Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Pije sporo ,tak przynajmniej mi się wydaje ;-) Zrobiłam sobie napar z kopru , jutro napewno mnie ruszy :D To przez stres -napewno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałam się nad tym ;) Alewypada w środku tygodnia ;) A chodzi też o urlop Mariusza - żeby miał jak najwięcej czasu w domu... Jak urodzę w piatek, to powiedzmy, że on zarwie z pracy tylko ten piatek, potem weekend, a potem ja już będę w domu... A jakbym urodziła na pczatku tygodnia, to na musi wziąć wolne, żeby opiekować się MArtynką, a potem, jak ja wrócę to będzie już mało wolnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc 😴 Aha Jonko te bóle głowy - to klastrowe ale wiem skąd się biorą - przez Adika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Był taki czas, kiedy myślałam, że moje wypryski na twarzy to alergia na Mariusza ;) Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno każdy ból ma podłoże psychiczne ;-) więc wszystko jasne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Ninko - imieniny Marty wypadają w czwartek w tym roku, więc biorę pod uwagę ;) A poza tym - moja kuzynka, planowana na chrzestną ma na imię Marta ;) Więc kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Hehehehe No byłoby sympatycznie. Ale nic na siłę i przy założeniu, że dzidziuś nie zdecyduje się na wcześniejsze przywitanie rodziców i rodzeństwa :D Beatek - śliczne zdjęcia. Jakia Partycja cudna dziewczynka... Nadal ma tych wielbicieli w dużych ilościach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś musimy ewakuować sie do mojej mamy bo sąsiadka z naprzeciwka wstawia drzwi do mieszkania i uprzedziła, że bedzie bardzo głośno. Powiedziała mi, że specjalnie umówiła fachowców na 10 bo widziała, że właśnie wtedy wychodzimy na spacer :) Miło z jej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, Beatko - bardzo fajne fotki :) Miło, że wreszcie możesz posiedzieć z Patrysią w domku :) Karolina - jaki Maks jest do Ciebie podobny!!! Ja bym też tak chciała :) I od Danti też dostałam zdjęcia - Leonek to kawal przystojniaka :) I jakie ma fajne ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko wielbiciele zapadli w sen zimowy:) Karolina jest to miłośc odwzajemniona :) Jonko :D:D obyś urodziła w terminie najbrdaziej odpoweidnim dla sobie:) Z tym słąbym wzrokiem a porodem hmmm ja mama -5,5 i okulista dziwnie patrzył jak poprosiłam żeby dał mi zaświadczenie że mam słaby wzrok i ewntualnie należałoby zrobic cc ;) poprostu napisał świstek że mam wadę wzroku i czesc , a w szpitalu olali to :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - bo to chyba nie chodzi o wielkość wady tylko własnie o stan siatkówki i ogólnie oczu :O zresztą Jonka będzie na ten temat wiedziała więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie mam problemów ze wzrokiem, a to co piszecie przypomina mi pewną dziewczynę, którą spotkałam po porodzie w szpitalnej łazience. całe białka miała czerwone od krwi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz fajną sąsiadkę, Karolina :) Miło, że istnieją tacy ludzie :) A my dziś idziemy do teściowej na urodziny... Nie będę robić żadnej \"buźki\" bo doskonale wiecie, co ja mogę na ten temat mysleć ;) W czwartek Mariusz znów jedzie na szkolenie na 2 dni - tym razem do Słowacji... A w sobotę - kolejne urodziny, tym razem mojej Mamy i Mariusza :) Tak się nieszczęsliwie ułożyło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ literówki ;) Tak Maks to wierna kopia mamy , nie wyprze się Go:) no i wiadomo już dlaczego ma takie powodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę na razie spadać :( Niedługo wróćę :) Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - czyżbys widziała mnie? Mi popękały nie tylko naczynka w oczach ale i na twarzy :O Wyglądałam tak ponad miesiąc a przeciez musiałam jakoś funkcjonować :O Kupic wózek, zarejestrować Maksa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny nie pisałam Wam ale mam nerwową sytuację z teściową właśnie :( ech życie ble:( Patrycja pisze gh gmyu8uukc ]'d[;okihw6ww :D czy Wasze dzieci śpiewają domowe przedszkole Pati ma fenomenalną pamięc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - Ty chyba nie rodziłaś w Redłowie? Jonka - a to ciekawe, te urodziny Twojej mamy i Mariusza. Moje urodziny przypadają dokładnie w tym samym dniu, co urodziny mojej teściowej :D Beatek - jedyny ratunek - odkopać spod śniegu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście bardzo miłe 🌻 Część ludzi mów, że MAks podobny do mnie a część, że do Przemka. Część rodziny widzi w nim jednego z moich braci, a dryga część drugiego, a moja mama uważą, że jest podobny do taty Przemka ;) I komu wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - to odkopywanie to było odnoście wielbicieli Patrycji, a nie, broń Boże, Twojej teściowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ja w bloku nie mieszkam ale sąsiadów to mam ........do d...za przeproszeniem tacy dziwni jacyś a przecież wszyscy mieszkamy tu od wielu lat powinno by fajnie nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - wiem coś o sąsiadach do d..y. Z dwóch stron jeden sąsiad, który zbiera śmieci wielkogabarytowe (jakieś stare auta dostawcze, zardzewiałe kontenery itp), a z drugiej, czyścioch, ale z \"wyrokiem od nas\". Powiedział, że dorzuci się do płotu, a potem się wypiął :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - nie, ale własnie wyglądałam dokładnie jak ta kobieta: czerwone oczy, opuchnięta twarz i obolałe wiadomoco;) koszmar, którego nigdy nie zapomnę i zanim zajdę w kolejną ciążę (gdyby oczywiście zdanie mi się zmieniło ;) )najpierw ustalę z lekarzem sposób rodzenia, podawane środki znieczulające i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×