Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jonka - Ty szczęściaro! Żeby Maks przytulił sie do mnie chociaż raz to byłby wyczyn na skalę światową ;). Ucałuj Martynkę od nas za te przytulanki 👄 Loli - małe mieszkanko? Ja mam 43m i zadnych perspektyw na wieksze. No chyba, że znajdę bogatego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a cóż to za kwiatuszki? Czyżby Adrian Cię zaskoczył bukietem czerwonych róż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ucałowałam Martynke zgodnie z życzeniem :) Ona też całuje. W ogóle cały wieczór była taka \"przytulna\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane dziewczyny!!!! wrocilam po wielu latach nieobecnosci :O jak to sie mowi - szewc chodzi bez butow-moj maz sprzedaje komputery,mial kupca ,nie mial sprzetu ,wiec sprzedal nasz komputer:P musialam czekac ,az posklada nowy. ALE MIALAM LEKTURE DO PRZECZYTANIA.caly dzien mi zlecial. ciesze sie ,ze pamietacie o mnie . bardzo dziekuje za wszystkie maile. nasze ❤️ 🌼 urwiski to najpiekniejsze dzieci swiata,ladniejszych nie znajdziecie!!!!! tyle napisalyscie,mam metlik w glowie .z gory przepraszam ,ze nie bede na biezaco( moga pasc pytania , na ktore byly juz odp. ) pewnie teraz slodko śpicie,nie bede budzic... pojawie sie jutro to dla was 🌼 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny-przepraszam nieobecnosc a wy napisalyscie kolejne 4 str.,ktore z trudem przeczytalam,chyba musze kupic okulary:) u mnie nic nowego.. kupilam coreczce wozek dla lalek,zamiast lalki w nim wozic to ona tam sie wciska:P kupilam kilka bluzeczek i klapeczki na lato z przeceny bluzki zimowe dla mlodszej-on -line jak tos chce popatrzec: www.Old navy.com ogolnie to stare nudy:-o mam bole glowy Loli-nawet zab mnie zaczal bolec:-owiec witaj w klubie-,,bolacych zabkow,, dzieczyny-❤️❤️❤️- dziekuje za zdjecia i wszelkie e-maile chyba to ta zmiana pogody dziala na mnie,moze mam lekka zimowa depresje? jestem jakas zamknieta,troche smutna...cicha:-o mam nadzieje,ze dobry humor szybko mi powroci:D ps:wciaz nie wywolalam zdjec z halloween:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Karolinko to maja wlasnoreczna robota:) Ciagle szukam zgloszenia na kurs florystyczny,ale w okolicach mojego miasta i znalezc nie moge:( Po talim kursie przyjeliby mnie do kwiaciarni,a tak to siedze i mysle co bede robic jak Wiola bedzie miala juz 2 latka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonka 🌻 Danti 🌻 Dla was dziewczyny tez mam 🌻 -ki ;) Fajnie,ze sie pojawilyscie po dlugiej nieobecnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie skonczylam gore prasowania :-0 Tyle sie uzbieralo,ze az strach! Pozostalo najgorsze posciele do uprasowania :-0 Czy jest,ktoras chetna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli21 - Wiola - Katowice - 23.08.04.❤️ Ninka35 - Marta - Gdynia - 11.08.04.❤️ Karolina W - Maks - Sopot - 10.08.04.❤️ Danti - Leonek - Raciborz - 23.10.04.❤️ Simona - Destiny - Shreveport-20.05.04.❤️ Jonka - Martynka - Wroclaw -29.10.04❤️ Miska27 - Adrian - Bielawa - 20.09. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko fajne ciuszki sa na tej stronce,ale ceny tez sa fajne;) Jesli chodzi o ubrania,to kupilam sobie wkoncu bluzke:) Spodnie tez mam juz upatrzone:) Mam dylemat bo moja mama chce zebym kupila sobie spodnice. Lubie kupowac spodnice,ale zadko w nich potem chodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście? Danti - miło, że wróciłaś :) Pisz co u Was? Loli - ja też zawsze chcialam pracować w kwaciarni. Taki miły zawód. Ale jak zobaczyłam przemarźnięte zimą dziwczyny z kwiaciarni naprzeciwko mojejego biura to zrezygnowałam. Ninko - a Ty gdzie się znowu podziałaś? Jonko - ja też nie miałam cierpliwości i zrezygnowałam z kafeterii wczoraj ;) Byłam dzisiaj z Maksem u lekarza. I nie mam najlepszych wiadomości. Maks prawdopodobnie uczulony jest na chwasty, brzozę i bylicę :(. Będę musiała jeździć z nim codziennie do szpitala na badania i testy :(. Wogóle sobie tego nie wyobrażam. On reaguje histerycznie na każdego lekarza i pielęgniarkę. Jak ja go tam uspię bez wózka i świętego spokoju? Boże, to jakiś koszmar! Chyba ciąży na mnie jakieś fatum :(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem, ale nie zawsze mam czas pisać/gadać. Karolina - no ale dal dobra dziecka jesteś w stanie znieśc wszystko (oprócz jajek), co? ;) Najważniejsze, żeby wiedzieć co mu taką \"krzywdę\" robi. A może po kilku wizytach dzieciaczek się przyzwyczai do lekarzy i pielęgniarek? Simonka - ciuszki super. Ostatnio postanowiłam sobie, że ubranka dla Martusi będę kupowała rzadziej, ale w dobrych sklepach. Taki dobry ciuszek można prać bez końca, a potem jeszcze oddac komuś potrzebującemu. :) A co do wózka dla lalek, to chwilowo wstrzymałam się z zakupem, bo moje dziecko doskonale bawi się kupioną dla niej niedawno spacerówką. Lądują tam wszystkie 3 lalki :) Loli - wpadasz i wypadasz, ale może dla cioci Ninki mogłabyś przysłać jakieś extra bonusowe zdjęcia Wioletki jako zadośćuczynienie za wczorajszy film, którego nie mogę obejrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola nie martw sie ;) wszystko bedzie dobrze. Lepiej wiedziec wczesniej na co ma uczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla coici Ninki i Martusi zrobimy specjana sesje zdjeciowa;) Jak tylko zrobie obiad dla moich glodomorow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi ubranka to najtrwalsze sa z polarku,mozna prac ile sie chce,szybko schna i nie wymagaja prasowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola sie przebudzila ale zasnela trzymajac ja za raczke;) Tak sie do mnie usmiechala i usnela ,ale pewnie zaraz wstanie:) Opuszcze was bo musze zabrac sie za obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli- to fakt. U nas w domu jest stosunkowo chłodno zimą i dlatego kupiłam Martusi takie spodenki z polarku i do tego kamizelkę. Poprzedniej zimy miała bluzę ze spodniami. Wyrosła z tego, ale komplet wygląda jak nowy. Moja siostra spodziewa się drugiego dzidziusia, więc będzie miał kto to nosić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Ninko,ze nie udalo Ci sie odtworzyc filmiku:( Specjanie nagralam taki krociutji,zeby dalo sie przeslac poczta,no alemowi sie trudno ... Bede dzis robic fotki to wysle;) Ostatnio ciezko zrobic jej jakies ujecie bo zaraz do mnie podlatuje i chce zobaczyc siebie na ekraniku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziemniaki juz sie gotuja ale z kotletami musze poczekac,az wstanie;) A co u was dobrego dzis na obiadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam zatem na zdjęcia. Martusia ma swój tradycyjny obiadek. A ja korzystam z nieobecności męża i nie robię obiadu. Skubne jakąś kanapeczkę i może w końcu zrzucę jakiś kilogramik pociążowego tłuszczyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko,a gdzie ty sie nam zapodzialas? Czyzby Maksiu nie pozwoli ci sie zblizyc do kompa?;) Karola mam pytanko,o te przytulanki,czy Maksiu nie chce byc przytulany? Dzieci czasem tak maja,ze nas odpychaja,jak chcemy je przytulic,wiec przejdzie mu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha pociazowy tluszczyk,skad ja to znam;) Tez bym chciala,ale w ciazy nabralam ochoty na slodkosci i do dzis mnie to meczy...Ale stopniowo ograniczam spozycie cukru i cwicze,wiec mam nadzieje,ze do Sylwka ubedzie mi przynajmniej 2-3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy już mam się załamać, czy jeszcze próbować. Ćwiczę rzetelnie, ograniczam jedzenie (słodyczy prawie nie \"używam\"), a brzuszek ajk był, tak jest. Nawet gubię 1 czy 2 kilogramy, ale w miejscu, o którym nie wiem, bo brzuch jest taki jaki był. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, musialam pogadać przez telefon z mamą i ciocią dla pocieszenia a teraz musze lecieić do okulisty. Zajrże wiecorkiem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też muszę Was opuścić. Nie obiecuję, że wpadnę wieczorem, ale postaram się! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×