Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Hi hi, co do kontuzji - Martyna też cała obdrapana i posiniaczona ;) Gdyby nie długie włoski i sukienki wyglądałaby jak Martin ;) Loli - a co z tym pogryzieniem? Zostały jakieś ślady? Bo na zdjęciach nic nie wiedziałam... Co do spania :O Temat rzeka :O Chyba bym wolała dziecko niejadka, niż dziecko niespioszka ;) A tak - jak mała pośpi w dzień to przed 21.30 nie ma szans na spanie.. A rano budzi się max o 7 ale to jak zaśpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOnka - dobre z tym zaspaniem. :D Marta w soboty i niedziele, jak mamusia jest obok, to może nawet do 9.30 pospać. ALe to tak tylko raz na kwartał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko :) U nas aktualnie stoją 3 komputery - dwa laptopy slużbowe i jeden stacjonarny... Ale sieć jest tylko jedna... KAro - napisz co z tym mówieniem MAksa, bom ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a co przekonałaś się do Allegro? Czy kupiłaś gdzie inedziej? Ja dziś wyskoczyłam na zakupy bo od poniedziałku zaczynam rozmowy kwalifakacyjne i musze jakoś wyglądac ;) Chyba przez pierwsze pół roku będę pracowac na ubrania ;) bo potrzebuję jeszcze butów i marynarki \"zimowej\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ninko to były spodnie używane które miały byc w idealnym stanie -dżinsy w stylu vintage , dziurawe w kroku nogawki ocenione przez sprzedającą na 4+ były nie do napawienia tak postrzępione i dodatkowo plama na froncie ;) ale Pani ma już zawieszone konto aja nie dobiłam leżącego tylko jej napisałam jaką \"uczciwą \" osobą jest :o Loli do niku z cafe podmień cyferkę 73=4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko, zostały ale niewielki ślady , myślę , że się wchłoną jeszcze i nie będzie śladu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - ogołenie to Maks mówi bez przerwy, aż czasem uszy mi puchną ;) niestety jest to język zrozumiały tylko dla wtajemniczonych ;) czyli tylko dla mnie. No i temty bez przerwy te same. Najlpeiej wychodzi opowiadanie o Franklinie i stacji benzynowej, o chłopaku, który uległ wypadkowi i deskorolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - u nas dokładnie taki sam stan, ale sieć bezprzewodowa :D Karolina - Allegro mnie interesuje, ale nie zarejestrowałam się. Mam kogoś kto mi zakupuje upatrzone rzeczy :D Beatek - a to zgroza. CHyba jednak lepiej kupować nowe, bo używane zawsze mogą mieć jakieś ślady noszenia. Mniejsze lub większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko znam problem dziecka nieśpioszka totalny koszmar :( ma takiego gagatka szwagierka całe noce a mały ma już prawie dwa lata nieśpi tylko koczuje od drzemki do drzemki:) o dziewczyny najważniejsza afera ostatnio , jak pisałam zapisałam Pati i do państ przedszkola i zdecydowałam się też na prywatne i wpłaciłam nawet wpisowe -dzisiaj dowiaduję się że znajomej synek który ma 2,5 roczku i jest wtym prywatnym . wyszedł nie zauważony:o z przedszkola i kursował po Grodzisku :( dopiero jakas Pani się nim zaopiekowała i zadzwoniła na policje oczywiście oni zauważyli w przedszkolu tyle że on już sobie daleko odszedł a dodam że obokjest trasa przelotowa dla tirów :( wiec koniec z prywatnym przedszkolem bo tam już Patrycja napewno nie pójdzie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne te tuniczki , kurczę tylko wzory geom. mnie tak pogrubiają 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko - a pamietasz, jak Ci pisałysmy, że kiedys bedziesz chciała, żeby MAks wreszcie zamknał buzie? Wyszło na nasze, co ;) :D Ech, Ninko - taka sieć bezprzewodowa... Nie musiałabym gadac z meżem, tylko bysmy sobie na gg pisali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - mój brat jako trzyletek dwa razy \"uciekł\" z przedszkola, ale było to 20 lat temu. Ale masz rację, niezaufałabym chyba tym opiekunkom. Czyli co, Pati idzie do państwowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli wzory geometryczne odwracają -przy najmniej w moim przypadku - uwagę od brzuszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ale Marta jest dziewczynką i nie jest bolaźliwa, ani płaczliwa, nie jest spokojna i w sumie wcale nie lubi spinek, bo je zdejmuje :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - i mielibyście ciche dni :) No na wasze, ale musiałem temu jednak trochę pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Karolinko:) dziewczyny od 11-08 jestem na urlopie i ruszamy do kochanej teściowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ale piszecie, przynajmniej Jonko i chyba Loli, że Wasze dziewczynki powinny byc chłopcami, więc skoro Maks jest ich przeciwieństwem, to powinien byc dziewczynką. O to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - no to zgroza!!! Z tym przedszkolem :O Ja jak (krótko) chodziłam do przedszkola to też sama wyszłam i postanowiłam wrócić do domu autobusem... NA szczęście na przystanku złapała mnie przedszkolanka i odwiozła do domu... Karolinko - ach te stereotypy.. Martyna jest szalona, nie widzi niebezpieczeństwa i nie znosi czesania i spinek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - to smutno bez Ciebie będzie. Ale z tym przedszkolem, to straszne. CZytałam o taki wypadku w necie, ale nie wiem czy to ten sam chłopczyk. Ponoć wędrował do babci. Jonko - w sumie, to nawet dużo nie kosztowało. Chyba 200 zł. A mój mąż siedzi tu obok, podpija mi mojego Ron Miela i ogląda film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - a na te rozmowy jesteś już poumawiana, czy dopiero zaczniesz się umawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - na długo jedziecie? Życzę Wam pogody i mało komarów ;) Karolina - a jak pomagałaś MAksowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie, stereotypy. U nas do piaskownicy przychodzi jadna kobbieta z córką i ciągle ją upomina żeby siedziała w piaskownicy a nie latała po placu bo mówi, ze to nieładnie jak dziewczynka tak gania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ten Niko to chłopaczek nie ma szczęscia ojciec Grek więcej tam niż tu , dzieciaczek nie mówi nawet tata mama , i ogólnie wygląda na słabo rozwinięte dziecko a zaczął chodzic jak miał 1,5 roku bo tatuś trzymał go w kojcu jak mama była w pracy a tydzień temu połknął kwadratową :o grecką monetę którą jakims magnesem mu wyciągali przez gardziołko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - na trzy jestem już umówiona, ale nie sądzę, zeby coś z tego wyszło :O a jeden facet zadzwonił gdy byałmz Maksem na spacerze i jak usłyszał, że on płacze to bez ogórdek powiedział mi, że szuka pani bezdzietnej. A co to jest ten Ron Mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - jak już będziemy mieć dom to na pewno sobie taką sieć założymy :) Ale na razie tradycja bierze górę i jak jedno korzysta to drugie siedzi obok - MAriusz ogląda TV... Mó/głby pójsć spać ;) A co to jest to, co Ci maz podpija? Jakieś %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - kwadratowa moneta? nie wiedziałam, że są takie. Ale dziciak rzeczywiście ma pecha. A w sprawie opiekunek z przedszkola wyciągnięto jakieś konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×