Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Tak szukam po necie,wszystkiego co zwiazane z praca.... Chce sie porzadnie za to zabrac;) Jutro ide sie zarejestrowac do urzedu. Napisze CV i bede szukac :) To taki mój plan,zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wystawiam ubranek,zostawiam dla potomnych ;) Wiola chodzila jeszcze po nas w ubrankach ;) Mama duzo rzeczy zachowala,i naprawde sa jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja część ubranek oddałam szwagierce bo teraz jest w ciąży a resztę wystawiam :). nie mam gdzie tego trzymać a drugiego dziecka szybko mieć nie będę, napewno nie w tej sytuacji jaka teraz mi towarzyszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ u mnie dzis zimno:-o wiem,zadko tu zagladam:(-pseplasam a teraz jestem strasznie zmeczona po calym dniu...i niesty musze sie z wami pozegnac...ide spac caluski👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola sorki za nagłe zniknięcie,ale robiłam porządki w szafie ;) Zeszło mi do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ❤️ 🌻 Jakoś mało kolorowo u nas ;) Wysłałam fotki dla was ;) Filmik tylko Karoli bi tylko ona umiała go odtworzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko,u nas też zimnoo ;) Macie już sanki dla maluchów? Ja muszę poszukac dopiero odpowiednich ;) Niestety,z racji tego,ze mieszkamy w wieżowcu muszą być plaskikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o plastikowe ;) Chociaż nie wiadomo czy bedzie tyle śniegu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!!! Ale mnie długo nie było, stęskniłam się :) Mój mąż dopadł nową grę, to znaczy starą, ale dawno nie używaną, GTA Vice city Co oznacza, że nie mam dostępu do komputera TAk często jak bym chciała A poza tym przez tą pogodę, zmiana frontu, czy co, jestem strasznie zaspana, wczoraj jak tylko MArtynka zasnęła, połozyłam sie i ja, dzięki temu jestem dziś w miarę do życia. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - kapitalne zdjęcia!!!! Wiola jest prześliczna a jak marszczy nosek to juz mistrzostwo świata! Karolina - dziękuję za wszystkie smieszne maile, juz dawno nie dostawałam żadnych fajnych spamów, po urodzeniu dziecka zamiera nie tylko życie towarzyskie, ale i wirtualne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale paskudna pogoda!!! Zaczęło padać, i wygląda na to, że nie pójdę z Martynką na dwór jak się obudzi... :( Zapomniałam dzisiaj zostawić klucza od domu i babcia nie wyszła na spacer :( A teraz pada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Simonko :) Ty po sniadaniu a ja niedługo kolacja :) Jak córeczka? Napisz jakie robi postępy. pochwal sie nią troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziś nie zapowiada się na pogaduchy... Adi bedzie ogladac film;) Poczytam sobie i pobawię sie z Wiolą:) jonko-Wiola wygląda zabujczo,gdy tak marszczy nosek;) Mam nadzieje,ze jej te miny- miną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina,co ty cały dzień robiłaś? Szkoda,że nie mogę teraz kiedy jesteś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś w porze kiedy Maks spał pojechała zmienic opony na zimowe. Przestraszyłam sie zapowiedzi śniegu i poejchałam. Zajęło mi to prawie dwie godziny pomimo tego, że robiłam to u znajomych i byłam umówiona na konkretną godzinę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - dlaczego tak Ci się wydaje? Przecież odpowiadam na Twoje pytania i zagaduję o Wioletkę. Nie wiem dlaczego tak pomyślałaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 na zgodę ;) Karolinko tak mi sie wydawało,ale ciesze sie,ze sie mylilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×