Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Witaj Ninko 🖐️ Witaj Karola 🖐️ Witajcie ajne Agentki 🖐️ (to te co czytają ,a nic nie pisują ) :D Wiola właśnie usypia - z WIELKIM wrzaskiem - teraz nastała podejrzana cisza - ale krótka ;) Aż mnie korci podanie smoka ;) ale wiem ,że jak teraz dam to zmarnuje te 4 dni -BEZ ...:( Mam serdecznie dość tego larma :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę przygotować teren w kuchni ;) dziś robię naleśniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - wkrótce będę miała przepiękne kolczyki :D Piękne bo większość to srebrne rurki i kamienie półszlachetne :OPALE - PRZECUDNE i Piasek Pustyni oraz Noc Kairu :D Czekam na przesyłkę prawdopodobnie będzie dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Loli A nie zaprosiłabyś mnie na naleśniki ;):D Mam na nie ogromną ochotę :) Maks też usypia a właściwie chyba już spi bo u niego trwa to jakieś 2 minuty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - i co, nie doszły chyba te zdjęcia? Coś mi się ściąga i to chyba zwrot :( Może niech ktoś inny spróbuje wysłać Ci te zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karola - z miłą chęcią bym Cię zaprosiła ,ale właśnie Adi zadzwonił i zażyczył sobie rybkę 😠 A może wpadniecie na rybkę ? :D Idę obrać ziemniaczki i wracam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - rybka może być ;) w tej chwili zjadłabym wszystko co nadaje się do jedzenia ;), taka jestm głodna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola nie ma żadnej :( Kurczę ale jest taka marudna - podejrzanie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) My dziś załapalismy się na festyn na osiedlowym placu zabaw :) Płaciło się 1zł i można było korzystać ze wszystkich atrakcji :) A było w czym wybierać: - zamek dmuchany, - kucyki, - wóz policyjny i strażacki, - loteria fantowa, - można było korzystać ze wszystkich ustrojstw na placu zabaw, - grill, - ciastka i napoje, - występy jakiego wodzireja ;), - konkursy, - malowanie buzi i na folii, rozdawali też cukierki dla dzieci :D Naprawdę sporo atrakcji przygotowali. Oczywiście Maks siedział w końcie i tylko się przyglądał :O Miałam jakieś przeczucie chyba i zabrałam ze soba aparat :D Zaraz zgram zdjęcia i porozsyłam ;) Loli - gdzie Ty wczoraj tak zniknęłaś? Czyżby Adi zawitał do domu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siup do góry:) Mam zmartwienie :( Martyna wczoraj w napadzie złości - zabrałam jej szczoteczkę do ząbków, bo akurat chciałam wychodzić - pacnęła mnie w twarz, zrzucając na podłogę moje nowe, drogocenne okulary 😭 I wyobraźcie sobie - jakoś tak nieszczęśliwie upadły, że się stłukły!!! Plastikowe szkła!!! Pani w optyku była zszokowana... A mnie to będzie kosztować 200 zł - wymiana soczewek :O Na szczęście (powtórzę to po raz tysięczny) jest moja mama, która się bardzo przejeła moim nieszczęściem, że zaoferowała pomoc finansową... Nie wiem, jak ja bym żyła bez mojej mamy ❤️ No i drugi problem - nie mam skąd wziąć kasy na wakacje - pieniądze z ubezpieczenia będą dopiero pod koniec lipca :( Ale mam jeszcze tydzień do wyjazdu, może coś wykombinuję... A z dobrych wiadomości - od dwóch dni Martyna za każdym razem woła, że chce siku i nie zdarzyła nam się \"wpadka\" :) W nocy jednak dalej zakładam jej pampersa - i rano jest pełny... Życzę Wam bardzo miłej soboty, i -jakbym się nie odezwała, to i niedzieli, buziaczki :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko Przykro mi z powodu okularów :( Poczekaj jeszcze chwilke to obejrzysz świerze zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak spała w poludnie to sikała w majtki ;) Teraz nie sika i nie śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - jak zwykle świetne zdjęcia :) :) Maks ma super bluzę, to nowa? I buzia jaka gładka - faktycznie, teraz dużo lepiej wygląda niż zimą... Fajnie tam u Was w Sopocie, jak ładnie....tyle zieleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :D jonko, a skoro juz tu zajrzałaś to o cos się spytam. Maksa zadrapał kot, lekko ale slad jest. Czy powinnam z tym iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zauważysz powiększone wezły chłonne to tak, jak nie to nic się nie stało. Co może Mu grozić to toksoplazmoza, ale tak naprawdę ta choroba jest groźna dla ciężarnych - wiele ludzi przechorowyje toksoplazmozę i nawet tego nie kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi to czytać, cieszę się, że mogę być pomocna :) Ucałuj Maksa w śliczne czółko i miłego popołudnia - mój mały urwis szaleje... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - pa, pa i Wam też życze miłego popołudnia 🌻 My wybiramy się na zlot Harley\'ów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksik sie przebuził ale udało mi się uspic go ponownie :) Czytanie bajek działa cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy na tym zlocie :) Niesamowite wrażenie, szczególnie przejazd :D Huczało aż uczy boałały, a do tego trąbienie i takie strzelanie z rur wydechowych i sygnał karetki i palenie gum ;) Maksowi serce waliło tak, że czyłam je przez gruby sweter Chyba sie odrobinę bał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Odpaliłam dzis Maksowi jego motor od cioci :) Bardzo mu się podoba taka jazda :) Muszę go tylko pżądnie wyszorować i można będzie wyjechac na ulicę ;) No i obłowiłam się na zakupach :D Kupiłam sobie 2 pary spodni i 4 koszuli :D Jak szaleć to szaleć ;) A Maks w tym czasie spał pod czujnym okiem dziadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×