Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karola , no tak samo jak pieczeń wołowa tylko z przyprawami do mięsa wołowego ;-) Tylko będzie to trwało 3 h zanim będzie miękka :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli aż pragnę tej chwili relaksu ;) pieczeń prościzna----- sztuka mięsa-nacieram wegetą, ziołami (wg uznania) czosnkiem (lub kostką czosnku z Knorra) papryką słodką, polewam oliwą wkładam w rękaw do pieczenia i wstawiam na kilka godzin do lodówki-po tym wrzucam do piekarnika na 200 stopni i piekę do zrumienienia ok godzinę----> zawsze wychodzi i jest pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale mówisz, że gotujesz mięso. Ja nie gotuję tylko od razu wstawiam do piekrnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu , ja robię podobnie tylko , że na ogniu nie w piekarniku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - wołowine tylko godzinę pieczesz? Loli - rzadko bo jest twarda i trzeba ją długo \"robić\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko zapomniałam dodać, ze nakrawam ją w kilku miejscach, bo wtedy szybciej się wypieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A!!! To juz wszystko wiem. Myślałam, że wkładasz to mięso do wody jak na zupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie z piekarnika to nigdy nie jadłam , u Nas zawsze się smażyło normalnie na gazie ... Trwa to długo ,ale jest pyszna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe serwis ;) Karola my to chyba specjalistki od tych fixów jesteśmy :) Markowi cały czas tak obiady robię, a on myśli, ze ja tak tylko własnymi siłami bez wspomagaczy ;)-najważniejsze że smakujem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nad sie skusić i sprubuję. Bo ja to zazwyczaj robie z łopatki lub z szynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie co mi wpadnie w ręce-jak jakieś ładne to bez różnicy co to za część-znawczynią nie jestem ale najważniejsze że mi wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli cieszę się bardzo bo bym starszne wyrzuty sumienia miała mój brat to mało siostry nie zatłukł jak otworzyła na jego komputerze tego wirusa co przyszedł z mojej poczty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - ja to w ogóle nie przypominam sobie żebym dostała jakąś pocztę od Ciebie, prócz zdjęć oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam kilka maili z dziwnymi ciągami : gcfuqwyd8734-]pdcnfuewyt0wufjoirug-9yi -tego typu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam najpierw , że to Maciuś takie listy do Nas napisał :D i Ania chciała się pochwalić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze bo ja tylko zdjęcia ostatnimi czasy wysyłam, dlatego tak się zdziwiłam jka kolega mi napisał ze dostał właśnie cos takiego dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - ja dostałam taką pocztę od Ciebie, ale otwierałam w domu, więc będę musiała sprawdzić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak siostra otworzyła właśnie ten z dziwnymi ciągami to Avast się włączył i stwierdził, ze to koń trojański, dlatego włąśnie wolałam was ostrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie nawet przyszedł zwrot na skrzynkę z czymś takim-kurde czy to mozliwe żeby ktoś mki sie włamał do poczty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja włączyłam ale nie miałam alarmu ;-) ale antywirus nie wykrył zagrożenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, nie tyle włamał na skrzynkę, co byc może masz wirusa lub trojana albo innego robaka w komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×