Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jestem, przepraszam, zadzwonił telefon, Mała sie obudziła i musiałam ja na nowo spacyfikować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co? Zostałam sama? To do następnego, Buziaki! 👄 I dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja też musiałam raptowanie skończyć bo coś, czyli babcia z góry, obudziło Maksa ale on w odróżnieniu od Martynki już nie chciał usnąć :) On taki jest. Wystrczy, że pośpi dwie minuty a jak coś go obudzi to nie da rady go uśpić ponownie. Trzeba sie rpzemęczyć z takim placzkiem do następnej pory spania, czyli dzisiaj do 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... Tyle napisalyscie stronek,ze z trudem przebrnelam,a zapamietac i odpowiedziec to tesz sztuka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byka rabnelam,az mi wstyd :-0 ,,tez,,;) Jest ktoras chetna na pogaduszki ? Pewnie wszystkie sie wygadaly,wiec znow musze monolog poprowadzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko,ja nie dostalam zdjec Martuni:( ale cos sie sciaga na poczcie,moze to one? Karola uspalas Maksia? Pewnie zmeczona jestes i nie zajzysz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia śpi, więc na kilka minutek przyszłam do Was. Loli, ja te zdjęcia wysłałam już kilka dni temu. Tylko Jonki tak długo nie było, że o niej zapomniałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam,ze to jakies nowe ;) i,ze o mnie zapomnialas,ale wybaczam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaaaaaaaaaaaaaardzo dziękuję. Chwilowo jestem bez aparatu, więc na nowsze fotki musicie poczekać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko mam pytanko :czy lekarz internista moze dac skierowanie na hormonogram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej powinien być to lekarz rodzinny.On ma tez uprawnienia do wypisywania wszystkich leków, internista może tylko internistyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Martynie na razie wychodzi dolna prawa dwójka. Będzie komplet - 8 siekaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka, przy dwójkach nie było problemu. Ale widzę, że MArtusi idą górne trójki i na tę okoliczność dzidzia ciągle gryzie paluszki i jest dość marudna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas do tej pory nie było problemu przy żadnych ząbkach, na wakacjach szły 3 na raz, górne jedynki i dolna lewa dwójka. Jak pierwsze wyszły standartowo dolne jedynki, ale potem były górne dwójki, więc przez pewien czas wyglądała jak wampirek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Śmiesznie te ząbki dzieciaczkom wychodzą. Jak nie miała jeszcze ząbków, to jej sobie nie wyobrażałam z zębami. W tej chwili już zapomniałam jak wyglądała bez :) W tej chwili ma 12 ząbków i 4 w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jonko,tylko moj lekarz rodznny da mi takie skierowanie? Czy poleci isc do por ,,k,,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się urwac :( Jutro nowy wspaniały dzień ;) Dobrej nocy dla Was i Dzieciaczków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli, powinien dać skierowanie, wszystko zależy od lekarza... Spróbuj. Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Loli - a kto to jest internista? Ja zawsze myslałam, że to to samo co lekarz rodzinny. To Wasze dzieci mają już 5, że rosną im 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo:) karola! ale jestem zla [jak sie robi taka zla mine] Mama robila dzis placki ziemniaczana i dodala czosnek,no i Adi nie zbliza sie do mnie;) ale za to moge z wami tu posiedziec:) jezeli jemu to tak strasznie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czosnek do placków ziemniaczanych? Pierwsze słyszę. Ale trzeba spróbowac. Powinno byc dobre A minkę robisz tak: piszesz \"zły\" w nawiasach []

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×