczko cudne zdjęcia!Tyni jest troszeczkę podobna do milenki :) Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu❤️ Kasika❤️ Wera❤️ Dzięki dziewczynki:) U Tyni na razie bez antybiotyku tylko Mukolinka , clemastinum i inhalacje z atroventem , dobrze że go właczyłm odrazu w niedzile bo może to zapobiegło chorobie:) Aniu fajnie że fotki się podobają , wklej jakies Milenki to porównam nasze córcie:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×