Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Danti, ja jestem i ... PROTESTUJĘ. Niczego od Ciebie nie dostałam, a skrzynkę mam prawie pustą, bo tylko z 1 wiadomością od Karoliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko juz wysylam ,prosze o chwile cierpliwosci zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - doszło, ale Wioletka, moim zdaniem, nie jest do Ciebie podobna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti, jakby Ci to powiedzieć, email doszedł, ale zdjęć to chyab zapomniałaś dołączyć. Ale mam pecha, no! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jednym zestawieniu się pomyliłam ja jestem po prawej;) a on po lewej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko,wiem,że Wiola jest do mnie niepodobna,choć ociupinkę jest ;) ale od pasa w dół to cała mama;) na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola wypadła :( chyba się wściekła na kompa ;) i net ;) Ale mniejmy nadzieję ,że wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko sprawdz teraz czy doszly.zaraz wysle wszystkim,myslalam ,ze tylko do Ninki nie doszly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - co do tego to nie mam wątpliwości ;) Danti - doszły. Dzięki! Słodki ten Twój Leonek. I uśmiecha się dużo, prawda? Ale najbardziej, to mi się podobają te czerwone pucki. Gdybym go dorwała, to bym go w te pucki ugryzła ;) A powiedz, czy po kąpaniu suszysz mu włoski? Martusia ma rzadkie, ale coś mi się wydaje, że niedługo będę musiała pomyśleć o suszeniu, bo w naszym domu nie jest zbyt gorąco, a z mokra głową lepiej żeby nie spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewcyny, coś mi sieć kiepsko dziła. Muszę kończyć. Zajrzę jutro. Dobranoc 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nic się nie wściekłam ;) Po ostatnich remontach moja cierpliwość znacznie poszerzyła swoje granice ;) tylko Maks nie chciał usnąć i musisłam z nim posidzieć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli protest nic nie mam na poczcie Ninko Leonek ma na razie cieniutkie wlosy wiec tylko wycieram troche recznikiem i za chwile ma prawie suche.u mnie tez jest raczej chlodno w mieszkaniu, ale Leo jest chyba zahartowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ja widzę podobieństwo Wioli do Ciebie ale jak teraz zobaczyłam \"złego Adiego\" to faktycznie masz rację :( czysty on :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś u nas dużo tych protestów ;) Danti - a Leonkowi nie robią się kołtuny? Maks ma ich okropnie dużo ale jeszcze nie protestuje na widok grzebienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koltunow raczej nie ma , grzebien toleruje.ale tak sie wierci i kula po tapczanie ze wlosy stercza mu na rozne strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest Loli, przestraszyla sie protestu? Loli wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że stoi w kolejce na poczcie ;) bo powysyłałam Wam śmieszne i nieśmieszne maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda...te nie smieszne sa straszne,tak mi sie smutno zrobilo na sercu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka odpadła :( Słodkich snów 👄 Danti nadal protestuję bo puściutko mam :( Karola no widzisz,wiedziałam ,że zmienisz zdanie,jak zobaczysz;) Ale wiecie co jego rodzinka chyba już na dobre dała nam spokój. Jego babcia z Niemiec była tu 1,5 mies i nawet jej nie widziała,bo nikt o to z ich strony nie zabiegał.Trochę przykre,a jak mi dziś Sylwia powiedziała ,że Adi z tą swoją ją odwozili na autobus do Niemiec i,że była z nimi jego mama to zdałam sobie sprawę,że wszyscy mu wybaczyli i się już na niego nie gniewają i zaakceptowali następną laskę . Ale jak go znam i po przejrzeniu na oczy,to jest z nią dla dachu nad głową i pewnie jej też robi boki :) Ten palant nie jest zdolny do uczuć wyższych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ciesz się, że dali Ci spokój. Masz o jeden problem mniej. Teraz nie będziesz musiała sie martwić czy się zjawią czy nie. A spokój jest najważniejszy dla naszych dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×