Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Beatek - i Patrycja zjadła taką zupę? Nie mówię, że nie dobrz tylko, że Maks by nie ruszył :O On chyba jest najbardziej wybredny ze wszytskich \"naszych\" dzieci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jadlyscie barszcz bialy z torebki z dodatkiem 1 lyzeczki chrzany ze sloiczka PYCHOTA.ale raczej dla nas nie dla urwisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu przepisu jako takiego nie ma tak jak normalnie gotujecie zupke ( oczywiście na mięsku , marchewka , p[ietruszka , por , ziemniaki) , w trakcie gotowania daję kiełbaske i jak sie wszystkie składniki ugotuja dodaje 2 barszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam w planie salatke z tunczyka ale najpierw musze sie odkleic od kompa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - no to choć tyle dobrze. Maks od zupy woli mięso, a wiadomo, że na samym mięsie żyć nie może :O na samcyh zuoach to jeszcze by przeszło ale nie na mięchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - a co teraz robi Leonek? Możesz tak bezkarnie siedzieć przy kompie jak on jest "na chodzie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Pati tez jest mięsna :D ma to po mnie:D A ta moja nieszczesna waga skoczyła dlatego że codziennie jadłam 1 ciacho ( szarlotka itp) a na św to juz była kulminacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakoś w te święta nie zdążyłam się objeść. Może to dlatego, że miałam więcej latania? Musiałam dużo mamie pomóc w przygotowaniach i przy stole, a potem posprzątać. No i jeszcze robiłam za świętego Mikołaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti napisz oczywiście jeżeli to nie jest nazbyt osobiste pytanie jak tam sie ułozyło między Wami bo przed wyjazdem chyba nie za bardzo było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek preferuje mielone,jak dostanie inne miesko to potrafi mietolic je w buzi pol godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek jest tak jak bylo a nawet gorzej kazdy sobie. a mieszkanie dalej kawalerka tylko tak mi sie napisalo bo kompa mam w aneksie kuchennym,taka mala kanciapa przy kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaje bez Leonka nigdzie sie nie wybieram. po nowym roku szukam pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - no to bardzo się cieszę 🌻 A widzisz jakieś zachowane, które uważasz za złe i wiesz, że jak byś była przy nim to byłby inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Beatek ale u mnie to jest juz koniec. mieszkamy razem dla leonka. zycze tobie aby nowym roku wszystko sie ulozylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie , poza tym ze jeszcze troche bardziej preferuje tatusia.prawde mowiac to czasami jest mi troche na reke;p ale tak powaznie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wybieram zdjęcia do wydrukowania. Dostała kupon z Rossmana na wywołanie zdjęć i zamierzam z niego skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Leonek troche pojadl. zrobilam rosolek, Leo ostatnio preferuje makaron. kupilam takie malutkie kuleczki i urwiskowi przypadly do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×