Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

ja zostawiam dla drugiego dzidziusia bo chce miec dwa:):) ja jedynaczka wiec nie chce zeby moje dziecko podzieliło mój los:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niektóre zostawiam. Większą część oddaję bratu dla jego synka, a to czego oni nie chcą, to sprzedaję na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola a wszystko Ci się sprzedaje co wystawiasz ? A co jak nie pójdzie- wywalasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystko. Ale to co nie pójdzie to zazwyczaj jest naprawdę kiepskiej jakości. Jestem uczciwa i wyraźnie piszę jeśli coś ma jakieś wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zostawiam ubranka po Wioli , ale tylko te ładne lub takie do których mam sentyment ;-) Bo kto wie czy się kiedyś coś nie przytrafi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ja zostawiam z podobnych względów, choć nie licze na jeszcze jednego szkraba. Chyba bym wylądowała w psychiatryku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę wyrzucić na śmietnik - przynajmniej wiem ,że wezmą to potrzebujący . Kiedyś słyszałam ,że PCK sprzedaje tą odzież z tych pojemników ... Pozatym ludzie się wstydzą prosić , a tak wezmą sobie sami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - tak, ale mały ;) MA dopiero 92 cm wzrostu a wiadomo jak szyte są ubranka. Spodnie nosi na 86 lub 92 ale niektóre bluzki na 80. A w zeszlym roku miał rajstopki na 104 i wyrósł z nich w połowie zimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie . Wiola dostała od mojej mamy spodnie moro - oceplane polarkiem . Kosztowały 25 zł - chcę je sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - pewnie, że PCK sprzedaje, ale pieniądze przeznacza na swoje potrzeby czyli dla tych, którzy potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie wywalam wieszam w torbie na kontenerze; to ile ma wzrostu maks?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedaję ponieważ : -po pierwsze są za duże -po drugie są chłopięce i nie pasują jej doniczego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej to nie moge patrzec jak ide na chinskie i podchodzi bezdomny i wybiera z kosza to co inni wywalaja i je to , w sumie to juz nie chodze ale kiedys jak byłam panna:) imprezowiczka to czesto chodziłąm na miasto jesc to mnie obrzydzało......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe a Twój synek nie potrzebuje ? Na przyszły rok jak znalazł , metki jeszcze mają . Mogę posłać fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - dodam jeszcze, że dostaje dla Maksa ubrania od koleżanki po jej pół roku młodszym synku ;) JA jak już to też nie wywalam do kontenera tylko stawiam w osobnej siatce obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wogóle jak zasune tematem to nie wiadomo o co chodzi podobno to swiadczy o niuporzadkowanym zyciu emocjonalnym:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×