Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Siedzę i piszę, jak ja Wam zazdroszę, że macie te studia za sobą!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skasowało mi całą wypowiedz, ale jestem wsciekła! skrótowo teraz tylko - dziekuje za zyczenia zdrówka i dorady o przedszkolu, faktycznie jeszcze poczekam. Po zapaleniu tchawicy dostałam zapalenia gardła wiec kolejny antybiotyk, niestety. Nati miała grype jelitową a mąż w tym samym czasie do egzaminów sie uczył, mama troche mi pomagała przy dziecku, ale zbytnio jej sie nie chce a Julka rozbrykana bardzo. jutro Walentynki--- dużo miłości wszystkim życze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w dniu świetego Walentego. Wczoraj około 14 przyszli Konrada Rodzice i po 16:30 udaliśmy się z Konradem na zakupy. Dziewczynki dostały od nas na walentynki po małym kucyku Pony. A Tatusiowi dały po jednej małej hantli 10 kg. Odemnie Konrad dostał drążek do podciągania, a ja od Niego dostałam łańcuszek z przywieszką z białego złota:) Słoneczko🌻 masz racje, ale to jest trochę branża mojego Męża i się mnie czepił:) Renola🌻 dużo zdrówka❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko ale słodki całus!:) Dziekuję , bo mąz jeszcze nie zdążył mnie dzis pocałowac :( Coprawda prezent dostałam juz wczoraj (sexowny komplecik bielizny :) ) no ale dzisiaj liczyłam na cos więcej ,a on pojechał z dzieckiem i bratem do ...rodziców :( :( :( Smutno mi troszkę... Pozdrawiam walentynkowo!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Spać juz nie mogę. Kręciłam się w łóżku i bardzo się tym męczę, więc postanowiłam już wstać:) Słoneczko🌻 bardzo dziękuję❤️. Anna🌻 no to fajny prezent dostałaś. Szkoda, że w dzień walentego Twój Walenty się nie spisał. Mój oprócz prezentu przyniósł mi 7 tulipanów i dla każdego po czekoladce w kształcie serca. Jak wrócił z pracy to czekał na nas wszystkich deser lodowy, który zrobiłam z dziewczynkami. Oczywiście cały pokój był w świeczkach. Na kolacje zrobiłam zapiekanki w opiekaczu:) No a jak dziewczynki mocno zasnęły to wreszcie mieliśmy czas na ... Dziękuję za pozdrowienia walentynkowe i za serce❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko27
Hejka:) Joasiu o tej porze to ja na drugi boczek sie przekręcam:)Podziwaim że chciało Ci sie wstać.Widzę że miło spędziliście Walentynki i upomnki także dopisały:) Aniu dzięki za serducho:) a mąż może pomylił daty - najważniejsze że nie zapomniał :)o prezencie:) Renolka zdróweczka ❤️ U nas wczoraj dzieciaki dostały po lizaku Sercu i zestawie zwierząt -Tynia hodowlanych a Mati dinozaury:) Ja dostałam długachna super przystrojoną róże i pudło wedlowskiego serca z czekoladkami a mężuś dostał także bombonierkę w kształcie serducha no a wieczorkiem jak dzieci spały to podobnie jak u Joasi- ;) Mati także kupił nam sam po czekoladzie :D Pozdrawiam powalentykowo:D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U nas popadał śnieg ale już stopniał :( Też bym poszła na saneczki :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w sobotni poranek!! Ja znów spać nie mogę:( Dzisiaj przyjeżdżają moi Rodzice. Mieliśmy z Konradem gdzieś wyjśc na jakiś obiado-kolację, ale okazało się, że od 14:30 do 18 Konrad ma szkolenie w pracy:( Miał jechać z Julią na basen, ale przez to nie pojedzie. Ja pojadę z moim Tatą. A Mama zostanie z Agnieszką. Jutro mają przyjść Konrada Rodzice na obia, to potem sobie gdzieś pojedziemy:) Wczoraj posprzątałam mieszkanko, została mi tylko łazienka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 fajnie masz z tym spaniem. Ja od dziecka tak mam, że często wcześnie się budzę i zasnąć już nie mogę:( Też fajne prezenty. My zawsze też tylko coś słodkiego, ale ja ostatnio zauważyłam, że Konrad bardzo chce mieć drążki i handle i wkońcu by sobie kupił, a tak to miał niespodziankę od nas:) Fajnie, że Mati o Was pomyslał❤️. U nas też padał śnieg, ale po południu. My tej zimy jeszcze ani razu na sankach nie byliśmy, bo jak był śnieg to dziewczynki chore:( Wera🌻 witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wan dziewczynki rozmowy walentynkowe:)) ja dostala majteczki a moj luby dostal zel do masazu taki fajny smakowy hmm, tylko ze my walentynki mielismy w zeszla sobote:)). Iga sie pobila z kolezanka w zlobu, cal dzien jak sie widzialy to sie na siebie rzucaly, iga cala podrapana na buzce. Masakra. JUlia tez ostatnio dkazuje:) Natomiast w pracy moi kochani uczniowie mnie wpienili, z jednej kasy, ktora ucze juz 6 lat. Chlopcu zwiali z lekcji- wszyscy!! Obdzwonilam wszystkich rodzicow. To dobra klasa i jak sie naucza uciekac to bedzie zle. Wczoraj przyszli przepraszac, wymieklam calkowicie, dostalam taki ogromny bukiet tulipanow. ide sprzatac, ja w przeciwienstwie do joasi nic nie mam posprzatane. nawet nie umylam naczyn z czwartuk, zrobilysmy sobie babskie walentynki bo jej maz mial popoludniowa zmiane. ale bylo fajnie. teraz trzeba doprowadzic dom do porzadku. to ide walczyc z wiatrakami. milej soboty i niedzieliki. ppapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Juz prawie mam posprzątane:D a śnieg u nas sypie i sypie:) jak troche przestanie to pójziemy na saneczki:D Wercia proszę odemnie troche śnegu******************************************************************************** *************************************************************************************** **************************************************************************************** **************************************************************************************** *************************************************************************************** Joasiu Wy jak zawsze macie wszysko pieknie zaplanowane:) a u nas Adam znowu weekend w pracy:( Elizabetka może o jakiegos chłopca ?Iga pobiła się z koleżanka przecież to było w czasie walentynkowym;) A Amti też wczoraj przyniósł uwagę że jest niegrzeczny w szkole Papa i miłego sprzatania i potem odpoczywnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na saneczkach buło super: ciepło- słonko świeciło, zero wiaterku - pogoda idelna na zimowe harce no i śniegu po kolana przynajmniej Tyni;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem fajtłapa, znowu mi skasowało wypowiedz bo nie wpisałam pseudo tylko od razu treśc i to kolejny raz ten sam błąd. łuchchchch.... Chciałam Wam opisac moją bezradnośc to wyszła niezdarnosc!!!! Chciałam zapytac Was czy czytałyscie Język dwulatka i co sadzicie o tym? Musze sie z czegos poedukowac bo czasem brak mi sił do mojej małej, do duzej zresztą też. A poza tym przybyło mi kilogramów, wiecie jak z tym skutecznie walczyc? Jak sie opanowac przed checia jedzenia. może macie jakies info jakich potraw ze sobą nie powinno sie łaczyc, czy to w ogóle też cos daje Ale marudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Oczywiście ja nie śpię od prawie godzinki, ale miałam trochę roboty:) Właśnie mój Mąż dostał sms-a z pracy, żeby pilnie zadzwonił, bo jakiś problem jest z maszynami. Wczoraj na basenie było fajnie. Julia dwa razy nurkowała pod wodę:) Dzięki temu, że byli moi Rodzice szybko czas zleciał do 19, czyli do powrotu Konrada z pracy. Teraz przez dwa tygodnie będzie chodził w soboty, a na besen będzie musiał mnie wozić mój Tata. Dzisiaj przychodzą przed 13 Konrada Rodzice. A My na 13:15 idziemy do kościoła i potem gdzieś sobie pójdziemy świętować 14 lutego. A Oni mają obiad gotowy, więc sobie tylko nastawią go i już. No właśnie mój Mąż musi podjechać do pracy, żeby coś tam naprawić. Mam nadzieję, że to długo nie potrwa. Wiem, że nadzieja to matka głupich, ale cóż mi pozostało:) Elizabetaa 🌻 no to fajne prezenty:) No ja tez myslę, że może poszło o chłopaka:) No tak praca nauczyciela pewnie nie jest zbyt ładwa. Dobrze, że przyszli przeprosić i to z kwiatami🌻. Fajnie, że wpadłaś na pomysł z tymi babskimi walentynkami❤️. Słoneczko🌻 ja tez poproszę trochę więcej śniegu. Bo u nas na saneczki nie da się iść. Trochę śniegu leży jedynie na trawie:( A wczoraj śnieg nie padał:( Ja jestem osobą, która lubi mieć wszystko zaplanowane, a jak coś nie wypali to.... Szkoda, że Adam w weekend w pracy:( U mnie Konrad wprzyszłym tygodniu pracuje na popołudnia, a jak Adaś? Też bedziesz wieczorkami sama? Ja w wieku Matiego miałam mnóstwo uwag w dzienniczku. Zazwyczaj były one takie: Państwa córka znów uderzyłą kolegę, kolega teraz płacze; Proszę dokleić kartki w dzienniczki bo brakuje miejsca na uwagi. Fajnie, że było super na saneczkach❤️. Renola🌻 mi czasami też tak się dzieje. Więc zazwyczaj jak tylko napiszę kopiuję sobie to co napisałam. Nie czytałam Język dwulatka. Ja z wagą walczę w jeden sposób. Nie jem po 18 i staram się nie jeść słodyczy i ostatnio staram nie pić alkoholu zwłaszccza wina (podobno jest bardzo kaloryczne, a ja uwielbiam winko i ostatni raz piłam w Sylwester). Czasami zrobię sobie odejść od tych reguł, ale staram się, żeby to było sporadyczne. No i sporo ćwiczę. Miłej niedzieli, właśnie zabieram się za ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochane!Miłej niedzielki dla wszystkich!:) Mam dzis dobry humorek ,bo wczoraj mąż zrehabilitował się za walentynki ;). Pzdrawiam!PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nadzieja to matka głupich!! Jeszcze Konrad nie wrócił z pracy. Miało być chwilkę a jest ponad 4 godziny!! Wcale mi się już nie chce nigdzie wychodzić:( Nie pisałam Wam, bo mi już przeszło, ale wczoraj rano zadzwoniłą Konrada Mama i poprosiła Go, żeby z Nią gdzieś pojechał i oczywiście jak pojechał po 10 to wrócił po 12. I znów dzisiaj też wszystko sama muszę robić. Już mam tego dosyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chora :( po jakie licho mi sie przyplatalo. napisalam przyjaciolce ze jestem chora, wszystko mnie boli, jestem zmierzla, marudna placzliwa i mam 38,5. to mi odpisala ze poza goraczka to wszystko w normie- :) malpa ide sie legnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj Konrad wrócił około 11:30, czyli w pracy był dobre 4 godziny:( Poszliśmy na 13:15 do kościoła, potem na cmentarz do Konrada Dziadków, a potem do Manufaktury coś zjeść. Jak już tam byliśmy to kupiliśmy dziewczynkom okulary do pływania. Wracając do domu weszliśmy do Tesco na zakupy. Pomimo moich nerwów przed południowych po południu było bardzo fajnie:) Wróciliśmy do domu po 18. Dzisiaj na 10 Konrad z Agnieszką idzie na kontrol. Miłego dnia. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) No i po śniegu -strsznie chlapowato i zimno na zewnątrz:( Mati był wczoraj na imprezce urodzinowej u kolegi:) -dobrze się bawił:)a my z Tynia w domku no i po południu dołączył Adaś:) Joasiu no i nie zdążyłam przesłać Ci sniegu ale obiecuje że następnym razem to uczynie;)Mam nadzieję że Agusiabędzie zdrowa. Fajnie że mimo że początek niedzili nie rozpoczął się dobrze to jego zakonczenie było miłe:) a co do pracy to Adas od środy ma wolne - do niedzieli włacznie tyle że w czwartek idzie na jakieś szkolenie(niby krótkie ) Aniu 80 fajnie że mąż sie zrehabilitował:D Elizabetka zdrówka🌻 Renolka ęzyka 2 latka także nie czytałam - jakoś się z Tynia dogadujemy gorzej z Matim tyle że nie wiem czy jest język 8 latka;) a dnosnie diet to ja nie stosuje jem to na co mam ochote i jakoś nie mam probemów z waga:)przydałoby sie zrzucic oczywiście jakies 2- 3 kilo ale jak przyjdzie wiosna to pewnie tak sie stanie:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciliśmy od lekarza. Agnieszka jest już zdrowa❤️. Można już Ją kąpać (ale nie może za długo się moczyć, więc basen jeszcze w tą sobotę odpada), może chodzić na spacery i mogła by już iść do przedszkola, ale postanowiłam z Konradem, że jeszcze niech posiedzi w domu. Poszłyśmy więc sobie na spacerek. Konrad dzisiaj miał iśc na popołudnie, ale po 6 rano zadzwonili do Niego z pracy, że pękła jakaś rura i cała hala produkcyjna zalana. No i pojechał, a teraz jest w sztabie kryzysowy i niewiadomo kiedy wróci do domu. Słoneczko🌻 u Was po śniegu, a u nas w Łodzi jest śnieg:) dziękuję bardzo, kochana jesteś❤️. O proszę, to Mąż w domu trochę z wami bedzie. Fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki juz mi lepiej, w pracy troche zapchal mi sie nos i ciezko mi sie mowilo, ale przetrwalam, byle do piatki:)) a dzis 13-stka przyszla i zara poszla dalej:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Mój Mąż miał wrócić wczoraj z pracy a wrócił po 2 w nocy i nawet nie napisał mi sms-a i pół nocy miałam zarwane i się denerwowałam:( Po prostu nie bedę tego komentować!! Dzisiaj na 11 ma przyjść Konrada brat Grzesiu i bratowa Iza i Maleństwo w brzuszku:) Elizabetaa🌻 no to fajnie, że czujesz się już lepiej. Zdrówka❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu wiem co masz namysli w takich chwilach to najchetniej rozszarpac faceta. Oni nie potrzebuja zadzwonic, powiadomoc, bo poco, i zawsze wielce zdziwieni ze o takie cos tyle halasu- tylko nie obrazaj sie za dlugo na niego tak max 2-3 dni;) buzka milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Erni ma 2 tygodnie urlopu :( :( i już mnie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×