Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Tam tamtaaam :D Zauważyłam, ale nie chciałam się chwalić ;) Danti - też mam nadzieje, że będzie dobrze z Leonkiem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Karolina 🖐️ a ja tak dzisiaj wyputuję z tatą Maksia już nic nie wyjdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oklepalam go a on teraz po kazdym kaszlnieciu wola mamo poklep:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - a ja ostatnio leczyłam Maksa syropem z cebuli, miodu i cukru. Jak dla mnie rewelacja. Beatko napiszę Ci na maila, ok? Jak ktoś jeszcze jest zinteresowany to proszę sie zgłosić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - aż dziw bierze, że nasze szkraby są w tym samym wieku! Właściwie to Leonek jest nawet młodszy od Maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyjdę na plotkarę, szukającą sensacji, jak też poproszę?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - w żadnym wypadku ;) W takim układzie \"idę\" pisać i wysyłać. Poczekajcie chwilkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Karolinko ale jak nie chcesz naprawdę nie pisz tylko tak spytałam i przepraszam że taaaaka ciekawska jestem:) Ważyłam dzisiaj Patrycję bo wydawało mi sie że przytyła:) owszem przybyło jej całe 0,30 kg waży 12,200 hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ptaszynka z Twojej córeczki, Beatko :) A widziałyście zdjęcia, jakie dziś wysłałam? Te z dużym białym misiem? Nie wiem, co się dzieje - od dwóch dni nic mi nie przychodzi na skrzynke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dorwe sie do kompa brata to zasypie was fotkami moze jutro. Leo tez kruszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Jonko zapomniałam dostałam Martynka ładnie zdrowo wygląda:D i tyle dla mnie zdrowe dziecko to takie dobrze odżywione a Patrycja jak troszke pochoruje to wygląda jak małe chude widmo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam!!!! :( Maciusiu!!!! Wszystkiego najlepszego z okazji drugich urodzinek!!! I przekaż Mamusi zyczenia - od nas wszystkich - żeby dalej bła taka dzielna, jak do tej pory, a Ty taki słodki i kochany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Beatko ;) Ona była spocona i rozbawiona :D Stąd te policzki czerwone... A łapki jak kielbaski, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss Blondi 👄👄🌻🌻i dużo uśmiechu i radości dla kochanego solenizanta Maciusia🌻❤️ od Pati i mamusi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - Ty masz jakąś obsesję!!! Zostaw biedne dziecko w spokoju!!! Ona poprostu jest duża. Za jakiś czas rówieśnicy ją dogonią i nie będzie aż takiej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, Karolina - mam obsesje :( Na tym punkcie i kilku innych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie Sto Lat Maciusiu rosnij wielki i zdrowy. ide nakarmic MALEGO KASZLAKA ZARAZ WRACAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że ja przez cały dzień myślałam, że zapomniałam o czymś ważnym :O i wydało się :O Maciusiu dla Ciebie mam bukiet kwiatków 🌻🌻🌻🌻🌻 i moc całusków 👄👄👄👄👄 życzę Ci żeby spełniły się wszytskie Twoje marzenia a dziecństwo mijało beztrosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam obsesję że Patrycja jest mała bo ja mam 153cm;):P a tatus 171 cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sprawdzic stopke ;) Szipszop nie działa, to niech spadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczta na Onecie fatalnie działa ostatnio dostałam maile sprzed 1,5 miesiąca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ten capslock ja sie martwie ze maly ichudziutki a ty Jonka za masz duza dziewczynke kazdy chcialby to czego niema a najwazniejsze ze sa zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a do mnie co miesiąc przychodziło powiadomienie, że mam kliknąć na link w celu uaktualnienia. Ostatnio nie klikałam bo już nie potrzebowałam ich suwaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×