Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Dziękuję Podwójna mamo :-) w Naszym imieniu ;-) za podniesienie . A coż to za choroby Was dopadły :-0 U Nas cudnie :D Aż się nie che do domu wracać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj przyszła paczka z ubrankami z allegro :D no poprostu dla mnie BOMBA :-) Adik na wyjeżdzie więc przez tel. mu tylko napomkłam ... Trochę był przerażony , że tyle wydałam ;-) ale , że to przez tel . i , że dzisiaj Dzień Kobiet to jakoś to przeżył :P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ale topik słabiutko przędzie:o Już się cieszyłam że Patrycja zakończy zimę zdrowa a dzisiaj w nocy dostała gorączki:( lekarz stwierdził tylko lekko zaczerwienione gardło i obyło się póki co bez antybiotyku na szczęście , mam nadzieję że szybko minie Dla wszystkich chorowitków i tych niechorowitków dużo 👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My nadal chorzy :(😭 trzyma nas i trzyma i wcale nie chce póścić 😭 ale dziś już nie wytrzymałam i poszłam z Maksem na króciutki spacer. Nie miał gorączki, na dworzu było ciepło i nie wiało to pomyślałam, że nie będziemy kisić się w tych wszystkich zarazach ;) wywitrzyłam w końcu porządnie mieszkanie a i Maks złapał trochę innego powietrza :) tylko teraz się martwię czy aby nie zaszkodziłam :O kurcze, jak to łatwo doradzać innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a gdzie kupiłaś ten kobinezon? Jest naprawdę rewelacyjny :) chyba bardzo podobny do Martynkowego. Martusia ma rewelacyjne pucki :) i tak zdrowo wygląda w porównaniu z Maksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - mam nadzieję, ze Patrycji szybciutko przejdzie i nie będziecie się męczyć tak jak my :O buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczyny :O Ja mam usprawiedliwienie - mam szał w pracy. I tak jeszcze potrwa to kilka tygodni. :( Karolina - zdrowiejcie, bo naprawde pogody szkoda. Kombinezon kupiłam w sklepie z ciuszkami dla dzieci w Madisonie w Gdańsku. Byłam tam po raz pierwszy i tylko przelotem. I jakoś rzucił mi się w oczy ;) Beatek - napisz jak Pati. Może jednak to nie zapalenie dróg moczowych? Loli - a jak sandałki? Sprzedałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że zaczyna się łikend. A z drugiej strony szkoda, że chwilowo nie mam internetu w domu i nie będę mogła z Wami pogadać. Życzę Wam zdrówka i cudownej pogody na najbliższe ( i dalsze też) dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :-( bolą mnie zęby (mam ostre zapalenie dziąseł ) 😭 Co najśmieszniejsze dentystka kazała mi ,,myć zęby,, i nic więcej nie poradziła - jest żałosna 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówiłam się do innej dentystki , ta przynajmniej mi da lekarstwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko , tak sandałki poszły ...za 39,50 Moja wina bo mogłam je wystawić tak żeby się kończyła aukcja ok 22-23.oo wtedy cena napewno byłaby wyższa ;-) Najlepsze jest to , że dopiero na poczcie zauważyłam , że jeden sandałek jest pożółkły (ta biała guma ) :-0 Zaraz napisałam do tej Pani , że może mi je spowrotem odesłać , jak nie będzie zadowolona , ale ona nic nie odpowiada ... Właściwie to na fotkach też to było widać , ja nie zauważyłam bo mam takie światło w domu , że guzik widać ;-) Mam nadzieje , że nie wystawi mi negatywa :-0 bo i tacy się zdarzają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....:-( tak pusto tu bez Was .... Wiolę też coś bierze :-0 katarzysko wstrętne 😠 W poniedziałek ma być 20 st ! :D Czekam z utęsknieniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ninko - ja też poszłam do fryzjera i zmieniłam ciut swoja fryzurę ;) Loli - to w sumie buty sprzedały sie za tyle ile chciałaś. Jonko - a co u maluchów? Beatek, Aniu, Danti, Noe - odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki !!! Może byście tak posłały fotki w tych nowych fryzurkach , a nie tylko pisały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam Taniec z Gwiazdami :-) jakoś lipne to już ... Beatek mam prośbę na @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola nie ma sprawy ;-) wycofałam ją :D Nie było chętnych a za 10zł to szkoda było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha .. no tak koperta ... a z normalnego możesz ?nie wystawię ci negatywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×