Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Maks ma chyba znowu jakieś zapalenie w buzi bo jak tylko chce coś zjeść to pokazuje, że go bolą usta i dolne dziąsło. Smaruję mu DentoseptemA ale to niewiele pomaga 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAriusz dziś pojechał na swoją delegację :( Wyjechał o 4 rano, bo u nas zasypało strasznie i myslał, że tak będzie przez całą drogę... Okazało się, że śniegu nie było już 20 km za Wrocławiem ;) Dojechał o godzinę za wcześnie ;) A ja niestety spadam, tylko obejrzę fotki :) MAm dziś kupę spraw do pozałatwiania, a widzę z okna, że kierowcy przestraszyli się sniegu i jeżdżą strasznie wolno :( CZeka nas przedpołudnie w korkach ;) Odezwę się, jak wrócę - zaraz po teletubisiach wyruszamy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, KArolina :) JA się woprawdzie martwię, że MArtyna za dużo je, ale bez śniadania nie ruszamy się z domu - ja też nigdy nie potrafiłam na głodniaka wyjść. Jak juz bardzo nie chce, to daję jej banana i szklankę kakao. A po półgodzinie ne dworze sama zaczyna wołać o bułkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - powodzenia 🌻 Ja też lecę bo Maks jeszcze w piżamce siedzi ;) Miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - no własnie, a on nawet tego banana nie chce :O nie wspominając już o mleku czy kakao :O😭 no ale może za pół godzinki to się jednak zdecyduje, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilke bo caly czas z mezem sie ugaduje Jonka to juz tak blisko:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i MAks dostał antybiotyk :(😭 Nie wiem czy ta lekarka nie za lekką ręką wypisuje tak drastyczne środki :O Ninko - piekne zdjęci :) Martusia ma piekny usmiech, ale to pisałam już chyba wiele razy ;) A drest z Tubisiami to nowy nabytek? Maks przyuwazył kiedyś bluzę z Teletubisiami w szafie, którę kupiłam \"na zaś\" na wyprzedaży i teraz muszą mu ja zakładać i podwijac rękawy,. Wygląda w niej jak w sukience ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ta bluza, to po starszym kuzynie. :D Nic nie pisałaś żeby Maks był chory. Czemu dostał antybiotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko [ cześć] Maks nie jest chory, tylko pokazywał od poniedziałku, ze go buzia boli. Smarowałam mu taki preparatem ale od wczoraj nie chce jeść, tzn. zje jak zacznie działać znieczulenie w tym preparacie, a działa tak jak dentystyczne, że nic nie czuć ;) no i poszłam dziś to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarak nie powiedziała a ja zapomniałam się zapytać. Ale mi to wygląda na jakies zapalenie dziąseł, tak jak poprzednio :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie :O tylko, że poprzednim razem pomogło posmarowanie Dentoseptem a teraz nie pomaga 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na tym, ale jak Marta miała pleśniawki, to kupiłam taki świetny środek homeopatyczny. Kosztował sporo, trudno go było znaleźć, ale po dwóch kropelkach była poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogłabyś mi podać nazwę? Sprawdzę w necie czy na takie zapalenie też pomoże. A kto Ci go poelcił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to poleciła pani pediatra. Nazywa się to Albicansan firmy Sanum. Za małą buteleczkę płaciłam ok. 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witam , moja kol bierze na odchudzanie leki jakies juz jest duzo chudsza i własnie zapomniałąm nazwy napewno na m sa na recepte w aptece tylko kosztuja 79 zł a nie wiem ile ze znizka musez sie dowiedziec i zobaczyc jakie skutki uboczne znacie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kupiłas to bez recepty? Bo znalazłam informację, ze tylko z przepisu lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam to bez recepty w aptece w Gdyni na ul. Witomińskiej. Jak wjeżdżasz na Witomińską to od razu po prawej stronie jest szyld Apteks Św. Heleny. Tam mają sporo homeopatii. Ale z tego co widzę na stronach Sanum, to tylko mają Albocansan krople D3, a to nie to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - tych preparatów są setrki. Trudno ocenić o który chodzi. Ale jak będziesz znała nazwę do zapodaj. Zawsze się znajdzie coś do zrzucienia. ;) Karolina - może zanim kupisz, to się wywiedz, bo Albicans-coś tam, to przede wszystkim na grzyby, jak sama nazwa wskazuje. Nie wiem czy na zapalenia też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale to zapalenie musi byc czyms spowodowane :O A antybityki daje się przecież właśnie na grzyby, no nie? Czy na wirusy? Nigdy nie wiem. No bo jak na grzyby to by ten preparat pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli chodzi o dawkowanie, to Marta jak miała około roku, dostawała 1 kropelkę raz dziennie. Teraz pewnie mogłaby dostać 2 kropelki. Oczywiście prosto do buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też znalazłam ta stronę :) Mam rozumieć, ze to jest dokładnie to, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na grzyby i bakterie. Na wirusy to bardziej wspomagająco. Ale te pytania to raczej do Jonki :) pozdrawiamy 🖐️ Myślę, że powinnaś przede wszystkim się upewnić co Maksowi dolega, bo zapalenie dziąseł, to raczej wymagałoby smarowania jakimś specyfikiem. Moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - tak, to jest dokładnie to Albicansan D5 krople. A z takich najprostszych sposobów, to może masz jeszcze jakiś Bobodent czy Dentinox? Ja bym najpierw tym smarowała. Beatek - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×