Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Jonko - Maks kiedyś nie spał trzy dni z rzędu i myślisz, że poszedł wcześniej spać? Szalał normalnie do 21 i jeszcze miałam problem żeby go położyć :O Ale jutro to chyba rzeczywiście nie będę go kładła. Jest wtedy szansa, że nie będzie wariował dziadkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek musi miec komplet na talerzuparowka chlebek i kawalek jablka:) jak czegos brakuje to mowi- czegos brakuje...jaaablka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz biega i wola- mamo kozia!!! tzn. ze trzeba wytrzec nosek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty! :D a Maks kolacje, obiad i śniadania jada przy stole siedząc na krześle ale zupę na blacie w kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale frajda z takim mówiącym szkrabem :D Maks niestety jest bardzo monotematyczny i ciągle \"mówi\": \"yyyy\", \"uuuu\", \"bo ti tu\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqqqqqqqqqqq1qq qqqqqQQQQQQQQQQQQQQQQQ Tez ucze go jesc w kuchni ale nie zawsze wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na chwilę do kuchni przygotować coś na obiad. Dostałam od mamy gołąbki ale w sumie to nie wiem z czym się je je, bo ja nigdy gołąbków nie jadłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks prawie wszytsko je w kuchni ale z tą zupą to nie jest do przejścia. Może dlatego, że on w ogóle nie chce jeść zupy więc muszę go przekonywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi pomaga pisac:D oj czasami to juz zawiele gada jak nakrecony,a jak sie wkurzy to mowi- mama przeszkadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do golabkow sos pomidorowy i nie uwierze ze nigdy nie jadlas ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Beatek dziewczyny dostaje bialej goraczki jak Leo ma wypic lyzeczke syropu.wylalam juz dwie na podloge:/ chyba dodam do piciaw kubku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - pewnie kiedyś jadłam, jak byłam dzieckiem ale tego nie pamiętam, ale odkąd pamiętam nie wyobrażałam sobie jak można jeść gotowaną kapustę z ryżem i pomidorami :O aż do zeszłego tygodnia keidy to spróbowałam... byłam w szoku jakie to pyszne. No więc wczoraj dostałam od mamy i teraz zastanawiam się czy zjeść je z ziemniakami czy z chlebem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - cześć Danti - zapomniłam dodać, że ulubionym napojem Maksa są lekarstwa i to wszytskie bez wyjątku. Wie nawet, który syrop jest na kaszel a który na katar, tzn. wydaje mi się, ze wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z chlebem ja kupuje sos pomidorowo paprykowy i polewam pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek moglby jesc tabletki garsciami,dostalam w aptece RUTINACEA i Leo wola daj kuleczke trzeba jeszcze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie zamiast obiadu dzisiaj oczywiście dla Nas są parówki opieczone w piekarniku i na to żółty ser:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks jeszcze nie dostał żadnych tabletek, ale codziennie rano asystuje mi przy wydzielaniu witamin dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - a wiesz, że już od jakiś trzech dni marzą mi się takie parówki? ;) Tylko zawsze jak je zrobie to potem nie chce mi się już ich jeść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina a jak Twoje stracone kg nie wróciły , bo ja sobie popuściłam i jestem w punkcie wyjścia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie wróciły choć był okres kiedy zaczęły znowu rosnąć Teraz znowu jestem na bezsłodkije diecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe u nas zalewajka to taka zupka normalnie na mięsku z warzywami + barszcz biały z torebki Winiary i do tego wkrojona w kosteczkę kiełbaska pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×