Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

💤 dzisiaj rano (5,00) Leo zrobil nam pobudke i odrazu do zabawy,matko jak mi sie chcialo spac.w zwiazku z czym ide spac wczesniej,moze sie wyspie. dobranoc pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Nie ma żadnej ? No tak dziś niedziela ;) Ja też tylko na minutkę ;) Dziewczyny,czy ktoś widział Simonkę ? Daawno jej nie było u nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj siedzimy w domku bo moi rodzice mają remont (jak wszyscy chyba ;)). U nas dzisiaj brzydka pogoda bo pada deszcz. Chciałam wyjść z maksem na zpacer, ubrałam się, wyszykowałam go no i przed klatką zorietnowałam się że pada deszcz :O Sierota ze mnie :O Wróciliśmy do domu po 2 minutach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny rozumiem, że dziś niedziela ale to nie powód żeby nie zaglądać tu cały dzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk mozna? :P bylam dzisiaj na obiadku u tesciowej. , ale zrobila nam niespodzianke.dopiero przy drugim daniu wyznala ,ze dzisiaj z mezem obchodza 50 rocznice slubu.no szok!!! nic nie wiedzielismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś Danti? Musiałam iść posiedzieć przy Maksie bo nie mógł usnąć. Jakoś wieczorkiem ma problemy z wyciszeniem i usypianie go zajmuje prawie godzinę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pewnie już sobie poszłaś :( Szkoda. Pisałam Wam, że wczoraj specjalnie poszłam wysłać totolotka? Uznałam, że po tymwszystkim co mnie ostatnio spotkało to pewnie wygram ;) a nie trafiłam ani jednej cyfry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie kolezanki po pierwsze dziekuje wam za pamiec:) za wszystkie foteczki-❤️ za e-maile :) a ja marwie sie o moja mlodsza coreczke-nie chce pic mleka:( raz dziennie czasem zje jogurcik malo je warzyw i owocow ja kupuje zawsze owoce ,bo ja uwielbiam ale mala nie je za wele jak ptaszek:-o daje jej witaminy,ale wciaz obawiam sie,ze to nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ koleżnaki Simonko!Nareszcie sie pojawiłaś :) Na Mikołaja,hmmm Wiola tyle już dostała wcześniej,że nie wiem co jej kupić ;) Pod choinką napewno znajdzie Teletubisia :) ale to dopiero w Wigilię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam spytać,czy u was też tyle śniegu napadało? U nas wszystko przykryte białą,puchową kołderką :) A my sanek nie mamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko,co u was słychać? Dawno sie nie pokazywałaś na kafe:( 👄 dla Ciebie i Martusi ;) Czekamy na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nikogo nie ma? :( Szkoda ... oj ponarzekam sobie trochę ;) Strasznie mnie znowu zaczęło boleć kolano:-0 Mam z nimi problem od kilku lat, uszkodzone rzepki kolanowe. Nie umiałam wczoraj zegiąć nogi w kolanie😭 Wiola już zaliczyła dziś dwa pampersy,mam nadzieję,że to nie biegunka? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę uwierzyć,że nikt tu jeszcze nie zajżał :( Wioletka śpi,już jakiś czas, chciałabym pogadać, a nie ma z kim:( No i na dodatek znowu rozbolał mnie ząb :-0 Jak ja wytrzymam do 01.12 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja tylko na momoncik bo dziś mam caly dzień latania. No i znowu u mnie wiercą :O Maks usypia i nie wiem czy uda mu się w takich warunkach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i znowu mnie opuściłaś ... Z nudów buszowałam na allegro ;) A to z reguły żle się kończy dla portfela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie mogę sie doczekać zawieszenia świątecznych dekoracji :) Kiedy u was się to robi? Ja zamierzam,już na mikołaja ozdobić mieszkanie, ale z choinką sie powstrzymam i przed świętami krótko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w bloku są dwa gruntowne remonty, jeden obok mnie a drugi mieszkanie nademną ale też obok :O Maks narzie śpi ale nie wiem jak długo bo cały czas wiercą :O I nawet nie mam gdzie uciec bo u moich rodziców tez remont a u brata nie mam jak uśpić Maksa. Zresztą bratowa ma swoje życie i nie mogę ciągle u niej przesiadywać. A od kiwetnia będą ocieplać blok i od początku się zacznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie przystrajam mieszkania. Nie lubię tego. Ale w tym roku to chyba będę musiała bo nie planuje mieć choinki (przy Maksie to niemożliwe) więc chociaż w ten sposób będę musiała wprowadzić nastrój świąteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Wiola wstala :) Narazie grzecznie siedzi na kolanach, dopoki nie bedzie chciala sama czgos napisac;) b youo777777m7777m7777z f no i terazbedzie sie zloscic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zmykac ;) Karolinko o ktorej bedziesz? Dzis zrobie jej fotki i potem powysylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziś tylko na moment, żeby usprawiedliwić dłuższą nieobecność. Niestety, zmarła moja ukochana Babcia i jakoś nie mam jeszcze nastroju na spotkania. Odezwę się jak tylko dojdę jako tako do siebie. Całuski dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) 🌻 Jestem na cafe do około 15.00 Potem Martynia się obudzi i sie zacznie zabawa... Dziś mało ją widziałam :( Rano wstałyśmy o 7.15, nakarmiłam ja i posadziłam na ocnik i musiałam wychodzić :( A jak wróciłam o 12.40 to tylko kaszka (\"kaki), nocnik i do spania. Po południu znowu wychodzę na korepetycje, ależ MI SIĘ NIE CHCE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×