Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Cześć :) Dzięki Wam za miłe słowa, a Beatce za piękne zdjęcia :) Partycja ma piękna suknię :) (przy okazji - mój maz, jak przebierałam MArtynkę w Święta stwierdził, że niesłusznie mężczyzn nazywa się \"dużymi chłopcami\" skoro to tak naprawdę kobiety to takie \"duże dziewczynki\", które stroją swoje lalki :D ) Wszystkie dzieci na naszym topiku mają takie bujne grzywy, tylko Martynka nadal ma 5 kłaczków w sześciu rzędach :) Ale to po mamusi, niestety... Karolinko - a kiedy zdjęcia od Ciebie??? Ninko - ja też Martynce kupuję rzeczy o 2 rozmiary za duże - faktycznie na dłużej wystarczają... A tamta sukienka to przecież ubiegłoroczny prezent gwiazdkowy od babci.. W zeszłym roku MArtynka nosiła ubranka na 86-92 :) Idę dziś podbić moją legitymację ubezpieczeniową (skoro mam iść na zwolnienie... ;) ) wiecie, że teraz leg. jest ważna 3 miesiące? Przy okazji zajrzymy z MArtynka do największej galerii handlowej w mieście :D :D :D Nie, żebym miała coś kupować, ale poślinić się można :D Muszę kupić jakiś prezent dla koleżanki, która urodziła synka na początku grudnia i cały czas się do niej wybieram. No i muszę rozejrzeć się za jakąś ładną koszulą do szpitala - powiedziałam sobie, że na tym oszczędzać nie będę :) MOje dobre samopoczucie jest najważniejsze ;) Miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - czyżby Teletubisie? ;) Karolina - nie podcinałam włosków Martynce jeszcze ani razu, w żadnym miejscu - może i p owinnma podciąć grzywkę, bo jej się ładuje do oczek, ale jak na razie tylko spinam :) O ile oczywiście nie ściąga spinek, czy gumek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak właśnie:D Suknia Patrycji to prezent od Mikołaja:) w ogóle to wysrosła ze wszystkich sukienek które miała ale po św byłam na \"kiermaszu\" i mamy 2 nowe nabytki:) a z ta legitymacja to u nas jak idzie sie do lekarza to stempel musi byc nawyzej sprzed miesiąca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to jakiś formalista ten Wasz doktorek :O Ja nie robię problemów - jak widzę, że ktoś ma podbitą i ważną od 6 miesięcy, to piszę zwolnienie - w końcu nie trąbili o tym na każdym rogu, że okres wazności się skrócił. Proszę tylko zwykle, żeby podbili w pracy i przynieśli mi pokazać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko wg mnie fryzura Pati niczym nie rózni się od Martynki mają tyle samo włosów na głowie ;) ma cieniutkie te kłaczki i zastanawiam się czy nie sciac na krótko tej marnoty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I MAks z racji tego, że obudził się wcześniej zdążył dziś na Teletubisie ;) Jonko - ja też mam zamiar udać sie dziś na oglądanie-ślinienie, w mniejszym stopniu na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie ścinała - co komu przeszkadza, a jeszcze urosna.. Jednak nadal uważam, że Patrysia ma więcej jakby włosków :) No i ten kolor :D Śliczna blondyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że u Nas w Grodzisku nie ma galerii handlowej:( tez bym poszła :) ale mamy znowu niż finansowy:) tzn nie wyszlismy z niego od paru lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karolinko :) Pewnie długo nie pogadamy, bo jak się T. skońćzą, to m uszę wychodzić... Martynka nie lubi Jedyneczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie z tymi włoskami wszyscu naookolo mówią zeby ściąc a ja uwazam że prawdziwa dziewczynka ma dłuzsze włosy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - nic nie mów na temat niżów... :O Ja mam 200 zł debetu, a tylko tyle, bo moja kochana babcia przysłała w połowie grudnia \"wsparcie\" w postaci 500 zł... Nie wiem, ile posiada mój małżonek, pewnie więcej niż ja, ale nie mam smiałości wyciągać do niego łapy, bo on tyle ładuje w tę łazienkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karolina u mnie to samo jw Pati zaraz będzie walic w klawiaturę , bardzo nie lubi jak nie zajmuje sie nią a kompem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Jonko to nie macie wspólnej kasy?? Patrycja juz przy mnie , klawiatura mi si przestawiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - nie mamy i nigdy nie mieliśmy :) Nie zniosłabym pytań i wyrzutów, że za dużo wydałam na to, czy na tamto :) Przed wspólnym zamieszkaniem bylismy razem przez 6 lat... JAkoś tak się przyzwyczailiśmy, że każdy ma swoje pieniądze i swoje wydatki... On jest do bólu oszczędny, a ja uważam, że pieniądze są po to, żeby je wydawać :D Nawet kiedys mi przygadał, że ja \"mogę\" mieć kasę, a on \"musi\" ;) W domu dzielimy wydatki tak, że on płaci za rachunki i kresyt mieszkaniowy, dba o samochód i remonty oraz swoje kosmetyki i ubrania. Ja kupuje jedzenie, kosmetyki dla siebie i Martynki, środki czystości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj u nas padał śnieg!!! Martynka była zachwycona...:D Będę się powoli żegnać - jak mówiłam, \"Jedyneczka\" nie znalazła zainteresowania mojego diableca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po Teletubisiach :O Na szczęście Maks lubi jedyneczkę ;) ale pewnie za 5 minut się znudzi :O ale nie szkodzi bo zaraz jedziemy do babci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - u nas padał taki śnieg ze śniediem z przewagą deszczu :O Maksowi nie przypadł do gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja lecę bo muszę przygotować sobie lekarstwa bo znowu się przeziębiłam 😭 Tylko żeby Maks tego świństwa ode mnie nie podłapał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się przypomniało, że muszę napisać podanie o przedłużeniue urlopu wychowawczego :O bo mam go tylko do dziś ;) W sumie jutro powinnam iść do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłyśmy :) Martynka była bardzo grzeczna :):):) Legitka podbita, prezent dla nowego członka społeczeństwa zakupiony, jak rózwnież książeczka dla MArtynki i butki zimowe dla mamusi :D :D Martyna zjadła dziś całe opakowanie serków topionych hochland...:O Mały żarłoczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wróciłam z Globi zakupki robiłam małe ale stałam do kasy z 15 minut takie tłumy:o Patrycja też nad podziw dzisiaj grzeczna:) POdziwiam apetyt Martynki żeby tak Patrycja jadła hmmm rozmarzyłam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - ja nie wiem, czy to tak dobrze, że MArtynka zjadła tyle sera topionego... Teraz będę jej dawać obiad, ciekawe jak zareaguje na barszcz ukraiński z mrożonki :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Pati musze gotowac osobne obiadki chociaz nie codziennie ale ona jest raczej zupkowa , lepiej wchodzi :) dzisiaj mielismy pomidorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybki raport z obiadu Martynki ;) Barszcz wszedł gładziutko - końcówkę nawet spałaszowała sama, bo ja gadałam przez telefon :) A na drugie wciągnęła pełnowymiarowego kotleta z kurczaka, po czym wyżebrała ode mnie jeszcze pół mojego :D Popchnęła wszystko dwoma owocami kiwi :) A zasnęła w 2 minuty :D Smutno tu jakoś, rzadko zaglądacie... Miłej nocki, idę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - Maks obiad je na dwie tury. Zupę przed spaniem, a drugie danie po. Inaczej by nie weszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×