Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Mam koleżankę, która fajnie rozkręciła firmę. NIestety, w branży mi zupełnie obcej - księgowość. ALe z niej wezmę przykład przy moim biznesie .... kiedyś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie poddaję przeciwnościom losu i prę do przodu a wiadomo firma najpierw przynosi straty;) A jak mała królewna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Marta? Śpi, ale przed chwilą się obudziła i ululał ją tatuś. A Pati zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowa:) kilka dni nie miała apetytu ale dzisiaj było lepiej :) poszła spac po 20:) szkoda że mi się nie zdarza taki brak apetytu;) A Martusia to córeczka tatusia ? czy mamusi? bo co jak co u mnie niby córeczka taty ale mamusia i tak jest najukochańsza :) chociaż tą miłośc czasami dziwnie okazuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D JA też chciałabym mieć jakąś lekką grypkę żołądkową ;) :P Albo permanentny brak apetytu :D MArtusia, to zdecydowanie córeczka mamusi. Chociaż tatuś też jest \"chany\" (czyli kochany :) ) Musze kończyć :( Lecę z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U Nas tak pięknie słonko świeci ale temperaturka ok 0 :-0 Karola co to może być jak mi się niechce otworzyć stronka z Tlenu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka ma chyba wyłączoną komórkę. :O Ale z jej wyliczeń wynika, że już jutro powinni być w domku, więc pewnie się odezwie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny !!! Dzisiaj był ciężki dzień ... Pojechaliśmy znowu do ,,rura-parku,, , oczywiście Wiola znowu niewyspana więc dała nam taki koncert i pokaz histerii , jak mieliśmy wychodzić , że brak słów 😠 Całą drogę wyła o wszystko :-0 Adi wkurzony , ja na niego itd Usnęła też z fochami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe , jak tam Jonka ... Do mnie też więcej nie napisała , ale no cóż musi wypocząć 🌻 żeby podołać przy dwójce maluchów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonki brak , to i dziewczyny wyparowały :-( Idę spać 😴 dobranoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli ja byłąm, ale z braku towarzystwa też się nie odezwałam :( Maciek nie je prawie nic już 3 dzień. Zaczynam się martwic i nie wiem co mam z nim zrobić :( Faktycznie bez Jonki jakoś u nas pusto:( ale trzeba zrozumiec, że moze dla nas teraz nie mieć tyle czasu co kiedyś. Kochana wracaj do zdrowia i całuski dla dzieciaczków 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop jest tu jeszcze ktoś ????? :( topic nam padnie jak tak dalej pójdzie :( JONKO WRACAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o Maciek nadal nie je :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, mój siostrzeniec (8-miesięczny) tez prawie nic nie jadł przez bodajże 3 tygodnie. Może to jakiś chwilowy kryzys u Maciusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze chwilowe aha masz przepełniona skrzynke bo przyszły mi od ciebie zwroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko - już \"wyczyściłam\" skrzynkę. Jeśli możesz, to poproszę o zdjęcia A Wam wyślę nasze najświeższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam dla pewności wszystkie wysyłane wczoraj bo dużo zwrotów miałam i już nie chciało mi się wszystkich sprawdzać narka lece na ćwiczenia z małym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, Aniu, jakie śliczne zdjęcia. Najładniejsze oczywiście to, gdzie jesteście wszyscy razem. Piękna z Was rodzina i jaka fotogeniczna.... A Kubusia, to bym .... zjadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Aniu , a czy Maciuś jest chory ? U Wioli zazwyczaj taki brak apetytu spowodowany jest jakimś przeziębieniem , bólem gardła ... Ja podaję jej witaminki - poprawiają apetyt , są też syropki na poprawę apetytu ... No ,nawet jeśli to przejściowe to jakiś powód musi być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ te dzieciaczki Wasze rosną :-) Aniu , Maciusiowi bardzo ładnie w czerwieni , a Kubuś jest przekochany , taki mały Misiaczek do przytulania ❤️ Ninko - Martusia wspaniale wychodzi na zdjęciach , pięknie wyglądała w tych skrzydełkach i czyłkach :-) . Czyżby wybierała się na bal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczyny co jest :o czyżby brakowało \"motorka\" napędzającego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko :) Co tam u Was? Troche się denerwuje o Jonkę. Napisałam do niej sms, a ale nie odpisała a nie chcę też jej tak nagabywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle nie dostałam sms od Jonki a nie śmiem jej niepokoic , żeby tylko wszystko dobrze było :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×