Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

wiem, wiem, strasznie narzekam ;) ale mam już dość zabaw dwulatków i chcę 15 minut spokoju codziennie bez wczesniejszego półgodzinnego namawiania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - najładniejszy ta płaszczyko-marynarka i zielona kurtka ale boję sie kupić w ciemno coś za 260zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś kupiłam taki zestaw -i naprawdę byłam zachwycona :D Większość ubranek jest dobra do dziś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - Ty się uspokój z tymi paczkami na Allegro. Od razu wszystkie bym kupiła ;) :D Zaraz lecę do mojej królewny. 🖐️ Aniu - dla Ciebie indywidualnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że ja właściwie nie potrzebuję ubranek dla Maksa. Nie wiem jak będzie latem, ale na teraz i na wiosnę ma aż nadto. Lubię tylko kupić czasem coś okazyjnie albo coś co jest naprawdę łądne, tak jak te sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola dla chłopaków jest dużo więcej ładnych zestawów ! I wszystko takie ładne , modne i nawet tańsze niż zestawy dziewczęce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumię , ja też nie narzekam na brak , ale czasem nie mogę się oprzeć ;-) a potem nie śpię po nocach i kombinuje jak uzbierać na przelew :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaje, że dużo więcej jest dla dziewczynek i na pewno ąłdniejszych,. Chłopięce zstawy to tylko jeansy i ciemne bluzy. A dla dziewczynki zawsze są jakieś piekne, jasne sukienki, do tego bluzeczki i płaszczyki. Cenowo to nie wiem jak to wychodzi bo anwet nie patrzę na takie duże zestawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - tak jakby co... ja żartowałam. Każdy link jaki podsyłasz jest przeze mnie obejrzany i prawie przy każdym się ślinię. Przysyłaj, przysyłaj i kuś. Może i ja dam się wciągnąć ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszli moi rodzice ;-) więc muszę zniknąć -zjemy coś i pewnie wyjdziemy na spacer . Ninko -będę podsyłać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę obudzic Maksa bo spi już prawie 2h. Wieczorem idziemy do biblioteki na spotkanie dla dzieci. Zobaczymy jak to będzie ;) Miłego południa. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! pisze jedna reka, bo na drugiej lezy maly :) wlasnie sie najadl:) bylismy dzis w przychodni sie zwazyc :D 4310!!!! co oznacza, ze przybral jakies 400g w 8 dni :D siedzmy sami w domu - mariusza odwolali z urlopu, bo reszta pracowników chora... a nad martynka zlitowala sie moja mama i ja zabrala na spacer:) No, już go odłożyłam, ale na pewno zaraz znowu zacznie mnie wołac ;) Od wczoraj wychodzimy na spacerki :D W naszym pięknym nowym wózku :) Ogólnie - dalej czuję się świtnie (psychicznie) nie ma mowy o żadnej depresji :) Owszem - trochę mi smutno, że znowu mi się zycie wywróciło do góry nogami i jestem mniej mobilna, niż niedawno - trudniej jest wziąć dwoje dzieci i pojechać sobie gdzieś autobusem...Ale z drugiej strony - to nie trwa wiecznie, mały urośnie szybciej, niz mi się wydaje... Jeszcze niedawno przecież Ania pisała, że jest w ciązy, a teraz Kubuś ma już ponad pół roku!!! Nie wspominając o naszych \"Rocznych Urwiskach\", które lada moment pójdą do przedszkoli a potem szkół... KArolina - nie poddawaj się czarnym myslom - masz wspaniałego Synka (dzięki za śnieżne zdjęcia :) ) radzisz sobie wspaniale, mimo tylu kłopotów!!! 🌻 Loli - sliczne te sukieneczki, które nam pokazałaś :) Odżywa mój amok z zeszłej wiosny, kiedy kilka sukieneczek na Allegro kupiłam ;) Niestety - Martynka i tak większą cześć lata przechodziła w spodenkach (też z Allegro ;) ) a sukieneczki szybko zrobiły się ciasne... Ninko - dzięki za fajne zdjęcia - zawsze miło zobaczyć Gdyńskie Nabrzeże :) Zazdroszczę Wam Pomorzanki :) Nawet tego wiatru :) Ja się kiedyś do Trójmiasta przeprowadzę, zobaczycie ;) A Martusia - jaka jest smukła!!! Świetne to zdjęcie, jak dosięga do kontaktu :) Aniu - dziekuję za Twoje słowa o tym karmieniu - też mam nadzieję, że mi się uda, chociaż do tego pół roku, bo nie wiem, czy zdołam więcej wytrzymać bez nabiału :( Na razie nie pozwalam sobie, bo boję się, że Jaś też będzie mial skazę - wolę tego nie testować na nim... kolki, ulewania, brrr.... Beatko - Patrycja ma sliczną fryzurkę!!! Bardzo Jej pasuje! Trzymam kciuki, żeby Twój biznes wypalił :) Ok, na razie kończę :) Ściskam Was mocno!!! Buziaczki! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam zdjecia z Kubusiem-znów sie zbuntował ze spaniem i słuchamy kołysanek Fasolek-jakby któras z was chciała to wołac, przesle na maila :) moze zasnie, główka juz mu opada :) Tak nawiasem mówiac to słuchajac tych Fasolek wracam myslami do dziecinstwa-jak bylam jeszcze mała dziewczynka to uwielbiałam spiewac ich piosenki...... hmmmm ale się rozmarzyłam bylismy dzis na kontroli w poradni rehabilitacyjnej-Kubus rozwija sie bez zastrzezen, ale jeszcze przez miesiac pocwiczymy-napiecie utrzymuje sie jeszcze w stopach, poza tym jest juz całkiem rozluźniony :) zabiera sie powolutku do raczkowania, tylko pupe ma za ciezką ;) jutro kończy 7miesięcy........kiedy to zleciało, niedawno Maciuś tyle miał, a już taki wielki chłop z niego....... Jonko szkoda, że męża odwołali z urlopu, ale dobrze, że masz mamę pod ręką, zawsze cię jakoś wspomoże, choćby wychodząc z Martynką, szkoda, że moja jest tak daleko :( Duży ten twój Jasio (mogę tak się zwracać do prezesa ;) ) Kubusia w mig dogoni w takim tempie :) Super, że czujesz się dobrze, oby tak dalej pamiętaj, że twoje samopoczucie psychiczne wpływa na laktację, więc życze ci duuuużo spokoju. Trzymam za ciebie kciuki, obyś karmiła jak najdłuzej :) Karo jak już ci wspominałam Maksio wygląda cudnie w tym kombinezonie-Maciek po 5 minutach w takim byłby czarny ;) Beatko a gdzie moje ukochane kucyki-jejku normalnie nie ta sama Patysia choć i tak nadal przesłodka :) Ninko z tą miską, extra, Maciek ma identyczny patent na sieganie do włącznika (chodzi po koleji do wszystkich pokoi z tą miską i włącza, a ja chodze i wyłaczam-tak do znudzenia ;) ). A Martusia na bank będzie w przyszłości jakąś prezenterką telewizyjną tak zgrabnie zakłada nóżkę na nóżkę :) Kubuś odleciał przy kołysankach, więc ja tez odlatuję-papa do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki :) Aniu - ja bym chciałae te \"Fasolki\", jeśli mogę oczywiście. A masz jeszcze inne pioseneczki dla dzieci to też chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - bardzo sie cieszę, że tak dobrze się czujesz :) i masz rację, dzieciaczi szybko podrosną, Ty będziesz miała z nich pociechę, a oni będą mieli siebie nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dziewczyny załamałam sie normalnie!! byłam wczoraj u dentysty i sie okaząło ze musze zrobic 4 porcelany tzn nie musze ale najlepiej by było!! a to koszt ok 1200 zł!!! nastepnie musze wyrwac 4 zeby a to jest 80 zł za kazdegoi do tego zeby mi ząłozyła porcelane musze miec kanałowo wyleczone 2 zeby ( juz niepytałam ile to kosztuje) obliczyłam ze na to wszystko wydam jakies 2 tys:(:( ale co mam zrobic jak mam takie słabe zeby:(:( i sie zastanawiam bo w sumie porcelane moge na dwóch jedynkach a dwójki tylko wyleczyc ale one sa słabe wiec jak mi zrobi na 4 bedzie lepiejbo te dójki sie mocuje do jedynek które beda na cwiekach ----- moze ma takie cos któras? doradzcie czy mam isc do młodej laseczki która niepopadla w rutyne i sie stara wyrobic renome czy to starszej która juz ma doswiadczenie ? o matko mówie wam jak sie boje tego wszystkiego , jeszcez sie zapisałam we wtorek do gina na nadzerke , tez sie boje ,,, buuuuuuuu jak ja dam rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JONKA - GRATULUJE TAKIEGO SZYBKO ROSNACEGO MALCA:):) POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE !!!!!! jakas fotke bys mi zarzuciłą na maila:):)poprosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze to wam sie wyda głupie co napisze ale ja od niedawna co prawda kupuje ciuchy w lumpie dla patryka , ale nie chodzi tu moze o oszczednosc chociaz ciesze sie ze za 30 zł kupie małemu 5 ubran super jakosci i zajofajnych gatunkowo , ostatnio super polarek nexta taki grubszy , spodenki bermudy nexta, koszulke z autkiem z długim rekawiem george, sweterek adamsa,i spodnie ocieplane adamsa za 40 zł a wiecie jakie fajne !!!!! zero zniszczenia zero kosztów przesyłki!!! kupowałam na allegro ale baba mi przysłała normalnie jakies szmaty to mówie kurde dosyc! jak mam płacic za przesyłke i kupowac uzywane to musze sie odwazyc i isc do lumpa!!!i niezałuje!! zato ze kupie mu kilka tanszych rzeczy nie jest mi osd czasu do czasu szkoda wydac wiecej na jeden super ciuszek!! sobie nie kupuje bo ja nie mam cierpliwosci a dzieciecych jest mniej i sa super!! polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz aby umocnic nasza wiez :):) kóra ostatnio podupadła to zarzuce kilka fotek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłąłam wam po 2 zdiecia :)sie rzuciłąm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gaduły ;) :D Dzieci nie śpią, ale ja też mam prawo do chwili dla siebie ;) Martyna wygląda przez okno, a mały kontempuje rzeczywistość ze swojego łóżeczka ;) Taki jest spokojny :D Noc mineła z dwoma budzeniami na karmienie, potem zjadł śniadanie, potem drugie i poszliśmy na spacer, który przespał... Po powrocie \"obiad\" i sobie leżał, a przed chwilą zjadł znów i leży :) Zdjęcia muszę zgrać, chociaż dużo nie mam - po pierwsze - on cały czas prawie ma zamknięte oczka, więc te zdjęcia sa takie same, a po drugie - nie chcę mu fleszem świecić za dużo... Na razie tyle - chyba znów pora otworzyć bar mleczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) jestem w trakcie łowów :-D trochę tu , a trochę tam ;-) Byłam dziś z Wiolą u ortopedy na kontroli -bez zmian ... On uważa żeby się nie martwić , że gdyby to chodziło o jego dziecko to by się nie przejmował (ale odkąd to facet się tak dziećmi przejmuje ;-) ) Powiedział , że platfusa ma :-0 więc chyba nie dokońca jest O.K ? :-( Ale jaka była grzeczna przy badaniu :D a Ja mało nie pękłam jak na nią patrzyłam z jaką powagą wykonywała jego polecenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×