Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karolina przy katarze i kaszlaniu Leonka mozemy sie wybrac na spacer? goraczki nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz slysze mojego meza ze po co i naco jak jest chory niech siedzi w domu. ale chyba wyjde z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - nie jestem znawcą ale uważąm, że świerze powietrze jest zawsze wskazane. Lepiej to niż kisić się we własnych zaraz :O zwłaszcza gdy nie ma temperatury. A Maks nienawidzi makaronu. Od razu ma odruch wymiotny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno pytanko kiedys zamawialas kalendarz z wlasnymi zdjeciami mozesz mi polecic stronke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUK PUK JEST TU KTOS ? leonek spi niestety bylo troche po 17 wiec pewnie obudzi sie kolo 19. a moja rodzinka bawi sie teraz na weselu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEON SIE OBUDZIL KASZLE CORAZ GORZEJ.MACIE MOZE JAKIS WYPROBOWANY SYROPEK OD KASZLU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Danti - przepraszam, że zniknęłam tak nagle :( U nas dobrze działa prawoślazowy na kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hkkkkkkkkkkkkkk88888888822222222i7777777777777222233333333333333333333334444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek ja Ci zazdroszcze. Leos teraz sie rozbudzi musi cos zjesc i zasnie pewnie kolo 23.troche jest marudny moze szybciej zasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój diabełek odpadł o 19.20, przy dźwiękach szlifierki (Mariusz chce podgonić remont łazienki) i sygnału straży pożarnej - pewni jakiś miłośnik fajerwerków nabroił. Od wczoraj jest taka jakaś senna i źle wygląda... Boję się, że to jakieś choróbsko się jej znowu czepiło - w święta dużo ludzi się przewinęło przez jej życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była dziś u nas z wizytą moja teściowa :O Co ta baba Jaga ma w sobie, czego nie mam ja, że Martynka w jej obecności zapomina o bożym świecie, a mama to jest najgorszy wróg, którego trzeba bić i zwalczać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Jonka Helo Beatek leonek tak wszystkich wita:) biedny kaszle tak jak by sie cos mu tam odrywalo:( ale jest pogodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti ale dzisiaj nie spała w dzien dlatego;) tak to spokojnie do 21,30 by latała:) W ogóle Pati jest z dzieci mniej śpiących:) Ale Twojego Leonka to tatus nieżle rozregulował wydaje mi sie musisz to naprawic ale napewno dużo czasu minie żeby przywrócic taki normalny rytm prawda ?:( Jonko 👄 dla Twojej perełki , u nas juz po chorobie ale Pani doktor nie mówiłas czy dawac furagin czy nie profilatycznie troszke podam i zrobię badania , chyba tez bede musiała zrobic posiew moczu Paty , Jonko mam rację ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti nie chce Cię martwic jak Pati odrywał sie tak kaszel to miała zapalenie oskrzeli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - aż dziw, że nie jadłaś gołąbków :) Ja uważam, że jest to jedno z najlepszych dań kuchni polskiej :) Ja jem gołąbki często tylko z chlebem (z masełkiem) i tym sosem, który się wytwarza podczas duszenia :) Martynka dziś miała dzień dietetyczny ;) Zjadła na śniadanie płatki na mleku, potem banana, w południe dwa serki homogenizowane typu danio, potem miskę zupy - tego wczorajszego barszczu ukraińskiego obowiązkowo ze śmietaną, a na kolację znów płatki z mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a dzisiaj stał się cud bo szwagierka dzwoniła i nawet teściowa rozmawiała ze mną i Patrycja , powiedziałam o kochanym synku ale nie tak sama spytała to powiedziałam prawde:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka ja juz stwierdzilam ze z kim dziecko najwiecej przebywa tego preferuje,niestety jak nas( mamus) niema to sa to obcy ludzie lub babcie. a propo baba jagi. farbowalam wlosy mamie i jak mama wyszla z lazienki Leos popatrzyl sie dziwnie i mowi do babci- BABAJAGA,BABAJAGA. TO NIE BABCIA TO BABA JAGA:D dopiero jak umyla wlosy to popatrzyl i mowi...baba ja... nieeee to baaaabcia! usmialismy sie do lez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - jak ja przeleczysz furaginem, to w posiewie nic nie wyjdzie. Możesz tak kilka dni Patrysi dać - z tydzień... I pamiętaj, że nie leczy sie wyniku, tylko pacjenta :) Danti - spróbowałaś oklepać Leonka? Może by Mu pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - najciekawsze jest to, że MArtynka duzo czasu spędza własnie ze mną!!! Z babcią to jak chodziłam do pracy (od września) spędzała najwyżej 4-5 godzin dziennie i to nie codziennie, tylko np 3-4 dni w tygodniu :O Nie rozumiem tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko tamtatam gratulacje otworzyłas 600 stronę 🌻🌻 ------- . . . . . . . . . . . . . . . . . . -------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×