Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Hejka Joasiu super żę Agusia zdowa🌻 a co do tego nie dzwonienia męża to mam podobniemnie to także bardzo denewuje ale do chłopa to gorzej jak do dziecka udaje że nie wie o co tyle szumu!! Miłych odwiedzin:) Elizabetka dobrze że już Ci lepiej:0 u nas 13-stak ma dopiero przyjśc;)a do chłopów to masz racje mój po takim numerze zaraz by się godził;) Wera tak to bywa jak nie ma w domu żle a jak jest to jeszcze gorzej- wytrwałości czas szybko leci:) Papa lece na pizze, chętnych zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł z tym zapisywaniem przed wysłaniem bo nigdy nie wiadomo czy nie zeżre wypowiedzi! A Słoneczko dobre to z językiem ośmiolatka hihi no a dla mnie to potrzebny zarówno język dwulatka jak i dwunastolatki, która wszystkie rozumy pozjadała. Dziś jeżdziłysmy po bibliotekach szukac nowych książek bo już nie ma co czytac (a Julke też zapisałam niedawno do biblioteki bo też uwielbia ksiazki jak Natalka, kupuje wiec sporadycznie a wiecej wypożyczam). Byłam dzis z Nati na Hellen Doron i robiąc zakupy fundnęłam sobie herbatki jakies odchudzajace, od czegoś trzeba zaczac ale trudno mi zawierzyc zeby one coś wspomogły moje odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka nie masz co czytać;P;) właściwie to mam pytanie do Joasi _-ta pianka z mleka skondesownego to ma być ze słodzonego czy nieslodzonego i w ile rozpuścic galaretki na jedną część Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle przed chwilą napisałam, a Julia mi zresetowała komputer:( Elizabetaa🌻 no tak już z tymi facetami jest. Ja długo gniewać niestety się nie umiem:( Wera🌻wiem co to znaczy więc życzę dużo cierpliwości:) Słoneczko🌻 ja też się cieszę, że Agula jest już zdrowa❤️. A co do facetów to już nawet nie cche mi się o tym gadać.... Odwiedziny były bardzo sympatyczne:) Do tej pisanki używam mleka niesłodzonego skondensowanego. Galaretki do tego rozpuszczam w 3/4 szklanki wody. Do połowy mleka wlewam jedną galaretkę, do drugiej drugą:) Dzisiaj moja Mama jedzie z Agulą do logopedy. I potem trochę ze mną i z dziewczynkami posiedzi. To dobrze, bo już mam dosyć samotnych popołudni:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Wczoraj jak moja Mama była z Agnieszką u logopedy zadzwonił do Niej mój Brat (zmarła Babcia mojej Bratowej i moja Mama podjęła się, że jak będą potrzebować to może się sająć Robertem) i powiedział, że mogłaby się zająć Robertem w piątek i w sobotę do południa. A ponieważ Robert nie widział się z moimi Rodzicami chyba od chrztu, czyli 13 października więc ustalili, że odwiezie tylko Agnieszkę do domu i zaraz pojedzie do Robercika, żeby Go trochę przyzwyczaić do swojej osoby. Cieszę się, że tak wyszło. Że zaistniałą sytuacja zmusiła Ich do tego, żeby poprosić o pomoc moją Mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff, weekend!:D :D :D Pozdrawiam!❤️ Napiszę jutro , dziś padam!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego weekendziku dziewczyny!!! U nas tak wieje, ze martwie sie o dach:P wichura na calego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki muszę się pochwalić, zrobiłam dwa testy ciążowe i oba pozytywne!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika wielgachne gratulcje :D:D:D:D Kinga u nas też wieje i też martwię się o dach;) Elizabetka Aniu80 Aniu26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu fakt faceci to temat rzeka......;) Dzięki za przepis , dawno nie robiłam i zapomniałam:) A co do Twojego brata to skoro TY się cieszysz to super bo z tego co piszesz to chyba stosunki między nimi były trochę - napięte????? że tak długo się nie widzieli Miłego wieczoru i niedzielki:) Kasika to zapewne będzie będzie pazdziernikowo-listopadowa dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Wczoraj nie miałam vczasu ma pisanie i czytanie bo od samego rana wzięłam się za sprzątanie. mzieniałam posciel i tak jakoś wyszło. Rano u Juleczki zauważyłam dwie krostli yak samo wyglądające jak te co miała Agnieszka. Tylko, że Julia ni ebyła kapana w piątek, bo strasznie mi marudziłą i chyba dlatego na razie ma dwie. Jak tylko wstanie to Ją obejrzę. I przez to wczoraj na basen z Julią nie pojechałam i dzisiaj do Konrada Rodziców z Julią nie idę (bo ma być Konrada Bratowa w ciąży). Konrad z Agnieszką jedzie. Anna🌻 jak tam weekend? Kingap🌻 jak tam dach? Kasika🌻 super!! GRATULUJĘ!! ❤️❤️🌻❤️❤️🌻❤️❤️🌻❤️❤️🌻❤️❤️🌻❤️❤️🌻❤️❤️🌻❤️❤️🌻❤️❤️🌻❤️❤️🌻❤️❤️ Słoneczko🌻 jak u Was dach? Nie ma za co:) Polecam się na przyszłość. Stosunki napiete, to mało powiedziane. Oni obrazili się na moich Rodziców. Nawet w dzień Babci i Dziadka z życzeniami w imieniu Roberta nie zadzwonili. Mama zadowolona. W piątek cały dzień się Robertem zajmowała i wczoraj do południa. Nawet na godzinkę mój Tata tam poszedł. Wczoraj Konrad był na popołudniu w pracy:( Moi Rodzice mieli przyjechać do na spopołudniu, ale przez tą wiatrówkę chyba Julii przyjechał mój Tata (moja Mama przez to że niedawno skończyła kurację antybiotykową i chyba wiatrówki nie przechodziła nie przyjechała.). Dziewczynkom i mi było trochę milej. A dzisiaj znów bez Konrada. Bo na 12 ma z Agulą ma iść do kościoła, a potem na obiad, więc pewnie wrócą pod wieczór:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) Nadal nie mogę uwierzyć, Uwierze, chyba dopeiro w środę na wizycie u Ginekologa:) Bede rodzić końcem pażdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Jeszcze się nie pozabijaliśmy :) U nas po staremu , ostatnio wiało ale bez żadnych szkód. Byliśmy wczoraj w tesko i mamy pamiątkowe zdjęcie jak kupowaliśmy sok z gerbera. Kasika 🌼 moje gratulacje 👄 👄 👄 👄 Elizabet 🌼 Kinkap 🌼 i jak dach cały????????????? Ania 26 🌼 Słoneczko 🌼 Asmana 🌼 Joasia 🌼 Pozdrawiam was cieplutko i gorąco Acha ja też poproszę przepisik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przetrwalismy wichure ale..chyba wykrakalam z tym dachem bo cos tam sie jednak urwalo, przyjechal jakis gosciu i stukal, pukal czyli mocowal kawalek dachu. Jak sie pozniej okazalo deweloper przyjechal w innej sprawie i zauwazyl cos niepokojacego. Na szczescie wszytsko juz ok a dzis pogoda wiosenna 14 stC. Dzis moj Maciek ma imienicni, nie robimy nic wyjatkowego. W tamten weekend mielismy gosci. Dzis przychodzi kuzynka, ktora wrocila z Irlandii. Zrobilam dzis ukochana przez MAcka babke marmurkową:) Milej niedzielki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj poszłam na 10:30 do kościołą. Jak wróciłam Konrad z Agulą pojechał do kościołą i na obiad do Rodziców. Wrócili około 16:30. Do wczoraj popołudnia Julia miałą ciągle 2 krosty, ale pod wieczór było 8 nowych. Konrad teraz pracuje od 6 do 14, więc będzie odbierał Agnieszkę z przedszkola, a zaprowadzać będzie Konrada Mama. Mnie od piątku wieczora bardzo boli ząb. Dzisiaj mam nadzieję, że mnie mój dentysta przyjmie, bo inaczej nie dam rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 to daj koniecznie znać po wizycie środowej❤️. Wera🌻 cześć. Kinga🌻 dobrze, że teraz już wszystko ok:) Najserdeczniejsze życzenia dla Maćka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! długo mnie nie było a to z braku czasu. Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie. Julka rośnie, raczej w górę niż wszerz, dalej jest drobna. Z gadaniem kiepsko :( za to ciągle mnie pyta: A co to? A co to? i sama wszystko może pokazać jak jej powiem przedmiot. Dużo mi chorowała jesienią w żłobku, miała ciągle infekcje, potem złe wyniki moczu ale od stycznia jest ok, tylko teraz w weekend się wszyscy zatruliśmy i Julka też ma rozwolnienie. ZA 2 godz idziemy do lekarza no i dziś musiałam wziąść wolne - zresztą każdy wolny dzień mnie cieszy bo możemy trochę czasu spędzić razem. Nie nadrobię zaległości ale wyczytałam, że Kasika w ciąży! Super moje gratulacje!!! O ile jeszcze dobrze kojarzę, że to któraś z mamuś też była w ciąży jeszcze w zeszłym roku? Wiadomo coś? Ja na razie jednak nie planuję, mamy trochę problemów z mężem i myślenie o 2 dziecku odpada w tym momencie :( pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kasika oczywiście daj znac po wizycie u gina:) Joasiu u nas dac ok. już wczoraj nie wiało a dzis za to pada:( To Julcia pewnie złapala od Agusi tą wiatrówke?? Zdróweczka i oby denysta Cie przyjoł Wercia wklej to pamiątkowe zdjęcie:) Kinga dobrze że z dachem się wyjaśniło , najlepsze życzenia dla Maćka🌻 Agnes oczywiście że pamiętamy:) oby to biegunka szybko przeszła i zdrówka oby Julcia juz nie chorowała i problemy szybko się rozwiązały, a z cięzarówek to Macieja powinna nieługo rodzić ale dawno nie pisała Maciejka daj znac co u WAs!!!!!!!!! Mati od dziś do srody ma rekolekcje na 12 idziemy więc do kościoła Papa i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Nie pisałam wczoraj, bo bardzo bolała mnie głowa. Nawet wymiotowałam i kręciło mi się w głowie. Dzisija już lepiej, ale też jakoś tak dziwnie się czuję. Właśnie Konrada Mama zaprowadziłą Agnieszkę do przedszkola i potem idzie na rehabilitację i potem tu do nas przyjdzie, pobawić się trochę z Julią. Dzisiaj Konrad zaczyna w pracy naukę języka angielskiego. I Po pracy wróci na godzinkę i znów jedzie na lekcję. Wróci około 19. Te lekcje będzie miał w środy i w piątki. Agnes_Bdg🌻 witaj. Dawno Cię nie było, ale fajnie, że już jesteś. Buziaczki dla Julki😘 i oby więcej nie chorowała[serce[. Słoneczko🌻 no to dobrze, że z dachem ok:) Napewno Julia złapała od Agnieszki tą wiatrówkę, bo od zarażenia do pierwszych wykwitów jest około 21 dni. I tak było. Widzę, że wczoraj nikogo nie było:( Buziaczki dla wszystkich. Miłego dnia. Do dentysty nawet nie dzwoniłam bo nie miałam czasu. Ale dzisiaj zadzwonię i mma nadzieję, że mnie przyjmię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a u nas znów wieje :( Joasiu moj Adaś w tamtym roku mial kurs angielskiego (całe 10 mieisięcy, 2 razy w tygodniu) Jak tam byłaś u dentysty ,a do Twojego złego samopoczucia to może dzidzia w drodze??? Kasiaka jak po wizycie u gina??? Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 u nas też wczoraj wiało i przez to było bardzo nieprzyjemnie na dworze:( U Konrada w firmie jest ten kurs i nic za niego nie płacą. A Twój Adaś tez miał za darmo i przez pracę? Konrad bardzo zadowolony z tego kursu. Podobno mają super lektorkę, która mówi prawie cały czas po angielsku. I poziom grupy jest raczej wyrównany. Konrad w pracy często mówić po angielsku bo ma bezpośredni kontakt z irlandczykami. I często nawet jak jest jkuż w domu to do Niego dzwonią. Więc i tak mówi bardzo dobrze po angielsku. No u dentysty byłło koszmarnie. Okazało się że pod plombą zrobiła soę martwica. I musiał mi trochę wyczyścić i to strasznie bolało. Założył mi lekarstwo i opatrunek i mam przyjść w poniedziałek 10 marca, chyba że coś by się działo. Jak wróciłam do domu to tak mnie bolało, że nie wiedziałąm jak się nazywam:( I dopiero po 2 godzinach i po prochach mi trochę przeszło. Ale ciągle czuję tam dyskomfort:( A Dzidziuś to nie możliwe, bo karmiąc Julię nie mam ciągle okresu. Już to przerabiałam przy Agnieszce. Ja myslałam, że to może migrena, bo moja Mama mniej więcej w podobnym wieku dostałą, mój brat ma od dziecka. Ale wczoraj moja Mama mi powiedziała, że ja kiedyś przecież miałam wrzudy na dwunastnicy i może znów się pojawiły (podobno to są takie właśnie objawy). Więc chyba zapiszę się do lekarza pierwszego kontaktu, niech szukają przyczyny, bo jeśli to wrzody to muszę zacząć się leczyć. Fajnie, że chociaż z Tobą mogę pogadać❤️. Buziaczki za to😘. Kasika🌻 ja też jestem ciekawa jak po wizycie❤️. Dzisiaj ma około 11 przyjecha moja Mama i odebrać około 12 Agnieszkę z przedszkola i pojechać z Nią do logopedy. Jutro na 15:10 idę z Juleczką no kontrolę. Pozdrawiam. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja już po wizycie, jestem w ciąży, ale grożi mi poronienie:( w środe następna wizyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Joasiu to na początek dużo zdrówka i dla zęba i głowki (oby to nic poważnego )tylko chwilowe niedyspozycje🌻 Adaś też miał kurs z pracy , bezpłatny, dla służb mundurowych:)On aż tak duzo w pracy nie mówi po angielsku;) ale jakąś tam znajomość języka ma:)za to bardzo dobrze zna angielski(ja to nazywam komputerowy) Zdróweczka dla Julci🌻 Kasika ❤️ trzymam kciuki oby było dobrze🌻trzymaj sie dzielnie A u nas w pniedziałek zmarł wujek(78 lat) i dziadki pojehal dziś na pogrzeb do Grudziądza, a w wtorek dowiedziałam się że siostra mojej znajomej ma prawdopodobnie raka: robią jej badania( dla nich to wielka tragedia bo maja 3 córki w tym najmłodszą niepełnosprwną 5 letnią( na takie dziecko mówi się roślinka:()( nie widzi nie słyszy karmiona jest przez rurki , padaczka itp. Straszne to wszystko - niestety ale prawdizwe:( Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×