Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

heeeeejjjjj i ja jestem mam zrąbany ten tydzien 3 transporty nie przyjechały na czas i to te najważniejsze bo z pustakami i cementem jutro mielismy być w Stegnie a mamy transport cemetu który miał być w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym Wy wogóle mówicie? :O Ja mam zwykłą ścierkę i zwykły proszek i jst dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie patrzę na zacieki :P mam zapchany kibelek na górze od 2 tygodni i też z tym nic nie robię tzn ja próbowałam krecikami, cylitam.fleszami do nudrażniania i nic trzeba faceta i dobrej żyłki do udrożniania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko mam tą ścierkę z BIEDRONKI :D ale stosuję ją do szyb i luster ;) jest świetna , jeśli chodzi o cilit bang - nie mam ale kupiłam nowego Cifa - niby podobne ale zostają smugi :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - masz bardzo podzielną uwagę, niby zmywasz te smugi, a jeszcze z nami rozmawiasz i przeglądasz Allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli 21
Lecę pozmywać :) wrócę za 10 minut ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli 21
:D no łazienka prawie skończona ;) Jeszcze podłoga została i kuchnia :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka śpi :) Bo w międzyczasie wróciła ze spacerku z babcią ;) Teraz muszę iść jeść obiad, za chwilkę wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - ja Cie zauwazyłam tylko zapomniałam ten fakt odnotowac pisemnie. 👄 dla Ciebie na osłodzenie niewidzialności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli 21
no jeszcze nie skończyłam - czekam aż poschną talerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli 21
Aniu ale moro jest bardzo modne tego roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nici z reszta pada deszcz zabawa zaczyna się koło 18-tej i trwa do rana, ale wypadałoby być też na szkoleniu a nie na samą balangę przyjechać eee wogóle mi się wszystko pindoli w tym tygodniu :( moro moze i modne ale ja nie lubię-wszystko rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ja uważam, że nie ma sensu kupowac takiego drogiego wózka. Mój kosztował 500 zł i po roku nawet nie był zniszczony. teraz jeździ w nim drugie dzieko i mama też jest z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam :) Aniu - ja też Cię oczywiście zauważyłam, ale zajęta własnym pustym żołądkiem, nic nie napisalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wsuwam właśnie brzoskwinie, kiwi, banana, co się nasunie, mam straszne zachcianki i się oczukuję bo mam ochotę na lody ja kupiłam wózek razem z łóżeczkiem za 270 zł i już 3 dziecko kozystać z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, a mi się ten buzz bardzo podoba :O Tylko wydać na wózek tyle kasiorki... :( Kogo na to stać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loli 21
Ja też tak uważam ;) i Chyba sama doszła do takiego wniosku - całe szczęście ;) Na taki wózek mogą sobie pozwolić ludzie którzy mają dużo kasy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×