Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

hej beatek jestem tu nowa,widzę że twoja córcia też jest z sierpnia 2004!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak ale ja też tu jestem nowa i w dodatku nie mogę często wchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę narzekać ,nie choruje , rozwija się wg mnie dobrze , zajmuje się nią moja mama dzięki czemu mogę pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maoja chodzi do źłobka ale też nie narzekam,na początku chorowała ale jest już dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcela ma 12 zębów,jeszcze osiem zostało,ale z każdym następym zębem jest coraz lepiej,chodzi mi o noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nieźle się zapowiada ta noc... Mariusz wrócił zmęczony, nie spał od soboty :P Ale mi go nie szkoda, na własne życzenie w końcu... Chodzi tylko o to, że jak Martynka będzie płakać, to ja będę musiała wstawać, a tez przecież nie leżałam cały weekend :P A Martynka niestety będzie płakać, gorączka jest jak była więc dałam jej nurofen w syropku. Na widok Mariusza zaczęła płakać i uciekać :O Poszła do kąpieli wcześniej, bo tupała pod drzwiami łazienki. W kąpieli humorek wrócił, ale potem znów załamanie nastroju i po raz pierwszy od niepamiętnych czasów nie wypiła mleka przed spaniem!!! Teraz zasnęła ale musiałam ja nosić na rękach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że Was nie ma teraz, za chwilę Mariusz wróci, bo pojechał oddac służbowy samochód i nie będę mogła juz \"tłuc w klawisze\" :P W każdym razie pozdrawiam i ściskam Was mocno i Wasze kochane Urwiski też!!! ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Ale żeście nadrukowały ;) My dziś pojechaliśmy o moich rodziców a oni chorzy :O i teraz nie wiem czy te dwa kichnięcia Maksa w kapieli to od zapachów czy o przeziebienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, jak Wy jesteście to ja musze spadać, Mariusz własnie zajechał 😠 Martynka ma 15 miesięcy dziś skończone!!! :) Karolina, oby kichnięcia Maksa były tylko \"zapachowe\" Wystarczy jedno chore dziecko na topiku :( Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!Ciesze się ze odkryłam to forum mam w końcu kontakt z ludźmi D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Maks wczoraj budził sie co 1-1,5 h. Ale takie sa skutki odzwyczajania od nocnego karmienia :O Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A płakał tak przeraźliwei i głosno, że myślałam, że sąsiadów pobudzi :O Ale to był taki płacz z nerwów. Najgorsze, że w takich chwilach nie chce sie uspokajac i ja się bardzo denerwuję. Wczoraj nie skutkowała nawet metoda leczenia paluszków :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tylko mi komputer wywala cały czas,ja próbowałam różnych metod m.in,wypłakiwanie się,moja niunia miała kiepskie noce przez zęby i jakoś od dwóch miesięcy śpi bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop Ninko ;) Ty już w pracy ,a ja dopiero się wybieram ;) Tyle ,że ja tam nie mam kompa ,ani netu :-0 Miłego dnia kochani 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ninka , witaj w ten smutny dla wszystkich dzień, czytałam właśnie dzisiejszą prasę i jestem przerażona ogromem tej tragedii która się wydarzyła.Wniosek Jaki mi się nasuwa to lepiej siedzieć w zimę w domu i nigdzie się nie ruszać. Pisałyście wcześniej o przesypianiu nocy przez wasze urwiski , ja jestem tą szczęśliwą mamą której dziecko w nocy śpi i to już od pierwszego miesiąca życia .Jak Patrycja zaśnie np. o 20 to śpi do 7-8 rano , wręcz muszę ją budzić bo przegapi śniadanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Loli - miłego dnia! Beatek - nie potrafię sobie wyobrazić tej sobotniej tragedii. W jednej chwili tyle osób ginie z tak dziwnej przyczyny. Dziwię się, bo już wcześniej słyszałam o dachach, które zawalały się pod ciężarem śniegu (choćby Leroy Merlin w Gdańsku) i nikt nie pomyślał, że inne dachy mogą też runąć. Zadziwiająca beztroska. A z rzeczy przyjemnych - Patrycja śliczna, słodka i od razu (chyba po uśmiechu) widać, że to panienka a nie chłopczyk. :) Danti - Twój Leonek wydaje się być taki dorosły w tych pięciopalczastych rękawiczkach. No i pogodny pycholek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×