Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Witaj Danti 🌻 Trzymam kciuki za Twoją pracę, mam nadzieje, że kiedy ja juz dostaniesz wtajemniczysz nas w szczególy :) A myślałaś juz, kto zajmie się Leonkiem? Poczytałam rozmowe Twoja i Karoliny - ale Wam fajnie, że Chłopcy maja takie bujne czupryny... Martynie nadal sterczą niemowlęce kosmyki i sie kudłacą po wyjątkowo aktywnej nocy... Acha - co do budzenia się w nocy - Martynka od kilku dni nie budzi się ani na chwilę!!! Podejrzewam pieluchy - zmieniłam jej na rozmiar większe i jest spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti ja już trzymam kciuki za to żebyś dostała pracę, może to coś zmieni w Waszym związku? beatek moja córa nie zaśnie bez lali i misia, nawet mam problem żeby te maskotki uprać, jak ją układam do snu zawsze woła \"ala\" i \"mimi\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem jak dostane,a z Leonkiem nie mam problemu.na miejscu sa dwie babcie.u mojej mamy Leo czuje sie jak u siebie i calkowicie zapomina o mamusi:P. noce tez mam juz cale przespane,jest super.a jaki rozmiar pampersow kupilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi, Fishka, Martynka na misia mówi mima :) A zasypiała ze szczoteczka do zębów, a ostatnio daję jej kota, który już jest strasznie zszargany, ale towarzyszy nam od początku i jest ulubiona zabawką. Cos mi się widzi, że Martyna wyrośnie na \"kociarę\" jak mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki 🌻 Narazie jestem nie w temacie ,ale przynajmniej się przywitam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam happy od 12kg ,ostatnio kupilam pampersy5(od 11 kg)i Leo w nocy byl mokry.pampersy puscily bokiem.zostaje przy happy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w tej chwili kupuje największy dostępny rozmiar, z tym, że nie jestem przywiązana do jednej marki pieluch, np od wakacji jechałyśmy na bella happy, wcześniej były to pampersy i huggiesy, zdarzyło mi się kupić w Rossmanie i w biedronce ( Dada). A wczoraj trafiłam na promocje huggiesów, więc machnęłam 2 paczki, bo w przeliczeniu na 1 sztuke wychodziło 70 gr (największy rozmiar) A co będziemy uzywać potem to zobaczymy, może uda mi się już ją wyprowadzić z pieluch ;) Pobożne zyczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, powodem, dla którego zrezygnowałam z pampersów było to przepuszczanie bokiem :O A bella jest naprawdę super!!! Witaj Loli!!! 🌻 Jak samopoczucie i rączki? A Beatek to Koleżanka, która zagląda do nas od przedwczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, odebrałam zdjęcia Maksa, super wygląda z tym jabłkiem :D Czy mi sie wydaje, czy policzki wyglądaja duzo lepiej, niz na ostatnich zdjęciach? I jak Ty to robisz, że Twój wózek jest taki CZYSTY????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już jestem! Nastawiłam zupke do odgrzania i zaraz skosumuje pierwszy dziś posiłek Zaraz przeczytam o czym piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pieluszek to my uzywamy Pampers 4 a jak Maks ma rozwolnienie to Aro (takie tanie z Makro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Fajnie ,że mamy nową koleżankę zawsze większe prawdopodobieństwo,że na kogoś trafimy;) Ręce trochę lepiej, wczoraj wyszłam z pracy dopiero o 22.35 bo żle rozdysponowałam czas ,a ostatni klienci wyszli o godz 22.00 😠 Ale była po mnie kumpela z chłopakiem więc miałam ,jak wrócić, tylko naczekali się na mnie;) Całe szczęście, że kasa nie wyszła na minus ;) ,ale wyszło mi 8zł na plusie więc coś jest nie tak ,może nie wpisałam jakiegoś kremu.. Teraz trzeba do tego dojść... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A smoczek tez musi byc, koniecznie do spania ale i w dzień sie przydaje, zwłaszcza jak Maks dojrzy gdzieś swój kocyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chyba spróbuję z większym rozmiarem pieluch bo ostatnie dwie noce były bardzo niespokojne Karolinko co dobrego gotujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi narobiłaś smaku Ja jeszcze 1,5 godz w biurze i weekend, wrzeszcie bede mogła nacieszyć sie swoim urwiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ,że temat dnia dotyczy ,,pieluszek,, :) Więc na początku używałam pampersów i HAPPY, na zmianę .I tak bardzo długo ,a potem zaczęłam szukać czegoś dobrego i taniego... Kupiłam z promocji Hagissy ale są do bani i żałowałam :( Potem przeszłam na DADA z Biedronki i były naprawdę fajne. Jednka trochę mała paczka bo 32szt. więc teraz używamy pampersów z TESCO ale tych fioletowo-różowych. Są fajne. Pisałam ostatnio ,że w LIDLU są też takie paczuszki 14szt za 5 zł i też się sprawdzają świetnie:) Jeśli chodzi o rozmiar to 9-12kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna się przebudziła, ale 35 minut to zdecydowanie za krótko na drzemkę i ja spacyfikowałam na nowo :) Spędziłam dziś pół dnia na jeżdżeniu i załatwianiu spraw w mieście, warunki drogowe są koszmarne, ale jakbym miała to wszystko załatwiać na piechotę, to... Uff, dzięki Mamie moge bc szybko spowrotem i nie marznac na przystankach!!! I jestem z siebie bardzo dumna, bo jeszcze mi się nie zdarzyło \"zatańczyć\" na drodze :) Ale przy prędkości max.40/godz trudno się ślizgać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ,a co to za zupa z tych ,,brukwi,, ? Chodzi ci o buraki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - ja też jeżdżę z takimi prędkościami :) Jak udaje Ci sie ułożyć Martyne drugi raz do spania? Loli - a ja wioletka? Nie tęskni za mamą? Kiedy teraz idziesz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - nie \"z tych brukwi\" tylko \"z teh brukwi\" To takie warzywo, podobne do buraka tylko pomarńczowe i większe. Zupka jest pyszna, słodkawa, z dużą ilością majranku, Kiedyś to była bardzo znana zupa bo tania a pozywna i zdrowa, teraz trochę straciła bo brukwią pastewną karmi się zwierzęta domowe i chyba ludziom źle się kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbowałam z nią pochodzic na rękach i się udało, jeszcze sie nie wyspała, cos musiało jej przeszkodzic, jakby nie chciała to bym za Chiny Ludowe nie zdołała jej uspic na nowo :) Właśnie, co to za zupa z brukwii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ,jak wychodziłam do pracy to zaczeła płakać:( Ale ona jest dzielna ;) Rano ,jak się obudziła to nawet specjanlie nie była stęskniona. Wogóle rano zawiozłam ją na sankach ,a musiałam jeszcze zabrać dwie torby ... Więc Wiola pod pachę ,jedna torba na ramię ruga do ręki i sanki... Potem do windy... I szybka jazda do babci jedną torbę na sanki a druga w ręku- miałam dość ;) Teraz idę w sobotę na 12h ,ale potem o ile nic się nie zmieni to dopiero w piątek i sobotę na 7h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba by kiedys spróbować, ale masz rację, brukiew kojarzy się z karmieniem zwierzątek ;) Martynkę wysypało na policzkach, podejrzewam danonki :P Zaraz je sama zjem, jej juz nie dam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×