Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Wiem,ze smutno:( no ale jego tata nie bardzo nas (wiole i mnie) akceptuje,wiec po co sie mamy czuc niezrecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic Karolinko 👄 Maksia;) Ja tez sie rozgadalam,papa Milego popoludnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przykra sytuacja :(. Ale faktycznie, masz rację. po co macie się czuć niezręcznie. Może w przyszłym roku się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka, proszę napisz ile dostałaś maili ode mnie bo przyszło, że sa jakieś problemy z dostarczeniem poczty :(. Ja róznież poproszę o zdjęcia Martynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - zdjęcia doszły, Maks jest bobasem z okładki, a zdjęcie z liściem na głowie to przebój! No i ma taki e samo spojrzenie jak Martynka \"co by tu jeszcze zmalować\" :D Słodki! A Wiola to mała Księżniczka, taka subtelna i śliczna! Tylko pogratulować takich dzieciaczków :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Świąt, to my od lat praktykujemy taka Wigilię: od 17.00 do 18.45 u teściowej, od 19.00 do 20.45 u moich rodziców. Rodziny nie bardzo są zżyte (delikatnie mówiąc) i stąd takie rozwiązanie. A u mnie w domu jest bardzo mało miejsca, żeby urządzać wspólne przyjęcia. Na chrzciny musiałam pożyczyć stół od sąsiadów hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola jeszcze nie spi!:) ale juz powoli zamyka oczka w lozeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks wieczorem dał koncert. Nie wiem co było przyczyną :(. Wogóle nie chciał się uspokoić a jak widzial smoczek i kocyk to dostawał spazmów :( Czy Wasze dzieci też tak mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola najpierw bylismy w IKEA kupilismy jej stolek MAMUT (Adi go wlasnie zlozyl i byl zly bo Wiola jeszcze nie umie na nim sama siasc;) a ja go dla niej chcialam i znowu na mnie;) ale jakos to przebolal:) Kupilismy gwiazdki do okna juz na swieta:) i takie swiateczne drobiazgi:) Uwielbiam dekorowac mieszkanie:) Potem szybki kurs do AUCHAN bo zlamalam sztyl od mopa;) i po cos do zjedzenia na jutro,no i zanim wzielam mala od rodzicow,posiedzialam tam chwile i ok22.00 dotarlam do domku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie. Ja z Maksem o bym pewnie musiała w samochodzie nocować po takich wojażach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doranoc 👄 na noc,karaluchy pod poduchy i spac ;) Simonko odezwij sie do nas :) Jakos pusto bez twoich wypowiedzi;) Jak tam nasza cudowna Destinka? Jesli chodzi o Wiole to powiem szczerze,ze nawet nie wiem kiedy jej ten katar zniknal;) Ale teraz martwi mnie czy moj tata nie przywiozl ze soba osy wietrznej:-0 Ja jeszcze nie mialam no i biedna Wiola :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli - do Ciebie zdjęcia nie doszły bo Jonce wysyłałam stare, te które Wy już dostałyście wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Loli. Jestem. Napisz dokładnie jakie świąteczne ozdoby kupiłas w Ikea. Chce namówic męża (jak już wróci) żeby sie tam wybrac. My też uwielbiamy święta, ten nastrój, to oczekiwanie i te tysiące małych drobiazgów do udekorowania domu. Więc napisz dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×