Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Gość blondi ania
ja wierzę , że to tylko przejściowy okres bo on nie słucha umyślnie i jak zrozumie, że mama nie da się w to wkręcić to przestanie się zachowywać w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam taką nadzieję, Aniu :O I tym optymistycznym akcentem kończę... Martynia wstała, czas wychowywać dziecko ;) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi ania
to ja też wracam do pracy papapapapapapap 🖐️ jak ja dziś zazdroszczę Nince że ma wolne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz bede kończyc bo Maks sie obudził :) Na razie dochodzi do sibie ;) więc jeszcze chwilke moge popisać :) A po obiedzie jedziemy po telewizor, bo nasz stary cos szwankuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro zostałam sama to i ja lecę. Pomoge Maksowi dojść do siebie ;) Wychodzi mu lewa dolna 5 więc jest troszke marudny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam sobie o tym pacaniu i klapsach. Przyznaję, że Martusia zarobiła pierwsze \"pacnięcie\" w pieluszkę. Ale chyba nawet nie za bardzo rozumiała o co chodzi, bo się śmiała i uzanła to za jakąś nową zabawę. Moim zamiarem jest nie dawać klapsów. Raczej zdarza mi się na nią krzyknąć. Jestem przekonana, że ona takie krzyknięcie traktuje jako swoistą karę, bo często potem płacze (a ja prawie razem z nią :( ) Muszę się Wam pochwalić. Mój mąż niesamowicie mnie dzisiaj zaskoczył w imieniu Martusi i z okazji dnia mamy. Przygotował cudowną kolację po meksykańsku! No pychota! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko tylko pozazdrościć takiego męża ,ktory pamieta i uczy dziecko od malego tradycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jedziemy z dziadkami w góry :D w odwiedziny do rodziny ;) Pogoda taka sobie i pewnie będzie zimno :-0 ale trochę świeżego powietrza powdychamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U nas jak zwykle wieje :O zeby nie powiedzieć pi.... 😭 Maksowi wyszła druga piatka i juz wiem skąd te smuty wieczorami :O Loli - zazdroszczę wycieczki bo sama chętnie bym się gdzieś wybrała ale nie mam gdzie :O Ninko - super niespodzianka :) Aniu - szczerze powiedziawszy to nie chce mi się tego wszytskogo czytać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja podniosę ;) Jestem wykończona dniem dzisiejszym :O Ale za to kupiłam sobie strój kapielowy :) I w przyszłym tygodniu jadę zapisać się na basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ku ku :D Mój zdolny mąż uruchomił komputer :D Popisze jutro jak się uda - jutro na 9.30 mam rozmowę kwalifikacyjną na specjalizację Ściskam Was mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - trzymam kciuki za Twoją rozmowę 🖐️ Karolina - a czy można poprosic o zdjęcie? Może być samego stroju. Szukam czegoś dla siebie i szczerze mówiąc, mam wrażenie, że wszystkie sklepy ze strojami zostały w Trójmieście zlikwidowane. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! My już od 7.30 na nogach :O To bardzo barbarzyńska godzina jak dla mnie ;) Ninko - kupiłam stój podobny do tego w Carrefurze za 25 zł http://www.allegro.pl/item104760296_kostium_kapielowy_wyszczuplajacy_z_firmy_marina.html Oczywiście nie jest wyszczuplający ani nic z tych rzeczy. Chodziło mi o jaknajtańszy bo nie wiem ile będę mogła chodzić na basen :O Jeśli mi sie spodoba i będę miała odpowiednie warunki to kupię sobie coś lepszego :) Jonko - powodzenia 🌻 Trzymam kciuki, ale pewnie i bez tego swietnie Ci pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - dzięki. Ładny ten kostium. Carrefour to poza moim zasięgiem. Zresztą nigdy tam nie byłam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - myślę, że te kostiumy dostepne są w każdym hipermarkecie. Może nie identyczne ale podobne bo to \"hit sezonu\" :D Jonko - i jak? A gdzie reszta sie podziała? Aniu ??? Loli??? Beatek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem trochę zajęta,ale chętnie poczytam. Wal! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za kciuki :) W skrócie - 2 godziny czekania pod drzwiami i 2 minuty w srodku. 1 pytanie z medycyny - o atypowe zakażenia układu moczowego, co wywołuje i czym leczyć :) Dałam radę :) Dwa pozostałe pytania \"motywacyjne\" - dlaczego akurat medycyna rodzinna i jaka jest definicja lekarza rodzinnego :) Zaczynam od 1 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - super!!! Tzn. będziesz miała juz swój gabinet? Gdzie? W przychodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podniosłam właśnie sobie ciśnienie 😠 Dostałam na skrzynkę artykuł o zarobkach lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - jak zawsze - jesteś wielka!!!! 👄 🌻 Ja Ci dobrze radzę, Ty załóż poradnię internetową. :) 6 stałych pacjentów już masz! A jak dołożyc jeszcze mężów, siostry, braci itp. to będziesz miała niezłą kartotekę. Recepty priorytetem w bąbelkowej kopercie ;) Wszyscy na tym skorzystamy. A 30 zł od \"wizyty\" to przystępna cena, nie? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym gabinetem to nie tak szybko ;) Na początku jest \"szkolenie wstępne\" czyli wykłady i przyglądanie się pracy lekarza rodzinnego przez około 3 miesiące. Potem są 2 lata staży po szpitalach i przychodniach. A potem około 2 lata pracy w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - I co? Nie przejmuj się otworzysz sobie prywatną klinike i będziesz najabrdziej znanym lekarzem we Wrocławiu, a nawet poza nim, bo ja na pewno bede się u Ciebie leczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze! Ale ja juz uważam Cię za pełnowartościowego lekarza :) A Ninka, ma rację, załóż przychodnie internetową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, a wydawałoby się, że studia i do pacjenta :O Jej, to kiedy po medycynie mozna zacząć zarabiać? Nie pytam ile, ale kiedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam czy Wam pisałam ale w piatek odkryłam, ze Maks ma górną wargę powiązaną z dziąsłami między jedynkami. Dziś chciałabym iśc do lekarki zeby to obejrzała bo według mnie nie jest to prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×