Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

a jutro dl pracy nie idziesz? bo mnie czkeają trzy zmiany przy dziecku w zimowej scenerii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super !! :D A może teraz znajdzie się jakaś chętna żeby pokopiować wszystkie nasze wpisy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej dziewczyny!Moj maly ma 10 miesiecy (wlasnie dzis konczy)nazywa sie maximilian,na niego max wolamy!uwielbia sie przytulac i calowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - jak tam aukcja? Zmierzyłam stopę Marty. Ma prawie 16 cm. Jeśli dobrze kojarzę, wkładka ma 16,5. Jeśli nie pójdą na Allegro, to je wezmę :D Jeśli Twoja oferta będzie nadal aktualna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! widze ze wróciło wszysko na swoje miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Ninko - już ktoś zalicytował , obserwuje aukcje 9 osób ... Zobaczymy jak to się potoczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę nakarmić Wiolę , i może ją uśpię ;-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , to na którym topiku będziemy teraz siedzieć ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może któraś zajrzy w czasie dobranocki ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tamtym topiciem to może dać go do usunięcia bo się bedzie powielało, a swoją drogą przeżyłąm szok jak zobaczyłam że nasz topic usunięto :( moje dzieci śpią, a właściwie to Maciuś bo Kubę już słysze, że grasuje u taty-nie wiem co jest grane z Mackeim-jak budzi się z popołudniowej drzemki to rozpacza nawet przez dwie godziny-pojęcia nie mam dlaczego idę wykąpać iu nakarmic małego może zajrzę po 21.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale się dzisiaj schorowałam na moje dolegliwości błędnikowe cały dzień byłam \"poza zasięgiem\":( Dobrze że nasz topik wrócił :D inni nie mieli tyle szczęscia póki co:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek 🖐️, a jak krater po ósemce? Śledzę topik o net-ar. Wyjątkowo jadowita i odrażająca baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ninko :) osemkę całkowicie przysłoniły dzisiejsze \"sensacje\";) na którym dziale jest ten topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko juz raz pytałam kiedy byłas w Stanach i czy długo odp jęsli to nie tajemnica :) a ten topik taki jakich tu pełno , ja już od ostatniej scysji co te baby na mnie na mnie naskoczyły dałąm sobie spokój , siedzi tu pełno niewyżytych ludzi co to w domu siędzą jak myszki pod miotla a w necie dają upust swojej goryczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kilka razy trafiłam na tę net-ar. Brrrrrr. Jędza z niej. A Stanach byłm tylko na moment (3 tygodnie) i .... niech policzę... prawie 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie z tymi Stanami:) a z błędnikiem muszę wybrac się wreszcie do lekarza bo na stare lata będę \"kołowata\";) Ciekawee jak Jonka się czuje? Idę zmyc odżywkę z włosów bo przyschnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wyszło. Fajnie było, nie powiem. Mam nadzieję, że zabiorę tam kiedyś moje maleństwo. :) A znasz powody tego szaleństwa z błędnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem:) wcześsniej miałam migreny ( z wymiotami ), pierwszy raz pojawilło to się przed ciążą jakiś rok i wtedy korzystałam z pomocy pogotowia tak mi świat wirował , teraz jest to ból głowy z nudnościami których nie można w żaden sposób pochamowac tylko wkładając 2 lpaluszki do buzi ale to może tak trwac i trwac , więc biorę Aviomarin który mi jedynie pomaga ale wycierpiec muszę swoje :( myśle że to stres to spowodował że takie coś sie pojawiło :( A w poniedziałek idę z Pati ........do fryzjerki:)podcią włoski bo ma strasznie marniutkie a długawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, ja wizytę za oceanem przeżyłam dzięki ichniejszemu Aviomarinowi. Przykre są te dolegliwości :( Wiesz, Marta też ma te włsoki takie cienkie, ale długaśnie gdzie niegdzie. Ale jakoś nie mam dowagi ich obciąć, bo boję się, że nie będzie już miała tych bobaskowych loczków. A ja je uwielbiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uwielbiam te włoski Pati ale one są naprawdę marne , uwielbiam wtulic się w tą czuprynkę jak śpi i wąchac , wąchac , wąchac :):):) ja zresztą też muszę podciąc włosy strasznie zniszczyłam je ta trwała i balejażami :( mam odżywkę Waxa niby rewelacja ale stosowałam parę razy i narazie nie widzę oszałamiających efektów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A myślałam, że tylko ja taki wąchacz jestem :D Ta odżywka Wax działa, ale musisz ją stosować przez dłuższy czas. Mnie ostatnio chodzi po głowie pomysł na lekkie wycieniowanie końcówek co by się trochę lepiej układały włosy. Bo przy długości do ramion, zupełnie proste nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. Ale nie mam kiedy się wybrać :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ja mam wrażenie że moje włosiny zwisaja beż życia :( jak patrze wokół to wszystkie kobitki maja takie fajne fryzury a ja ciągle to samo:o eeee w ogóle to mocno zakompleksiona jestem teraz przytyłam 6 kg i główkuję jak ich się bezboleśnie pozbyc:o eeee...i jeszcze..... nie mam się w co ubrac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek, nie wierzę. MAsz super kiermasz obcykany i nie masz się w co ubrać? ;) A z tymi kilogramami, to ja już nie wiem co należy robić. Po ciuchach widzę że coś tam zrzuciłam, a waga stoi w miejscu. 😭 Jakoś mogę zrezygnować ze słodyczy, ale poza tym lubię jeść wszystko i pewnie dlatego nie mogę przejść na jakąś drastyczną dietę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×