Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Maks jak na razie oglądał tylko albo i aż \"Teletubisie\", \"Sali Mali\", \"lippy & Messy\" no i absolutny hit \"Miś Coralgol\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ;) zaglądałam na moje stronki zobaczyć co się działo dzieci spią, a ja pod pretekstem PITów siedzę w necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ty oszustko:) nununu! ej czyt o mzoliwe zeby patrysiowi szły juz 5 od 3 dni wkąłda całę raczko do buzi non stop tam gzrebie a ma 20 miesiecy jest rozgrzany , marudny i spi niespokojnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj Przemek pokazał mu grę z rybką w roli głównej i teraz to jest jego hit. Nie ważne, że nie bardzo wie o co chodzi ale widzi, ze rybka robi \"niami\" ;) i \"pam\" :D Ale najbardziej zadowolony z gry jest oczywiście tata. Doszedł już do 10 poziomu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - a czemu nie? Wydaje mi się, ze Maks miał wszytskie ząbki zanim skończył dwa latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciusiowi też chyba piątki idą (jeszcze nie ma ;)) A co to za zabawa z tą rybką, bo chyba nie znam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks jak już wstanie w nocy to nie śpi.A jeszcze jakby zobaczył włączony komputer! A Wasze dzieci tak same po nocy po domu się kręcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - możesz ale lepiej na GG. Po co \"pomarańczki\" mają mieć się do czego czepiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek czasem łazi w nocy po naszej sypialni i ....się bawi :D Noe jeszcze do ciebie nie wysłałam bo wcięło mi kabelek od aparatu, a chciałam wysłać już aktualne zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wysle jakies fotki z łuakszem to go ocenicie kobiecym okiem:) bo ja sie zastanawiam -co ja w nim widziaąłm:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko chciałam oprotestowac jedną sprawę NOE zdjęcia dziwnym trafem mnie omijają ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się \"spotkać\" z Beatką wczoraj, ale nie było mi dane ;) Zapomniałam, że wieczorem byłam umówiona z koleżankami z grupy :D Ostatnie wyjścia przed dłuuugim okresem postu :O A Beatce chciałam napisać, że Patrycja na zdjęciach wygląda jak aniołek :) I tak fajnie się cieszy!!!! Wawany pierwsza klasa, zresztą Martusi Wawanom też nic nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teletubisie spiewaja w tym odcinku jka na libacji z duza iloscia alkoholu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko- ten nasz duży wawan po 3 godzinach zmienił się w piramidę pokrytą lodem :D Powiedz, jak się czujesz na tych ostatnich nogach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - :D te Teletubisie to nawet rozmawiają jak na libacji :D Pocieszam się, że wersja angielska jest równie \"pijana\" jak polska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do filmów puszczanych dzieciom - MArtyna potrafi skupić uwagę na telewizorze około 40 minut... Jeśli jest coś wyjątkowo wciągającego, np hipnotyzujące tubisie, albo Domisie :) Reszta nie bardzo... Na Kubusiu Puchatku zawsze płacze, nie wiem dlaczego... Jak oglądała Uszatka - to samo...Ale to akurat rozumiem ;) Ja jako dziecko tez zawsze płakałam jak Uszatek kładł się spać - i też nie pamiętam dlaczego... ;) U nas dziś deszcz pada - ze śniegu zostały gdzieniegdzie brudne pryzmy :O Chyba wybiorę się do kleżanki i jej dwumiesięcznego synka - też jedna z ostatnich okazji ;) MAriusz wczoraj uprzedził szefa, że niedługo bierze 2 tygodnie urlopu i może to nastapić z dnia na dzień... A wiecie, co powiedział jego szef??? Nigdy nie zgadniecie :D Powiedział \"należy ci się!!!\" :D Nikt się tego nie spodziewał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×