Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

dzisiejszy jadłospis PAti rano kaszka kiwi 3 małe morlinki kiełbaski zupka pomidorowa miseczka 3/4 kanapki 10 paluszków 1 jajo z niespodzanką serek dani 2 tic taki I co Ty na to Karolinko?? obiad zjada w pierwszym podejsciu ale musze cudowac jak prawie przy kazdym posiłku oprócz czekolady paluszków i tic taków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks zjadł dziś: 9 - kaszka 150ml 12 - zupka ok 200ml (bardzo dużo jak na niego bo normalnie zjada ok 120ml) 15 - pół gotowanego uda z kurczaka i 1/4 ziemniaka 16 - piernik, taka mała gwiazdka i jabłko 19 - serek homogeniozowany ok. 120 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to możemy podac sobie rękę jedza bardzo podobne ilości chociaż zauważyłam że po antybiotykach Pati ma zwiększony apetyt :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestała się już przejmować tym ile on je. Staram się tylko, zeby codziennie zjadł zupę czyli porcję warzyw i trochę nabiału bo nie chce pić mleka. Resztą nie przejmuje się aż tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście nigdzie nie muszę iść :P tzn. do pracy (dziś złożyłam podanie o przedłużenie urlopu wychowawczego do grudnia przyszłego roku) bo muszę udać sie do sklepu bo dziś niestety nic nie kupiłam, a przecież nie mogę w Sylwestra wystąpić w codziennych ciuchach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Patrycja w sumie wygląda akurat i czasami budzi mój śmiech bi jak fajnie stanie to widac najpierw jej brzuszko a potem reszte , ale brzuch to pewno ma po mnie hehe a i tatusiek ma to i owo z przodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ja też bym sobie tak w domku z Pati posiedziała ale to narazie marzenia:o A na Sylwka gdzies konkretnie sie wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks też ma taki śmiesznie wydęty brzuch :D i też nie wygląda na chuderlaka. Mieści się w normach więc się nie martwię. Niby po kim ma być duży? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najchętniej wróciłabym do pracy ale po pierwsze ie bardzo mam gdzie, po drugie nie mam z kim zostawić Maksa, a po trzecie to cholerne uczulenie , no i po czwarte obawa czy ze wszystkim sobie poradzę :O A na sylwestra idę do znajomych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale napewno nie takie jak nasze szkraby. Tamte dzieci są wydęte z głodu a nasze mają prawidłowa budowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak byłam z Pati w domu koniecznie chciałam isc do parcy a teraz na odwrót cóż z kobietkami to juz tak jest;) a my siedzimy w domu :o będę spadac bo rano nie wstane miłych 😴 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po swietach. juz chcialam sie pochwalic ze leonek to okaz zdrowia a on jakby uslyszal i od dwoch dni ma katar i goraczke:(.pozdrawiamy przy okazji wszystkich chorowitkow duzych i malych👄. przez ta goraczke ominalo nas dzisiejsze wesele mojego kuzyna:(,tak chcialam zeby Leos sie wyszalal z innymi dzieciakami. Karolina Leonek moze podac reke Maksowi jezeli chodzi o jedzenie. dziewczyny jak wasze pociechy waza po 19 kilo to jaki maja wzrost? Leo wazy jakies12-13kilo i ma niecale 90 cm :( jest drobniutki ale diabelek z niego ,wszedzie go pelno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść :) Danti - Martyna niedawno przekroczyła metr :) A co do brzucha, to powiem Wam, że nawet jej tak nie wystaje... Ona ma potężne bary i solidne nóżki :D Wyslę Wam jeszcze kilka fotek - jak przyszli znajomi i przynieśli wielkiego misia :D Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece ze sniadankiem dla malego,obudzil sie o 11 !!! ale pierwsza pobudka przed 5 pobawil sie do 7 i myk do lozka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci fajnie :) MArtyna przespała od 19.15 do 7 rano :) Z przerwą w nocy o 3.00 na przebieranie - chyba jej xle założyłam wieczorem pieluchę i obudziła się w mokrej pościeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ale pozniej drzemka wychodzi kolo 16 i dobranoc Leonek mowi kolo 24:D to juz nie jest fajnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może Go nie kładź na drzemkę??? Chyba, że bardzo potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byl zdrowy to go przetrzymywalam do 19,30. ale teraz jest zmeczony i sam zasypia w kazdej pozycji. ostatnio na krzesle obrotowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam się nie zdarzyło nigdy, żeby Martyna sama, z własnej woli zasnęła gdzieś... No, chyba, że w samochodzie, ale to sie chyba nie liczy ;) To może Go nie trzymaj do 19.30, tylko powiedzmy do 18.00? JAk widze, że mała jest już senna, to szybko daję jej kolację, idzie do mycia i o 19.00 juz śpi. A rano wstaje dużo później, niż jak kładzie się koło 20.00 albo poźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze cos w tym jest ,sprawdze na Leonku. On potrafi ogladac bajke na komputerze i zasnac na siedzaco albo w pokoju polozy sie na podloge i spi:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po sniadanku skubnal troche jajecznicy i obowiazkowo plasterek zoltego sera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i koniecznie popic zielonym sokiem. maja Wasze urwiski jakies ulubione potrawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść! Jest jeszcze któraś? Byłam dziś na zakupach i kupiłam sobie dwie bluzki. Jedną taką bardziej na wyjścia choć i do znajomych może być, a drugą taką codzienną. Chciałam jeszcze buty i marynarkę ale niestety nie dostałam 😭 Danti - co do ulubionych potraw to z zup Maks preferuje słoiczkowe, z mięs kotlety i udo z kurczaka, ale najlepszym \"daniem\" są parówki i babcina herbata ;) Jonko - no to co Ty się dziwisz, że Martynka tyle je skro jest taka duża? Maks ma dopiero 90 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×