Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Noe - fajne, ale czy ja wiem czy opłaca się je kupić za taką cene? A to jeszcze nie koniec więc pewnie skoczą w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie za 20 to jeszce ale przesyłka dlatego sie pytam o wasze zdanie moze znajdzie sie cos fajnego lubie z nr. koszulki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - ja ostatnio kupiłam bardzo ładne bluzeczki w H&M po 15 zł ale z długim rekawem więc te się nie opłacają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez jest ,ja jestem za tym zeby sie wygadac jak jest potrzeba a nie dusic w sobie a kolesie sa inni twardzi i potem im odbija jak sie nagromadzi tyle wszystkiego , im jets głupio sie obnazac z emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem czy tak bardzo anonimowo bo mnie jednak ktoś \"wyśledził\" ;) A co do facetów to oni chyba nie potrafią rozmawiać o tym co czują :O zresztą ja też nie potrafię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej co u mnie słonce daje po oczach a przed chwilka lało a teraz super!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis sledz cie wysledził ale spoko sledz wiadomo ryba morska na kafe nie pozyje bo ja słodze:) ale zakreciłam , aco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też często kupuję na Allegro ale ostatnio doszłam do wniosku, ze trzeba się bardzo zastanowić przed zalicytowaniem bo można sie nieźle wpakować, np. kupić drożej. Tak jak pisąłam kupiłam ostatnio koszulki niezłej jakości po 15zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam ostatnio za 15 zł jedna nexta z krótkim i z długim obie super sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu piszesz, że za 15 jak tam jest cena 10.50? A ta z krótkim rękawem nie jest rozciągnięta? Tak wygląda na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały sie budzi wiec niewiele jeszce pogadam ;na allegro rzadko kupuje odbieram raczej osobiscie ,ale sie wkreciłam ostatnio:) a pierwsze co kupiłam przez allegro to był kwiat w doniczce:):) tylko mały doszedł w super stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plus przesyłka a najlepsze jest to ze licytowałam sie z kolezanka z bloku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! No tak! Zapomniałam o przesyłce. Ja na Allegro upłynniam wszytsko co mi jest zbędne w domu. Jak tam \"nie pójdzie\" to \"nie pójdzie\" już nigdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze chaotycznie:) jak daje za koszulke 10.50 plus 4.50 to jest 15 pln ja to licze razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola , a ja mam tyle rzeczy do sprzedania ... Tylko aparat szwankuje i nie mam jak fotek porobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam mnóstwo, zwłaszcza, że porobiłam ostatnio sporo pożądków. Ale mi się nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×