Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Loli - Martyna robiła ze swojego ciałka takiego rogalika, na prawą stronę szła główka i bioderka, nie wiem jak to inaczej opisać, mogłabym narysować, ale nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka - no to tak trzymać. Ja na leki dla Maksa, głównie te do skóry (bo własciwie nie chorował poważnie na nic innego) wydaję fortunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola zapomnialam ci powiedziec,ze dzis moj tata przyjechal:) Przywioz malej ta kurteczke,wyglada w niej jak maly eskimosek;) Jest srebrna z futerkiem na kapucy:) Pokupywali jej sweterki,nam bluzki za 1euro:) takie przeceny posezonowe to powinno sie u nas przyjac:) wtedy kupowalibysmy rzeczy po 3,80zl :) ! Co do kuchenki to Adi musial ja zlozyc.Ja probowalam,ale nie mialam cierpliwosci i myslalam,ze pojade ja zwrocic,ale na szczescie Adi jak wrocil ze szpitala zaraz zabral sie za jej skrecanie:) Wiola co prawda nie wykazuje zbytniego zainteresowania:( no ale moze z czasem i wiekiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka - mnie też ciągnie do tych moich wojaży ale niestety z Maksem to odpada i lot samolotem i jazda samochodem. I jedno i drugie rozniósłby w pył gdybym go zapakowała na więcej niż 1 h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, muszę spadać. Jutro odwiedzają mnie koleżanki (jeszcze z liceum!!!) i muszę jakieś ciasto upiec, pazurki pomalować itp. Zajrzę tu jutro! Słodkich snów dla dzidziusiów i miłej pogaduchy dla mamuś! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - Maks tez ma mnóstwo zabawek, którymi bawi się dopiero teraz a dostał je pół roku temu :). Wiola musi się przyzwyczaić i \"nauczyć\" nowej zabawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - fortuna fortuną, ale wiadomo, dla dziecka... Swoją drogą, jak to się światopogląd zmienia z chwila przyjścia na świat małego człowieka... Wagabundy wskakuja w kapcie i nie wysciubiaja nosa z domku... Marzyciele chowaja marzenia do szuflady i planuja co ugotować na obiadek, żeby zjadło i nie pochorowało się... Minął juz rok od czasu Totalnej Zmiany, a ja ciągle czasem nie moge uwierzyc, że w pokoju obok śpi dziecko. Moje! Niesamowite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje najlepsze koleżanki o też te z liceum ale taka najpwniejsza to jeszcze z podstawówki :) Na studiach nie zawarłam żadnych głębszych znajomości :( Dobranoc Ninko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka, pa! Dobrej nocy! Loli, ani się obejrzysz, a Wiola będzie kucharzyć przy kuchence i jescze będzie sie domagac, żeby jej fartuch załozyć! Zwłaszcza, że opowiadałas kiedyś, jak ona chodziła po mieszkaniu z komórka przy uchu i sie \"wykłócała\" po swojemu :) To jest sprytna dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - masz rację. Ja jeszcze czasami zdaża się myśleć kategoriami z przed ciąży :). Mały człowiek a przewraca wszystko do góry nogami :) Ale gdyby tak nie było to bysmy nie wiedziały, że dzieci mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonko nie zaobserwowalam u Wioli takiego zachowania,ale pewnie to sie dzialo u Martynki jak byla malutka? Powoli bede konczyc,obiecalam,ze nie bede dlugo sedziec;) Adi byl zmeczony i sie polozyl wczesniej,ale jak sie przebudzi to wole lezec obok;) na dobranoc i przekazcie tez maluszkom ;) Milej i slonecznej Niedzieli,dla Karoli i Ninki bezwietrznej slonecznej niedzieli:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Loli 🌻. Ucałuj Smerfetkę 👄 A tobie spokojnej nocy! Jonko zostałysmy juz tylko we dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - Martyna miała wtedy 4 miesiące Dobranoc, ja tez muszę juz spadać, bo też obiecałam, że nie będę długo siedzieć, klikanie klawiszy i dźwięk wentylatora w komputerze bardzo denerwuje mojego małżonka :( Ale włączę sie jutro, jak tylko będę mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak zwykle zostałam sama :( Nie pozostaje mi nic innego jak zająć się cyztaniem książki. Dobranoc wszystkim. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, KArolinko, że znowu Cie zostawiam, zdecydowanie nie jestem nocnym markiem :) Śmiesznie to chyba zabrzmiała, w kontekście tego, że jest dopiero 22.08, ale ja Martyna znowu jutro rozpocznie radośnie dzień o 5 rano to muszę już iśc, zdjąc soczewki i złapać trochę snu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhhhhh dziewczyny znowu 3 strony!!! a przeciez bylam tu wczoraj:) gdybym zniknela na tydzien to pewnie ze 100 stronek by mnie czekalo:) ninka-🖐️ czytam,ze twoj maz taki wysoki-moj ex tez czasem to sie martwie,ze moja corka to taka,,zyrafka,,wyrosnie-bedzie w kosza grac:P karolina-🖐️-na cale szczescie,ze Maksowi nic sie nie stalo!! to straszne,tych urwiskow nie mozna zostawic na sekundke,a nawet i w naszej obecnosci dzieja sie zle rzeczy:-o a potem ktos powie,ze to wina matki-😠 a przeciez czasem dzieciaki sa tak ruchliwe i ciekawe wszystkiego,ze trudno ich upilnowac! jonka-piszesz o lekarce i wyszukiwaniu chorob,moma mama miala zawwze ze mna 100 zmartwien i cala jej wyplata szla na lekarzy bo ponoc tarczyca serce krzywy kregoslup dzieczyny-mam 28 lat-urodzilam 2 zdrowych dzieci serce-owszem czasem mnie zaboli-ale jak to sie mowi,,raz na rok,, mialam dwie cesarki itd... wszystko bez problemu-tu w usa jak robilam badania serca i tarczycy-wszystko wyszlo-ok! nie ufam lekarza w polsce! no jedno-fakt mam krzywy kregoslup-i przez to bardzo kuleje na jedna noge:( wyobrazcie sobie-ze mojej kolezanki syn po przylocie do kraju dostal jakiegos guza na glowce,w miescu gdzie dzieci maja niezrosnieta czaszke-jak to maluch,guz jak jajo-ponoc! w polsce byl we wszystkich szpitalach-zwiedzil warszawe i krakow-i na operacje i tu i tam...dziecko wyjechalo do wloch i guz mu zanikl,mial badania tam robione wszystko dobrze-a w polsce nie wiedzieli co to?/ loli-jestem jestem-🖐️-przykro mi z powodu kompa:( jonka-piszesz o rozmiarach butow-no 23....do duzy,moja mlodsza-oczywiscie:D-to nosi 21-i tez wysoka dziewczynka! ninka-ale ci dobrze,ze maz wyjechal-i to w fajne miejsce:)-pewnie ci jakis prezencik tam kupi-cos extra!:D a moj maz w pracy-jak w kazdy weekend ja dzis zaszalalam-i pokupowalam sobie troszke on-line z victorii secret-golfik i majteczki/czarne ale potem zauwazylam,ze sa super obnizki spodni-ah...niestety za pozno-poczekam moze za tydzien jeszcze cos bedzie w moim rozmiarrze:) loli-taka koslawa nozke do srodka to ja mam:)-i jeszcze kuleje-tragedia ze mna-obraz nedzy i rozpaczy-hi hi hi!jak jakis wojenny weteran:) ninka-czytam,ze sie szykuszesz na spotkanie z kolezankami...ah..jak ci zazdroszcze,ja mam tylko was:( wszyscy w realnym swiecie o mnie zapomnieli,mam tylko wirtualne znajmome jonka-widze,ze twoj maz tak samo jak moj uczulony na klikanie i ten wentylator-jego szum:) oh-udalo mi sie przeczytac wszystko no dzieczyny-wy juz spicie-wiec kolorowych snow dla was i dla skarbow-❤️ a ja ide kolacyjke sobie zrobic-u mnie dopiero 18:50:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry:) 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 - prosze je wstawic do wazonu i postawic na stole;) Co do rozmiaru bucikow to Wiola nosi 21-22 na zime musza byc troche wieksze;) Dzis zalozylam jej do paputkow wkladki profilowane. Wprawdzie lepiej w nich stawia stopki,ale mam nadzieje,ze nie bedzie musiala nosic butkow ortopedycznych,jak Vivi... Moja siostra kupuje jej takie specjalne,bardzo drogie ,a brzydkie:( Wiem,ze nie zawsze to co dobre musi byc piekne ,no ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Loli - dzięki za piękne kwiatki, a jak pachną ;) Simonka, Loli - Wasze córeczki będa miały śliczne, małe stópki, a ten mój Big Foot... lepiej nie mówić Loli - takie paskudztwa ortopedyczne to tylko w domu, gorzej, ze one faktycznie drogie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, będę jeszcze chwilę w sieci dopóki Martynka sie nie obudzi, zajrzę co jakiś czas na nasz topik, dziewczyny, odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro nikogo nie ma o tylko odpiszę na to co pisałyście w dzień :) Maks nosi buty 20-21 więc chyba ma najmniejszą stopę wśród \"naszych\" dzieci :) Ale ani ja, ani jego tata nie nalezymy do wilkoludów ;) Loli - jesteś przemiła, że obdarowałaś nas kwiatami ❤️. Prawie czuje jak pachną :) Może u Wioletki te ortopedyczne buty nie będą konieczne. Idź do lekarza i wtedy wszytsko będzie jasne :) Zaraz skończe bo mam malła awarię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Niestety nie udało mi się wczoraj jeszcze wpaść bo Maksik postanowił niespać ;) Loli - skąd miałaś te wkładki profilowane? Wiesz, że samemu nie można stosować wkładek, które były przygotowane dla innego dziecka? No chyba, że chodziło Ci o takie zwykłe wkładki profilowane z butów :) Simonka - musisz zaglądac częściej to bedziesz miała mnie do czytania jednorazowo ;) Gdzie Wy sie wszystkie podziałyście, co? Dzisiaj nasz topik znalazłam na drugiej stronie :(. Czy teraz tylko ja będę tu zaglądała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko, ja tez jestem, ale ta reklama z samolotem doprowadza mnie do szału i na znak protestu nie będę wchodzić na kafeterię póki tego nie zdejmą. ;) Szyba naprawiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkradlam sie na chwile ;) aby obdarowac was swieza dostawa 🌻 🌻 🌻 ,zeby ich zapach przypominal wam o mnie i o Wioli,az pojawie sie znowu;) Karolinko te wkladki sa po siostrzenicy,ale to sa taki uniwersalny profil,hmmm chyba... No mam nadzieje,ze nie zaszkodza... Az mnie wystraszylas:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a tak poza tym to cos pusciutko tu ostatnio...:( Dziewczyny nasz topik sie rozpada czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic zegnam sie z wami 👄 i waszymi urwiskami 👄 P.S. skocze na poczte wyslac obiecane fotki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Korzystam z okazji, Mała śpi! Karolina - nasz topik sie nie rozpada! Jeśli chodzi o mnie, to wczoraj nie dałam rady wieczorem zajrzeć, bo mój mąz poszedł spać, a śpimy w tym pokoju gdzie komputer, więc jak wróciłam od mamy, a on już spał, postanowiłam nie robic mu na złość świecąc ekranem prosto w oczy. Ninka, mi sie też nie podoba reklama z samolotem, w ogóle żadne reklamy mi sie nie podobaja, ale to niestety znak czasów. Mojemu męzowi wpadła ostatio w ręce jakaś gazeta kobieca - Oliwia czy coś. W cenie chyba 2.50 czy 3.50 On był w szoku, że gazeta takiej objętości tyle kosztuje, skoro prenumerowany przez niego miesicznik WRC (o rajdach samochodowych) jest o połowę cieńszy a kosztuje 2 razy tyle! Ale jak razem usiedliśmy, policzyliśmy strony tekstu, wyszło nam, że 3/4 gazety to reklamy i artykuły sponsorowane! Pytanie Mariusz zaraz brzmiało: \"Po co kobiety to kupują?\" Hmmm Dziewczyny, jakie kupujecie gazety? ;) I po co? ;) Ja miałam kilkumiesięczny okres kupowania wszystkich gazet dla rodziców, jakie istnieją na polskim rynku. Ale mi przeszło, juz się podszkoliłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli! Nie dostałam zdjęć :( Karolina, Ninka poproszę o fotki Maksia i Martusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×