Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Witaaj Ninko :) Mam Wiole na kolanach wiec to pisanie troche potrwa ;) O ile wogole uda mi sie cos napisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie stresuj, poczekam. Należę do osób cierpliwych. A teraz cos dla Wioli od cioci Ninki: 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W IKEA jeste sporo fajnych ozdob,wie warto pojechac ;) My kupilismy dwa komplety (48szt) gwiazdek koloru czerwonego.Chcemy je zawiesic w oknach:) W zeszlym roku kupilismy zolte i mamay jezawieszone w przedpokoju;) Wtedy kosztowaly nas 70zl a teraz sa po 30zl :) Nastepnie 5 i 6 metrow koralikow kolorowych na choinke za 6zl paczka. I kupilam sobie taka czerwona w serduszka wstazke,chce z niej porobic kokardy i zawiesic na firankach w pokoju ;) Wczesniej kupilam w TESCO dwie paczki za 5zl takich zlotych i czewonych,brokatowych jabluszek i kokardki,czerwone zamszowe:) zrobie z nich stroik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jeszcze sporo pokupuje do swiat;) uwielbiam swiateczny klimat❤️ No i dekorowac uwielbiam mam dusze artystyczna;) Dziewczyny doszly do was fotki?Wyslalam jakies 10min temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Najgorsze jest to, że ja mam całą wielka torbę przeróżnych ozdób świątecznych. Przy czym część trzymam ze względów sentymentalnych chociaż już nie nadają się do pokazywania nikomu. Tak sobie myślę, że w tym roku to Martusia zrobi z nimi porządek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli, dzięki za zdjęcia. Wioletka śliczna! I też już ma pełna buźkę ząbków. A teraz zdradź mi gdzie kupiłaś dla niej taką szałową bluzkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj! Martunia napewno sie z nimi rozprawi :) My nie mamy za duzo miejsca w pokoju,wiec nie postawimy duzej choinki ale taka malenka i zrobie taki fajny stroik z choinki na stol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluzke dostala od kolezanki,a wlasciwie po jej corce. Wiem,ze ona dostaje ciuszki z Niemiec od rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas musi byc choinka aż do sufitu. Taka juz tradycja. Mój mąż zawsze kupuje za wysoka, a potem pół dnia spędza na jej ucinaniu (to też tradycja). No i w tym roku nie odpuszczę. Tylko co te nasze dzieciaczki będą z tymi choinkami robić???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe,gdzie sie podziala ta nasza Karola? Nie miala isc na szczepienie z Maksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluzeczka rewelacyjna. A Wiola w niej i z tymi kolczykami wygląda jak mała tancerka od flamenco. Któras dziewczyna pytała o gazety. Musze się przyznać, że od dwóch lat próbuję rzucić kupowanie Claudii, ale co miesiąc się łamię. A ostatnio, za namową koleżanki, kupiłam Świat Kobiety i też mnie wciągnął. Średno dwa-trzy razy do roku zdarza mi się kupić Twój Styl. Z gazetami tymu Mam Dziecko, Masz Dziecko, Mamy Dziecko, będziemy Mieli Dziecko ;) już się rozstałam, bo w koło Macieju to samo piszą i głównie o noworodkach, niemowlakach i ciąży, a ja to już raz na zawsze mam z łowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko taka choinka to cos pieknego:) Ale ty chyba masz duze mieszkanie,co? Martunia stala na jednym zdjeciu w takim duzym holu,wiec po tym to wnioskuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, mamy dom, więc o miejsce nie muszę się martwić. A film doszedł, ale nie mogę go odworzyć. Nie mam odpowiedniego programu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie. Poprostu mój komputer odmówił posłuszeństwa w tej kwestii. Może dziewczyny będą mogły obejrzeć ten filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wczoraj niespodziewanie straciłam połączenie z siecią, a miałam czas i możliwośc pogadać! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj znowu mam pecha... Ninka, do mnie nic nie doszło? Adres w stopce :-) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy i urwisy 🌻 Loli - Wiole rzeczywiście wyglada rewelacyjnie w tej bluzeczce :). Maks jak ja zobaczy to pewnie nie bedzie mógł oczu oderwać. On wogóle lubi dziewczyni ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - właśnie obejrzałam film :D Szkoda tylko, że bez głosu bo głośniki szfankują :( Maksik robi tak samo :) Jak brat naprawi głośniki to posłucham co Wioletka mówi :) A jaki macie fajne mieszkanko :) To chyba nowe budownictwo, co? Ninko - żałuj, że nie widziałaś filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie też filmik nie otworzył :( I bardzo żałuję, napiszcie chociaż, co w nim było??? Martynka ostatnio podchodzi do szafy, otwiera ją i woła mami, mami! to chyba znaczy, że widzi moje ubrania, nie? :) Właśnie gotuję dla niej zupkę, dziś szef kuchni poleca zupkę porową z żółtkiem :) Zobaczymy, czy zje... A na 16.15 idziemy zaszczepić się na gruźlicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam to opisać! Zaraz skoczę do góry z radości! Martynka właśnie sie obudziła, poszłam do niej, stała w łóżeczku. Na mój widok usiadła i dała nura na poduszke, ale zaraz wstała, wyciągneła do mnie rączki i sie przytuliła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może to głupie, ale do tej pory robiła tak tylko parę razy i tylko na moje wyraźne sugestie... A teraz sama! Ide ją jeszcze pościskać, dla takich chwil warto żyć!!! 🌻🌻🌻🌻🌻 dla Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popoludnoiwa pora :) Karolinko dziekuje za maila :) Tego o przyjazni 🌼 bardzo milo z twojej strony:) Ninko Martusia ma piekne oczka:) Maja podobnefryzurki te nasze dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko jesli chodzi o mieszkanko to ,jest ladne ale szkoda,ze nie nasze;) tylko siostry.Jest male bo zaledwie 50m2 Ciezko nam wszystko pomiescic;) Te wiezowce nie sa nowe ale nie takie najstarsze. Jakos dziwnie szie w nimczulam na poczatku,bo w porownaniu do tego od rodzicow 86m2 to w tym sie dusilam;) ale teraz uwielbiam w nim przebywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonko,ale sprytna ta Martynka:) Dzieci potrafia nas rozbroic swoim zachowaniem:) Wiola robi naprawde dziwne minki,ujelam to na jakiejs fotce :) Ale jej wam nie wyslalam bo wyglada ,,dziwnie,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×