Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

podwójna mamo jesteś zapewne równie fajna jak siostra :D ach te geny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam, jak się wytyka język :D Starszy - Michał ma prawie 7 lat, a młodszy - Pawełek, wczoraj skończył 7 miesięcy. Strasznie wolny mój komputerek dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi ania
kurde taka tu ozywiona dyskusja trwa że oderwać się nie mogę;) ale teraz już muszę bo jakieś dzwięki dochodzą mnie z góry mniemam ze to moja najmłodsza pociecha przewraca się na drugi bok zawiadamiając o tym cały dom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zaczynam ziewać ... Dokuczają mi mięśnie brzucha :-( od dżwigania Wioletki i szarpania się z nią :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój Marek juz zaczyna mi dawac znaki ;) może mnie rozboli głowa ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwója mamo - a starszy synek pomaga przy młodszym braciszku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noe - ślicznego masz syneczka :-) no i fajny z niego polceman ;-) Beatek od Ciebie mi doszło więc może noe masz zły adres mail ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaatko na chwile Was zostawic same... tyle naskrobalyscie:D czytalam pol dnia. witam Podwojna mame ale rodzinnie sie tu zrobilo 🌻 Noe ja tez poprosze fotki Patryka,a z usypianiem idzie mi coraz lepiej.twardo trzymam sie zasad. usypiam o 22 (ale staram sie codzien troche wczesniej o kilka minut.planowo chce zejsc do usypiania o 21. w dzien usypiam o 13 i spi max do 15(potem budze). na razie idzie dobrze:) na poczatku usypianie nocne trwalo 2 godziny teraz zasypia po ok 30 min.. z bajek u leonka na topie jest Bolek i lolek, jeden odcinek potrafi ogladac 3 razy pod rzad:D Loli podaj wymiary spodni moze sie skusze.w pasie i dlugosc. pozdrawiam corowitkow i przesylam mase zdrowia. u Leonka skonczylo sie lekkim kaszelkiem i katarem.juz prawie mu przeszlo. ciezko nadgonic Was ale staram sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa przypomnialam sobie ze sie przechwalacie ile to wam wiosen stuknelo ;p to ja chyba sie zaliczam do pierwszej trojki starszyzny :D rocznikowo 76 ale rozumu nie przybywa mi tak szybko jak latek:( niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie rejestruje na allegro i zastanawiam sie nad nazwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymyśl jakieś cudo;) niektórzy to mają takie nicki że można paśc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie,jak nie trzeba to mam sto pomyslow na minute a teraz amnezja i nic mi do glowy nie przychodzi . moze jakas propozycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×