Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karolina,co sie stalo? ? ? Nie moge teraz siedziec na kafe ale jutro bede z samego rana,wiec pisz kochana co sie dzieje.Jestesmy z Toba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - martwię się poprostu jak Maks zniesie te wszystkie badania. Lekarka już mnie uprzedziła, że nie jest to przyjemne :( A zresztą, ktore badania są przyjemne? Testy skórne polegają na zdrapaniu skóry i podaniu alergenu. Przecież to po pierwsze musi bolec, po drugie pie, po trzecie swędzięć. A jak będzie jakis odczyn alergiczny to już wogóle nie wiem. Siedzę cały wieczór i myślę o tym. Nie ma nawet z kim o tym porozmawiać :( Więc padło na Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko:( wspolczuje Ci i Maksiowi-naprawde. Zobaczysz bedzie dobrze,Maks to maly mezczyzna wiec to zniesie dzielnie;) Napewno to nie bedzie przyjemne,ale dla zdrowia Maksia napewno konieczne,wiec trzymaj sie dzielnie,on nie moze widziec,ze ty boisz sie bardziej niz on sam. Wiem,ze dobrze sie mowi...No ale zobaczysz sama,ze szybko oboje przez to przejdziecie i bedzie to tylko wspomnienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic ide spac ;) Film sciagniety wiec wylaczam omp;) Do jutra dziewczyny 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko napisz nam co u Was slychac :) Koniecznie! Jutro poczytam ;) 🌻 TRZYMAJ SIE SIMONKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkarolinko-mocno wierze,ze wszystko bedzie dobrze-duze caluski dla Maksa👄👄👄 moja Destinka siedzi i oglada bajeczki...juz spiaca bardzo,ale jeszcze siedzi:P wiecie cio oglada Teletubbies:) Laa-Laa Twinky-Winky Dipsy Po :D Loli-pamieta o Wioli,ale jeszcze nie bylam w tym sklepie z zabawkami:-o co by tu wam napisac...doprawdy nie mam o czym:( ..... wiec bede zmykac....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko dziekuje za pamiec :) Jednak zastanawiam sie czy ta przesylka nie bedzie duzo kosztowac? Nie chce narazac na koszty,a ostatnio widzialam na allegro Teletubisie za 21zl razem z kosztami przesylki. Nareszcie ktos spuscil z ceny i nie chce zarabiac na dzieciach ;) Dziekuje Ci bardzo za zainteresowanie:) ale wzwiazku z tym nie bedzie koniecznosci sprowadzania teletubisia ze USA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widac nie ma nikogo :( Karola trzymam kciuki za wasza wytrzymalosc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam ;) Adi sie kapie,wiec nawet sie nie zorientuje,ze tu bylam ;) PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zaraz położę Martynke spać i może ktoś będzie miał ochotę pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz co słychac, jak na badaniach? Zaraz Ci napiszę co ja o tym wszsytkim myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tylko poszłam sobie zupę przygotować bo usypiałam Maksa przez godzinę i zgłodniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, bo juz myślałam, że znowu mam pecha Smacznego!!! A ja znowu opchałam sie lodami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało się, że do szpitala idziemy dopiero 12 grudnia. Jestem bardzo ciekawa co myslisz? W kncu masz na ten temat napewno szerszą wiedzę niż ja. Tylko nie pisz, że jesteś przeciwna bo zwariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję! Lodów to już nie jadłam nie wiem jak długo ale narobiłyście mi takiej ochoty, że chyba zadzwonię do Przemka żeby kupił po drodze jak będzie jechał do Małego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, bo własnie coś w tym stylu miałam napisać, ale Ty wiesz najlepiej i Twoja lekarka, która go widzi. Trzeba mieć trochę zaufania, jeśli trzeba to trzeba, załatw to szybko i będziesz miała z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ninko! Jonka - wiesz co? Może jednak napisz co myślałaś? Im więcej będę wiedziała tym lepiej. Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Ninka! 🖐️ Karolina - Napisz mi jeszcze raz, bo chyba juz pisałaś, czemu musicie robić te testy i badania? A po zjedzeniu lodów mam wyrzuty sumienia, bo miałam juz ograniczyć słodycze... Ale wróciła strasznie głodna, zimno mi i musiałam czymś sobie szybko poprawic nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - lekarka uznała, że ma reakcje alergiczne na jajko i owoce. Do tego dochodzi wiecznie zatkany nos, świąd nie tylko skóry ale i języka i wzdęcia. Skąd wróciłaś taka zmarźnięta? JA byłam na soacerze i tak się zgrzałam, że pot po d... mi ciekł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, nie widziałam Maksa \"na żywo\" i nie wiem, jakie ma objawy tej alergii, ale w pierwszym odruchu, jak przeczytałam Twoje wczorajsze posty, pomyślałam, że może nie musisz aż tak się tym przejmować, przeceiż nie grozi Mu żadne straszne niebezpieczeństwo, utrzymujesz dietę, nie ma biegunek i gorączek? Tylko te krostki, tak? Bo zastanawiam się, czy to coś da, jak już się dowiesz, że jest uczulony na substancję a, b, c... Czy będzie lepiej leczony, czy to przypadkiem nie jest sztuka dla sztuki? A co do testów, ja miałam robione i to naprawdę nie boli i nie szczypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, z tym zatkanym nosem zwłaszcza nie ma żartów, reszta to pikuś. Ale może da się Go odpowiednio przygotować wcześniej, że to będą takie \"łaskotki\"? Zresztą sama wiesz najlepiej, co Maksowi powiedzieć. A wróciłam z pracy, na oddziale zimno, na dworze straszna mgła, wilgoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza lekarka podejżewa, że Maks ma też alergię na chwasty, bylicę i coś tam jeszcze więc alergię wziewną, dlatego chce robić te testy bo w okresie pylenia tych roślin trzeba będzie podawać mu leki. Maks ma bardzo delikatną skórę, wysuszoną i zaczerwienieną, taką ogólnie podrażnioną. Lekarka zaczeła nawet mówić coś o AZS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to ona bardzo zaniepokoiła się tym swędzącym językiem. Ona zwróciła mi na to uwagę bo Maks wkłada paluszki do buzi i łapie się za język tak jakby chciał włosa z niego ściągnąć. Ja nie pomyslałam, że go może język swędzieć. Niegdy wcześniej o czymś takim nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Wiesz co,Martyna też sobie tak ciągnie za język i jeszcze wkłada sobie kciuki do uszu i drapie... Nie myślałam, że to może byc podejrzane, dzieci rózne rzeczy robią... A wydawało mi się, że lubi sobie po prostu pomacać jęzorek, bo ma. Co do tego pylenia to lekarka faktycznie ma rację. Także pozostaje Ci tylko dobrze go zdiagnozować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie straszcie. Martusia ciągle pcha paluszki do buzi (ale akurat wychodza jej trójki). Do uszków też czasami wkłada paluszki. No, ale poza tym niec innego nie zaobserwowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×