Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Cześć! U mnie od rana wiercą i kują, na zmianę z dwóch stron mieszkania. KOSZMAR!!! Teraz połozyłam Maksa spać bo jest chwila ciszy. Ciekawa jestem ile ta chwila potrwa? Loli - 👄 Jonko - wczoraj o 23.30 to już leżałam w łóżeczku z książką w ręku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie :) 🌻 Biedni jesteście z tymi remontami:-0 Ale jak skończą bedziecie mieli spokuj na dłużej;) Wiola śpi,obiad już gotowy: zupa grzybowa i spagethi ;) Czekam kiedy wstanie bo muszę isć do urzedu,wczoraj było dużo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wróciłam z pracy wcześniej, bo byłam u dermatologa. Jak położę Martynke spać o 13.00 to może któraś z Was będzie miała ochotę na plotki? 🌻 Na razie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam zrobić na obiad grochówkę. Łatwe tanie i zjadliwe. Zapraszam! :) Martyna łobuzuje po całym domu (ha ha, całych 42-ch metrach ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonko witaj 🖐️ Nie obiecuje,ze bede tu dlugo,Wiola juz troche spi;) Z czym bylas u dermatologa? Martynka ma wysypke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Loli, jesteś jeszcze? Nie z Martynka tylko ze soba byłam u dermatologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 4 lat walczę z pryszczami, stara baba i ma trądzik ;) Mam juz tego dosyć, ciągle jakieś nowe krostki wyskakują :( Ale chyba wreszcie trafiłam na kogoś dobrego, pani potraktowała mnie powaznie, wysłuchała i cos przepisała, zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie byłam w urzędzie pracy się zarejestrować. Adika jeszcze niema:( Obiad zimny.... Jest któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Dziewczyny, że zajęte jesteście :( A ja zaraz będę zajęta, Martynka śpi od 13.15, więc zaraz się obudzi. Właściwie to juz się raz obudziła, ale udało mi się ją jeszcze ululać. Wyobraźcie sobie, taka była zmęczona, że zasnęła na przewijaku!!! Już dawno się nam to nie zdarzyło. Jak miała mniej niż pół roku, zdarzało się, że zasypiała w trakcie ubierania w kombinezon :) Miłego popłudnia, może wieczorkiem nam się uda zgrać? Chyba, że mój mąż znowu puści jakis film na kompie, wczoraj oglądaliśmy \"Lęk\" Strasznie głupie... Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Loli! na pewno jesteś bardzo zmęczona, Urząd Pracy to takie nieprzyjemne miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprzyjemne troche tak ,ale zmeczona jestem psychicznie:( Adi nie daje znaku życia,mam dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty nie możesz do niego zadzwonić? Pewnie jakieś sprawy zawodowe, zawsze to głupio, jak facet nie daje znaku zycia, ale potem zwykle sie okazuje, że po prostu nie mógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz posypią się terminy :-0 Jakieś bezsensowne spotkania dla bezrobotnych...ohh Tak mi ciężko kiedy mamy ciche dni...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko zawsze daje mu sygnał,a on oddzwania,a teraz nie daj znaku:( Wiem,że jest na mnie zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ma dużo pracy,problemów,ale też się tym trochę zasłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu macie ciche dni? Martyna juz sie przekręca w łóżeczku, pewnie zaraz wstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę tak głupio mi o tym pisać ;) Chodzi o sprawy łóżkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam też się zdarzały ciche dni, co mnie doprowadza do szewskiej pasji, bo ja wolę pogadać o problemie, a nie chować go w środku. A juz najbardziej nie lubię kłaść sie spać w złości Takie zabobony z dzieciństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co chwilę patrze, czy już przyjechał,ale jego jak nie było tak niema:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upppsss Przepraszam, że pytałam :0 U nas nieporozumienia są raczej o pieniądze i rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kobiety wolimy pogadać o problemach,ale faceci niestety nie:( Zresztą nasze rozmowy daleko nas nigdy nie zaprowadziły-kompletny brak porozumienia i kompromisu z jego strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie :( Zawsze to ja jestem stroną, która idzie na kompromisy, wyciąga rękę do zgody, wymyśla rozwiązania sytuacji... CZasem się zastanawiam, gdzie byśmy byli jakoludzkość, gdyby nie mediacje kobiet? Pewnie gatunek homo sapiens dawno by wyginął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak sobie przypominam,to w poprzednich zwiazkach ,też żaden facet nie dążył do kompromisu :( tylko ja ... Może oni nie są zdolni do nich? Może im nie zależy na nas tak jak nam na nich? A może myślą,że w ten sposób przyznadzą się,że nie mieli racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli, niestety Martynka wstała, muszę się nią zająć, niech wie, że ma mame, a nie tylko babcię . A co do naszego układania się - po prostu nie rozmawiamy na drazliwe tematy ;) Trzymam kciuki, zeby Adi zaraz wrócił, i żebyscie sie porozumieli! 👄dla Was! Buziaki dla Wiolusi!!! PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! juz sobie poszłyście :( Co do kompromisu to u mnie mui być po mojemu albo wogóle ;) Pewnie dlatego mówią na mnie \"jędza\" ;) Maksi spi bo przestali wiercić i walić :) Byliśmy na spacerku ale złpał nas deszcz. Maksowi pierwszy raz podobało się jak pada. Wcześniej zawsze krzyczał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×