Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Pod obserwacją mam kilkanaście :D sukienek , ale ceny sporo wyższe :-0 i pewnie znowu nie będzie mnie stać na kupno żadnej ... Karola - jak twój nastrój? Poprawił CI się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do stylu to bardzo chciałabym w to lato żeby ubierać ją częściej w tego rodzaju sukieneczki :-) Wyglądałaby jak mała księżniczka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nastrój jakby trochę lepszy ale po przedwczorajszej nieprzespanej nocy, wczoraj padłam jak kawka, a dziś nie miałam jeszcze zbyt dużo czasu, zeby myśleć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu , nie miałam czasu poczytać co Cie wprawiło w taki stan :-( Ale mam nadzieję , że to szybko minie ;-) 🌻 Ja też mam takie dołki zazwyczaj przed i wtrakcie @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszą, czwartą i szóstą bym kupiła. :) Cudne Ale nie za 50 czy 60 zł. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - no właśnie, ja chyba też w tych samych syuacjach :O Pewnie to wina szalejących wtedy hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - skoro już tak dla wszystkich szuaksz to może znajdź cos ciekawego dla chłopców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te sunienusie szkoda że mam chłopców :( Karola-Maciuś jest czasem bardzo niedobry dla brata, ale wydaje mi się że to taki kiepski wiek i zazdrość do tego się przyczyniają. Są też takie chwile kiedy ładnie się razem bawią-myślę, że kiedy Kuba zacznie chodzić to będzie między nimi lepiej. Dziś np kiedy zaczynały się Teletubisie Maciuś wołał \"Koj KOj, Koj Koj\" (co znaczy Kuba), czciał, żeby mały z nim oglądał bajkę. Kubuś z resztą już teraz lubi Tubiśki, a ja mam pół godzinki na ogarnięcie kuchni, czy powieszenie prania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola główka do góry i nie pozwól żeby nachodziły cię takie myśli-NIGDY W ŻYCIU. Moja mama tak sie czasem zachowuje i wierz mi strasznie nie lubię z nią wtedy gadać, tym bardziej, że jej myśli są zupełnie bezpodstawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola -no wiesz sukienki to tak przy okazji szukania dla siebie -pokazuję Wam ;-) Czasem jak wpadnę w trans szukania czegoś to nic inne dla mnie nie istnieje :-0 i siedze po nocach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz jak wariatka poszukuję zabawek dla Maksa :O Ubzdurałam sobie, że on nie ma się czym bawić i szukam, szukam i szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola , a co chciałabyś mu kupić ? Czym chciałby się bawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może samochodziki i kup mu do tego taki no jak to nazwać ... Taki plastikowy parking, stację itp w jednym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola lubi częstować Nas kawą - więc może zastawę mu kup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam już parking ale stoi w szafie i czeka na święta ;) kupiłam też traktor z przyczepą zapakowaną zwierzetami, małego doktora i policjanta z psem. Co jakiś czas dostanie jedną zabawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam pdobny z tym, ze bez toru bo tor Maks już ma za 29zł w promocji e Realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licytowałam też kuchnię ale nie dam za nią więcej niż 20 zł bo nie wiem czy Maks napewno by się nią bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może cymbałki ? Jedno wiem napewno , że cokolwiek byśmy nie kupiły dziecko nie lubi (nie umie) bawić się samo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - widzialna, widzialna :) ale dyskusja o zabawka tyak mnie pochłonęła, że zapomniałam się przywitać :O Mało tego, nadal szukam ich w necie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola więc ma się czym bawić :D Coś czuję , że podobnie ja jak ja , chciałabyś żeby Maks bawił się sam i mieć czas dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - nie chodzi o to żeby Maks bawił się sam godzinami ale choć 10-15 minut, żebym mogła coś zrobić. A nie, jak ja wychodze z pokoju to on zaraz leci za mną i mnie nawołuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - narazie te zabwaki o których pisałam są schowane w szafie i czekają na odpowiedni moment ;) a te które ma chyba mu nie odpowiadają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!! ciastolina byłaby super gdyby nie to, ze jak tylko się dowrócę to Maks ją zjada :O i jeszcze się tym chwali i pokazuje, ze napchał sobie w zęby :O a stempelki są dobre tylko gdy mama je robi. No a jeszcze nieożność domycia po nich rąk doprowadza mnie do szłau :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×