Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

JEszcze nie, na razie zrobiłam drugą linijkę :) Teraz idę na pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suuuper chociaz jedna dobra wiadomośc brawo Karolina:D ale o te szczegóły na początku to i ja Ciebie wypytam na maila jeśli pozwolisz zajrzyj na pocztę :) I wszystkiego najlepszego ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mnie dobija w tych suwaczkach? Że na końcu zamiast jedynki czy nawet dwóji jest już trójka 😭 Niedługo będzie 4 i 5 :( a to oznacze, że się starzejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, czekamy na Ciebie... A ta trójka jest faktycznie nico dołująca, ale pomyśl - to nie my się starzejemy, tylko nasze dzieci ;) Dla mnie osobiście trójka oznacza, że MArtynka pójdzie do przedszkola :D Wprawdzie jeszcze nie wiem, co nas tam czeka, może nie będzie fajnie :O Choroby, problemy wychowawcze... Ale nie będę skazana na straszną babunię :P I może MArtyna jak pójdzie do przedszkola, to trochę mnie doceni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz będę się zmywać... Mariusz kończy w łazience na dziś i może będę mogła skorzystać z toalety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to sie nazywa kolacja 3 gryzy parowki i 3 gryzy chlebka z jajkiem do tego 4 gryzy zoltego sera. i Leonek najedzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti dobre i to jak mawia moja mama tu gryzek tam gryzek i uzbiera sie całą kanapka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek a ile wzrostu ma Patrycja bo leo dobija do 90 cm. ja mam163 a tatus 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mierzyłam jej na bilansie 2 latka we wrzesniu miała około 83 cm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie tatus wyrobil dobry nawyk zaraz po przebudzeniu butla z mlekiem tzn tato daje 150ml twierdzi ze wiecej nie wypije ja robie cala cos ok 200 i Leo wypija.czasem przed snem ale mie zawsz. w dzien nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Pati juuuż bardzo dawno nie pije z butli:( ale xcodziennie coś z mleczka a to kaszkę a to serek ato babcia zrobi lane kluseczki na mleku a ja płatki owsiane na mleku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonek tak sie nauczyl ze mleko tylko z butli na dzien dobry,a potem zapomina o butli. i pije z niekapka albo z kubka ze slomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze konczyc bo Leo zamecza tatusia ktory umiera(czyt. jest przeziebiony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się staram, żeby Martyna 3 razy dziennie zjadła coś mlecznego - rano i i weczorem je mleko z płatkami, albo kaszke , a jak ma kanpki czy jajecznice, to dostaje kubek mleka do picia (przez słomkę) A w południe zjada jogurt, albo serek, albo dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks nadal nie śpi 😭 Jakoś mu się ostatnio pozmieniało :O wstajemy dość późno, potem drzemka wypada o 13.30 a nie o 12 jak zwykle, i o 21 on wcale nie myśli o spaniu. Dziś zaczył sobie \"tany\" czyli muzyki i tańcował :D Jonko - moja ciocia kiedys powiedziała, że nie czuje, że się starzej dopóki nie pomysli ile lat mają jej dzieci. Beatek - za chwilkę Ci odpiszę ale jest tego trochę więc się nie niecierpliw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks odmówił picia mleko jak skończył rok (chyba, bo nie pamiętam dokładnie). Nie było wiekszego problemu bo ładnie jadł kaszkę ale ostatnio odmówił nawet tego więc z nabiałem mamy problem :O Nie chce nawet kakao. Czasem daję mu takie melko smakowe w kartonie ale alergolog mnie za to opindoliła delikatnie mówiąc i teraz jakoś mam wyrzuty sumienia za każdym razem kiedy sięgam po kartonik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - to jest ten wieczny pronblem ze spaniem dzieci - albo masz spokój szybko wieczorem, ale pobudka wypada z kurami, albo do wieczora harce (albo tany :) ) i mozna pospać rano :) Trudno powiedzieć, co lepsze... Ja chyba jednak wolę, jak jest z Martynką - dziewietnasta na zegarze i dziecka nie ma do rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tatus daje Pati mleko prosto z kartonu tylko podgrzane zawsze o to sie awanturuje bo obawiam się o sensacje żołądkowe Pati ale jak narazie nic się nie działo a Patrycja potrafi wypic szkl naraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bakusie? A zreszta podobno najwięcej najlepiej przyswajalnego białka i wapnia jest w jogurtach, więc może na jogurt spojrzy łaskawszym wzrokiem? Danti - nie wrócisz już? Jeśli nie, to dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - no to przyznam się Wam, że ja też daję ostatnio Martynie podgrzane mleko z karonu i jakichś sensacji nie zauważyłam ;) MAła wypije, owszem mleko, ale bardziej jej smakuje kakao :O troche ja oszukuje, dodaję tylko ociupinkę, żeby lekko zabarwić, ale ona i tak woli kakao niz mleko :) A krosty na buzi coraz gorsze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się zdaje... Już miała mniejsze, na urodziny zjadła 4 lentilki i ją wysypało. Potem dostała od jednej cioci kawałek czekolady (bo przecież dziecko MUSI jeść słodycze... :P ) i znów ją wysypało. Teraz dostaje ode mnie tak ze 2 razy w tygodniu to kakao i znów ma taka czerwona buzię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja też miała takie malutkie krostki na policzkach ostatnio domyslam sie ze od mandarynek:( bede powoli uciekac 😴 ale jeszcze poczuwam 🖐️ papa miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×